FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wymiana dachu na nowy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Pon Cze 20, 2022 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedną z najważniejszych rzeczy jest znalezienie odpowiedniej firmy, która zajmie się wykonaniem prac dekarskich na naszym dachu. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.solidnydekarz.pl/ Sam już jakiś czas temu korzystałem z ich usług i mogę powiedzieć że wykonali oni porządny kawał roboty. Firma ta ma swoją siedzibę w Warszawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Ala01
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2017
Posty: 288

PostWysłany: Pon Cze 27, 2022 2:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam nowy dach w domu po dziadkach robiła firma Binder Projekt - www.wiazarydachowe.eu . Profesjonalnie się wszystkim zajęli, bo od lat wykonują dachy, także te z wiązarów łączne na płytki kolczaste (tzw. technologia MiTek). Takie dach z wiązarów są trwalsze niż te tradycyjne dachy i szybko się je stawia. Firma zajmie się wszystkim kompleksowo, sprawnie i profesjonalnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leland55
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Lip 2022
Posty: 3
Skąd: Chrząstowice

PostWysłany: Pią Lip 15, 2022 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

We współczesnych dachach skośnych ze względu na fakt, że dawny strych zamienił się dziś w pełnoprawną przestrzeń mieszkalną, pokrycie musi być dwuwarstwowe, bo pokrycie zasadnicze, mimo, że chroni przed wodą opadową, nie jest warstwą wodoszczelną. Membrana wstępnego krycia (MWK) jest naszą drugą i ostatnią linią obrony przed wodą z zewnątrz i to właśnie dzięki niej staramy się uzyskać wodoszczelność dachu. Wiele informacji znalazłam w tym artykule i poradniku https://roofchallenge.eu/artykul/poradnik-jak-ukladac-membrane-dachowa-mwk/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy