FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Aranżacja wnętrz
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 708

PostWysłany: Sob Kwi 24, 2021 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy planujecie kupować dla siebie meble gotowe? Ja doszłam ostatecznie do wniosku, że postawię na szafy wykonane na wymiar. Słyszałam, że firma https://rega-meble.pl/szafy-na-wymiar-bielsko-biala/ nie jest droga, a przynajmniej zyskać coś co naprawdę potrzebuje i precyzyjnie stworzone też do stylu moich wnętrz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
TereńaKochańska
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Kwi 2021
Posty: 7

PostWysłany: Nie Kwi 25, 2021 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze jakościowo, głównie włoskie lampy do sypialni znajdziecie na stronie lampy luna. Najlepsze są chyba lampy Artemide, mega jakość!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gabi34
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 18 Kwi 2021
Posty: 24

PostWysłany: Wto Kwi 27, 2021 7:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mayka napisał:
A czy planujecie kupować dla siebie meble gotowe? Ja doszłam ostatecznie do wniosku, że postawię na szafy wykonane na wymiar.


Dużo zależy od pomieszczenia bo np. w bloku czasem są takie krzywizny, że lepiej jak przyjdzie fachowiec pomierzy wszystko i dotnie płyty jak trzeba. U mnie szafa z przesuwnymi drzwiami jak byłaby kupowana gotowa nie zamknęłaby się do końca. Przy zamykaniu górna część drzwi przesuwnych doszła już do końca a na dole było jeszcze kilka centymetrów luzu:-) Wygląda to fatalnie i nie wyobrażam sobie jakbym miała sama kombinować z dopasowaniem tego do "pionu" ściany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Wto Kwi 27, 2021 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim domu mam zastosowany kominek https://www.kominki-ferretti.pl/kategoria-produktu/produkty-budowlane/betoniarki/ . W końcu z mężem udało nam się spełnić marzenie i zamieszkać za miastem daleko od tych wszystkich korków czy tłumów ludzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ngoodwin
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Kwi 2021
Posty: 4
Skąd: Baranów

PostWysłany: Wto Kwi 27, 2021 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam że wynajęcie projektanta wnętrz to dobry pomysł, jeśli ktoś może sobie finansowo pozwolić na takie udogodnienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy