FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Samochod jaki?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bartekwlkp2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 608

PostWysłany: Nie Lut 23, 2020 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często kupując samochód ponosimy wiele wydatków, ubezpieczenie, koszty mechanika, przeglądów, rejestracji, wymiany opon i wielu innych. Możemy zdecydować się na wypożyczenie samochodu, w zależności od okazji można skorzystać z innego wariantu. W firmie RSrent https://rsrent.pl/wypozyczalnia-samochodow-marki/ możemy dostać takie auto jakie będzie nam potrzebne od małych aut miejskich po duże busy. Warunki wypożyczenia są bardzo atrakcyjne, jeśli ktoś potrzebuje bezpiecznego i wygodnego auta nie ma lepszej opcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Dance30
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Sie 2016
Posty: 88

PostWysłany: Nie Lut 23, 2020 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest duży, rodzinny samochód. mam trójkę dzieciaków a także psa więc cóż Smile Ostatnio w oko wpadła mi fajna Renówka, chodzi mi o coś takiego - https://www.renault.pl/samochody/samochody-nowe/grand-scenic.html. Co o tym sądzicie? Myślę, że to własnie może być taki uniwersalny, rodzinny samochód. I po mieście i na dłuższe trasy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaper
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 456

PostWysłany: Pon Lut 24, 2020 8:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się zawsze marzyło Porsche a więc kiedy potrzebowałem samochodu poszedłem do salonu Porsche Centrum Sopot. Mają tam wyjątkowo operatywnych doradców, przedstawili mi oni bardzo korzystną ofertę, nie mogłem nie skorzystać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazimierz332
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 263

PostWysłany: Pon Lut 24, 2020 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swój samochód używany zakupiłem w jednym z salonów z samochodami używanymi a znalazłem ich na stronie https://www.uzywanejaknowe.pl/ Ja jestem bardzo zadowolony z ich oferty ponieważ zaoferowali mi bardzo dobrą cenę za auto które chciałem. Polecam ponieważ mają najlepsze ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lunus
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Lut 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lut 26, 2020 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z was jest w stanie mi coś doradzić, mianowicie szukam samochodu do ślubu, pomyślałem o jakimś sportowym i na https://cars4me.pl/samochody-sportowe/ widziałem ostatnio właśnie takie samochody do wypożyczenia. Myślicie, że warto będzie z tego skorzystać czy raczej nie? Z góry dzięki za pomoc w temacie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Czw Lut 27, 2020 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat w takich kwestiach nie ma sensu rezygnować z jakości.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Wto Lut 08, 2022 6:07 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gytuy
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 10

PostWysłany: Pią Lut 28, 2020 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak już kupicie auto to warto się zastanowić nad odpowiednią kamerą samochodową. nigdy nie wiemy co może się na drodze wydarzyć Smile Tak więc moim zdaniem super bedzie taka kamera samochodowa GO2 od xblitz, bo przynajmniej wszystko bedzie dokładnie widac na drodze co i jak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janusz88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 231
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią Lut 28, 2020 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z żoną kupiliśmy ostatnio samochód używany od https://www.toyota.gdynia.pl/ i fajny mają wybór kurczę. Następny może skuszę się na nowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Nie Sie 23, 2020 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak będziesz szukał dobrej jakości kamery samochodowej to koniecznie zwróćcie uwagę na wersję od orllo typu RAZOR 4K dobra cena, uczciwe podejście i brak problemów przy realizacji. Sprawdźcie u mnie jest od kilku ładnych miesięcy i jak na razie nie było żadnych problemów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wersow
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lis 2019
Posty: 469

PostWysłany: Pon Sie 24, 2020 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurczę, ja czasami się zastanawiam czy leasing to dobre rozwiązanie. Może lepsze byłby gdybyśmy wynajęli samochód z wypożyczalni? Wypożyczalnia samochodów Kraków własnie w takich większych miastach jest to popularna i bardzo opłacalna usługa. Warto sprawdzić czy akurat jest samochód który was interesuje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1622

PostWysłany: Pon Sie 24, 2020 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej wybierać sprawdzone firmy, które mają w sieci dobre opinie. Polecam na przykład rzucić okiem na ofertę firmy Dyniewicz. Mają dużą flotę autobusów i busów, można więc z łatwością wybrać dla siebie odpowiedni model autobusu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1952

PostWysłany: Pon Lis 30, 2020 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat tak jak piszecie to faktycznie w internecie można sporo porad i wskazówek znaleźć. Ja nawet przez strone http://dressap.pl/motoryzacja/myjnie-samochodowe/ trafilem na swietna myjnie w mojej okolicy wiec rowniez zgadzam sie, ze warto korzystac z internetu, bo mozna znalezc ciekawostki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cristian.bahringer
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Lis 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lis 30, 2020 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno taki zakup trzeba przemyśleć, samochód powinien być dopasowany do naszych potrzeb, stylu życia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 446

PostWysłany: Czw Gru 03, 2020 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wiadomo, że zakup auta trzeba przemyśleć. Jeśli szukacie niewielkiego samochodu do jazdy po mieście to fajnie sprawdza się Fiat 500. To bardzo zwrotne, miejskie auto, które idealnie sprawdzi się do pracy czy na zakupy. Moja żona rozważa zakup tego modelu, bo poza tym, że auto jest oszczędne to także bardzo ładnie się prezentuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KWIATCZYNSKI
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Gru 2020
Posty: 4

PostWysłany: Czw Gru 03, 2020 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki, który będzie mało palił i długo jeździł Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy