FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Mieszkania marzeń
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mamakaroliny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Kwi 2017
Posty: 371

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi sie, ze dla kazdego to mieszkanie marzeń bedzie wygląac inaczej, kazdy chyba preferuje inny styl. Urządzając np przedpokój warto szukać inspiracji i w internecie. Ja np czytam blog https://decorto.pl/blog/jak-urzadzic-maly-przedpokoj/ i podążam za wskazówkami. A wy jakie przedpokoje lubicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Pon Mar 26, 2018 11:59 am    Temat postu: Mieszkanie Odpowiedz z cytatem

Dla mnie już samo mieszkanie było spełnieniem marzeń, ponieważ przez wiele lata mieszkałam u rodziców i w końcu postanowiłam, że czas się wyprowadzić. Wiecie, wygodnie się mieszka u rodziców, wszystko miałam podetknięte pod nos, zwłaszcza że jestem jedynaczką, jednak w końcu przyszła pora na usamodzielnienie się. Zaczęłam rozglądać się coraz intensywniej za swoim lokum. Na szczęście miałam zgromadzony szereg oszczędności, już od czasów licealnych pracowałam w wakacje, a z kolei podczas studiów jeździłam na zarobek do Niemiec. Dzięki temu nawet przy tak prozaicznej czynności jak zbiór owoców mogłam odłożyć naprawdę poważne pieniądze. Grosz do grosza i po czterech latach takich wyjazdów zebrało się z tego kilkadziesiąt tysięcy złotych. Wreszcie miałam pieniądze na wkład własny, a że nie znałam się specjalnie na nieruchomościach, poprosiłam o pomoc znajomego. Ten zabrał mnie na targi nieruchomości, a później poinstruował co należy brać pod uwagę - https://www.mieszkaniowi.pl/targi-mieszkaniowe/krakow/. Dzięki temu uzupełniłam deficyt wiedzy, a obecnie mogę cieszyć się własnymi czterema ścianami w atrakcyjnej okolicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luśka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 179

PostWysłany: Sob Mar 31, 2018 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3 metry wysokości, duże okna, przestronne, większy metraż (przynajmniej 70 m2), wokół zieleń Smile Może mieć balkon, choć najlepiej taras, piękny widok... ehhh Green Mokotów - moje wymarzone M.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Sob Mar 31, 2018 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja, jestem dopiero na etapie poszukiwania swojego wymarzonego gniazdka. Najprawdopodobniej, skorzystam z pomocy pośrednictwa nieruchomości Estate Dealer, gdyż zależy mi na tym, aby oglądać wyłącznie te nieruchomości o uregulowanej sytuacji prawnej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2018 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy wiecie ale każde mieszkanie może stać się mieszkaniem marzeń dzięki systemom smart home jakie projektuje Maciej Fiedler , jego rozwiązania są znane na całym świecie, sama też chciałabym sterować urządzeniami w domu za pomocą smartfona, to fajna sprawa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 446

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2018 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór mieszkania marzeń nie należy do najłatwiejszych zadań. Ja niedawno kupowałem mieszkanie w Rzeszowie - na poczatku szukałem sam ale w końcu zdałem się na biuro nieruchomosci123 opinie mieli super więc powierzyłem im poszukanie lokum dla mnie. Tak naprawdę poza znalezieniem ofert zajęli się też wszystkimi formalnościami związanymi z zakupem. Dla mnie było to bardzo wygodne rozwiązanie bo zaoszczędziłem sporo czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2018 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi się podobają ładne osiedla w pobliżu rzeki albo jeziora, no i oczywiście te właśnie w pełni zautomatyzowane Smile

Ostatnio zmieniony przez pamm dnia Sro Kwi 18, 2018 1:31 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sonia89
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Kwi 2018
Posty: 1
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2018 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupię mieszkanie w centrum Wrocławia. Ktoś coś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 830

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2018 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z mężem kupiliśmy kilka miesięcy temu nasze wymarzone pierwsze mieszkanie w Szczecinie. Korzystaliśmy z oferty firmy NM Szczecin http://nmszczecin.pl/. Mieszkanie nowe, w pełni wykończone ( my kupiliśmy w zasadzie tylko meble ). Standard wykończenia mieszkań na bardzo wysokim poziomie, sama nie mam drygu do takich aranżacji a tu efekt przeszedł nasze oczekiwania. Ogólnie firmę polecam bardzo rzetelni, konkretni i uczciwi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Nie Kwi 15, 2018 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osiedle Beauforta to ciekawe miejsce do zamieszkania. Myślę, że warto zainteresować się tą inwestycją. Tutaj https://www.eurostyl.com.pl/osiedlebeauforta.html są szczegóły. Takie mieszania, to ciekawe rozwiązanie dla osób, które chcą mieszkać w wyjątkowej lokalizacji lub szukają mieszkań na wynajem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janusz88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 231
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze możesz podpatrzeć, co nowego mają deweloperzy Smile Ja tam lubię sobie poprzeglądać od czasu do czasu ich strony, z czystej ciekawości. Ot, takie moje małe hobby. No i powiem Ci, że jest sporo nowości teraz na rynku - na przykład moja uwagę przykuły te apartamenty w Warszawie. Zdecydowanie odradzam rynek wtórny. Przy takich perełkach nie ma szans Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kubulo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Lut 2018
Posty: 208

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2018 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zajrzeć do biura nieruchomości http://www.kortevente.pl/ Cechuje ich profesjonalizm, doświadczenie oraz uczciwość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weronikatarkowska
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 17 Sie 2017
Posty: 15

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2018 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja już od dawna marzę o mieszkaniu w Hiszpanii, takim z pięknym widokiem na morze Smile Z mężem zaczęliśmy przeglądać oferty i ta nas zainteresowała: https://whiszpanii.pl/ Może coś z tego będzie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darkneska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Mar 2017
Posty: 130

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 6:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje mieszkanie marzeń a w zasadzie luksusowy apartament jest na Solcu http://www.solecresidence.pl/ oglądałam tam lokal i zakochałam się w tym miejscu. W budynku są prywatne baseny, sauna a nawet mini pole golfowe na dachu, budynek jest piękny, wnętrza z wykończeniem z najwyższej jakości materiałów, jest też całodobowa recepcja i usługa concierge.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karoline
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Gru 2017
Posty: 60
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

darkneska napisał:
Moje mieszkanie marzeń a w zasadzie luksusowy apartament jest na Solcu http://www.solecresidence.pl/ oglądałam tam lokal i zakochałam się w tym miejscu. W budynku są prywatne baseny, sauna a nawet mini pole golfowe na dachu, budynek jest piękny, wnętrza z wykończeniem z najwyższej jakości materiałów, jest też całodobowa recepcja i usługa concierge.

Jeśli już o luksusach mówimy, to nie wolałabyś jakąś rezydencje pod Warszawą ? Całe życie mieszkam w mieście i przyznam że czasem zdarza nam się z mężem pomarzyć o swoim własnym domku na przedmieściach, w jakimś ciekawym osiedlu. Jeśli jesteś z Warszawy to może słyszałaś o Ventanie? Bardzo ciekawią mnie ceny tamtejszych mieszkań i ogólnie to, jak się tam żyje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 4 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy