FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaki odkurzacz
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3392

PostWysłany: Sro Cze 15, 2022 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio kupiłam bezprzewodowy odkurzacz roomba. Spisał się fantastycznie i przede wszystkim jest cichy, więc może działać nawet w nocy także to był świetny wybór
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
annusiak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 328

PostWysłany: Czw Cze 23, 2022 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzątanie ciężko sobie wyobrazić bez odkurzacza, jest nam on niezbędny . Jeśli w domu mamy dzieciaki a także jakieś zwierzęta doskonale wiemy jak często trzeba używać odkurzacza. Na rynku dostępne są różne modele tradycyjne odkurzacze bezworkowe i odkurzacze workowe oraz te bardziej zaawansowane. Jeśli stoisz przed wyborem odpowiedniego odkurzacz to poczytaj na ten temat tutaj https://www.a-ronet.pl/odkurzacz-bezprzewodowy-ktory-bedzie-najlepszy-w-twoim-mieszkaniu/ pomoże Ci to w podjęciu decyzji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
boguś23
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Cze 2021
Posty: 128

PostWysłany: Wto Lip 05, 2022 6:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz to większość ludzi to raczej decyduje się na zakup odkurzacza centralnego, także warto byłoby pomyśleć na pewno nad takim rozwiązaniem. Jakby co tutaj https://www.venton.eu macie ciekawy namiar i możecie dokładnie zapoznać się z ich atrakcyjną ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klodia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 951

PostWysłany: Sro Sie 03, 2022 4:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile ludzi tyle opinii. Moim zdaniem najwygodniejsze w użytkowaniu są odkurzacze bezprzewodowe. Zawsze możecie zajrzeć na stronę https://odkurzacze-bezprzewodowe-ranking.pl/odkurzacze/bezprzewodowe/dyson/ , sprawdzić aktualny ranking, recenzje i polecenia. Mam nadzieję, ze uda wam się coś wybrac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
honorata
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 684

PostWysłany: Sro Sie 03, 2022 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja teraz szukam pionowego, ale trudno na coś ciekawego, w dobrej cenie trafić... Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
avocaden
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sty 2017
Posty: 878

PostWysłany: Pon Sie 08, 2022 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie doskonale sprawdza się odkurzacz roomba combo Smile Irobot świetnie daje sobie radę ze sprzątaniem w moim domu. Nie ma żadnym problemów z zebraniem okruchów, sierści moich kotów i wiele innych zabrudzeń. Dodatkowo nie tylko odkurza ale również i mopuje podłogę Smile
_________________
adwokat warszawa opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoeBeen
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 20 Maj 2016
Posty: 33

PostWysłany: Pon Wrz 19, 2022 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam psa i mam dość już jego sierści. Strasznie się leni;/ na podłodze, dywanach, czy czarnych ubraniach jest mnóstwo sierści, nawet na kanapach Sad niedawno urodziło sie nam dziecko i postanowiliśmy kupić jakiś fajny odkurzacz. Po przeczytaniu różnych opinii zdecydowaliśmy się na sprzęt w Boscha Pro Animal z turboszczotką tu możecie poczytać https://www.bosch-home.pl/poznaj-marke-bosch/blog/sprawdzone-sposoby-na-siersc-twojego-pupila W końcu mam czysto w domu, ale odkurzam codziennie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milena23
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2019
Posty: 231

PostWysłany: Sro Paź 05, 2022 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowanie stawiam na nowoczesne rozwiązania, bo w ten sposób można sobie znacznie ułatwić sprzątanie nawet bardzo dużych powierzchni. Teraz na rynku nie brakuje porządnych odkurzaczy, które zapewniają precyzyjne odkurzanie. Słyszałam, że Robot Welltec R8 posiada zaawansowane technologie, także japońskie. Robot sprzątający zawiera bogaty zestaw akcesoriów, bo jest ich aż 35, dzięki czemu odkurzanie nawet bardzo puchatych dywanów nie jest trudne. Poza tym odkurzacz jest wyposażony w stację dokującą, która automatycznie opróżnia kurz. Pojemnik jest bardzo pojemny, a na jednym ładowaniu można posprzątać nawet ogromne powierzchnie, bo nawet aż 250 metrów kwadratowych. Jedno ładowanie to około 250 minut sprzątania, także bez problemu można wysprzątać całe mieszkanie. Dodatkowo za jednym razem można odkurzyć i mopować podłogi, co pozwala zaoszczędzić czas. Sprzątanie może być bardzo precyzyjne, a to za sprawą laserowej nawigacji, dzięki której można zaprogramować robota sprzątającego. Może on wyczyścić podłogi w całym domu albo tylko jej fragment. Robot posiada komunikaty w jeżyku polskim, które można też wyciszyć. Ma połączenie z WiFi. Producent daje aż 5 lat gwarancji. Jeśli Was to zainteresowało, to więcej szczegółów jest na tej stronie https://welltec.pro/pl/robot-sprzatajacy-welltec-r8-pro-funkcja-mopowania-p-5594.html .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tytus33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 800

PostWysłany: Wto Gru 20, 2022 7:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grunt to zorientować się, co realnie mogłoby okazać się wsparciem w ramach doboru sprzętu do Waszego biznesu. Ja na blogu https://www.placpigal.pl/blog/odkurzacz-przemyslowy-wybierz-odpowiedni-wykorzystujac-ranking-produktow/ czytałem więcej na doboru odkurzaczy przemysłowych. Ktoś z Was pracuje na tego typu sprzętach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krajcik.emmett
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Gru 2022
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Gru 20, 2022 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej kupić odkurzacz pionowy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Viktoria93
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lip 2017
Posty: 226

PostWysłany: Nie Lut 19, 2023 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdym domu odkurzacz to konieczność. Najlepiej moim zdaniem sprawdzi się odkurzacz bezprzewodowy. Tutaj https://nall.pl/odkurzacz-bezprzewodowy-u-kogo-sprawdzi-sie-najlepiej/ możecie poczytać sobie o jego zaletach, o tym, na jakim metrażu sprawdzi się najlepiej. Jedynym minusem takiego odkurzacza jest czas pracy, nie jest jakiś długi, ale moim zdaniem w klasycznym mieszkaniu/domu - wystarczający.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FrankJScott
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Lut 2023
Posty: 2735

PostWysłany: Czw Mar 02, 2023 5:22 pm    Temat postu: Top Advice For Picking UK Garden Tools Odpowiedz z cytatem

In response to the lady asking about husqvarna 122hd60 hedge trimmer price, makita en5950sh, maruyama hedge trimmer, gtech hedge trimmer extension pole, stihl 86 hedge trimmer, coil garden hose 75 ft, narrow shovel, dewalt hedger 20v, hozelock hose fittings, 30m hose pipe price, hand mattock, I highly suggest this my website for uk garden tool details not to mention garden hose b&q, stiga cordless hedge trimmer, rolling lawn aerator, grass trimming machine, shrinking hose pipe, garden taps and fittings, 60cm hedge trimmer, stihl pruning saw gta 26, hozelock 10m hose reel, lawn edge cutter garden tools, parkside electric hedge trimmer, best small lawn mower 2021, fiskars 3 claw garden weeder, hose holders, electric hand trimmers, look at this linked here for uk garden tool advice and don't forget lightweight cordless hedge trimmer, worx electric hedge trimmer, vonhaus g series hedge trimmer, garden utensils, stretchy hose, burgon and ball garden tools, b and q strimmer, stihl hedge trimmer for sale, stihl hedge cutter, diy garden cart, most powerful cordless hedge trimmer, hedge trimming tools, hs46c, milwaukee 2726, black and decker 36v hedge trimmer, try this see on uk garden tool blog for heavy duty hose guides, stihl pole hedge cutter, 50 ft heavy duty garden hose, long arm hedge cutter, succulent tool kit, long handled weeding tools, amazon cordless hedge trimmer, yard tools list, m12 hedge trimmer, hawksmoor cordless hedge trimmer, ryobi extendable hedge trimmer cordless, . See More Top Reasons For Selecting A Toto Site 71e0f97
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
kominkiewiczk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 649

PostWysłany: Sob Kwi 15, 2023 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że bezprzewodowe odkurzacze są wygodne w użyciu, ponieważ nie wymagają przewodu zasilającego ani podłączenia do gniazdka. Dzięki temu można swobodnie poruszać się po całym domu, bez obawy o brak zasilania czy ciągłe przełącznie wtyczki do innego gniazdka. Odkurzacze bezprzewodowe mają też inne zalety, tutaj https://www.domplusdom.pl/odkurzacz-bezprzewodowy-wady-i-zalety/ sobie o nich poczytajcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3392

PostWysłany: Czw Kwi 20, 2023 5:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o pranie dywanów to myślę, że dobrym wyborem będzie http://clis.pl/ . Firma stosuje specjalistyczne środki czyszczące do skutecznego usuwania plam, takich jak plamy z kawy, herbaty, wina, atramentu, farby i innych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malpek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2022
Posty: 525

PostWysłany: Sro Maj 03, 2023 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, co sądzicie o naprawieniu sprzętów? Poszukuję sprawdzonego i przetestowanego serwisu, który naprawi moją ukochaną suszarkę https://www.ulubionyserwis.pl/ Co sądzicie? Komentujcie, pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy