FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Hale stalowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fachowiec18
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 08 Kwi 2022
Posty: 47

PostWysłany: Czw Kwi 14, 2022 5:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie byłoby możliwe postawienie takiej hali bez wcześniejszego zainwestowania w druty stalowe, także te nierdzewne. Poszukiwania zajęły sporo czasu, ale zdecydowanie było warto - postawiliśmy na ofertę HEROSTAL https://www.herostal.pl/nasze-produkty/druty-nierdzewne . Wspomniane elementy dostarczyli nam w całkowicie niezawodnej jakości, w dodatku charakteryzują się one szerokim zastosowaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 447

PostWysłany: Wto Cze 07, 2022 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli posiadacie magazyn lub halę produkcyjna i macie problem z jej ogrzaniem zima lub schłodzeniem latem to zastanowicie się nad montażem specjalnego wentylatora Eliturbo. Jeden wentylator wystarczy na halę o powierzchni 300m2. Jego działanie polega na wyrównaniu poziomu temperatur we wszystkich partiach pomieszczenia. Bardzo dużym plusem jest jego cicha praca i to, że nie kieruje strumienia powietrza w dół, więc osoby przebywające bezpośrednio pod nim nie czują dyskomfortu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Gru 2020
Posty: 330

PostWysłany: Sro Sie 17, 2022 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz wybudować hale stalowe to również można zainwestować w takie cos jak blachy perforowane aluminiowe https://www.perfopol.pl/Informacje_techniczne__01 . Będą idealne do budowy takich hal. Większa ilość czy mniejsza wszystko zależy od potrzeb a ta firma będzie miał ana stanie. Polecam serdecznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pawełek79
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sty 2022
Posty: 396

PostWysłany: Sro Sie 17, 2022 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki jest koszt postawienia takiej hali?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JusJos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sty 2019
Posty: 96

PostWysłany: Czw Sie 18, 2022 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam niewielką halę i zastanawiam się nad tym jakie filtry do wentylacji kupić. Czytałem trochę na ten temat, nawet bardziej szczegółowe treści o klasyfikacji filtrów, ale wciąż nie mam pewności. Będę prawdopodobnie kontaktował się z producentem filtrów ITC Eco, może oni mi wytłumaczą, mają dobre opinie. Wolę zawsze trochę poczytać przed zakupem, żeby mieć jakiekolwiek pojęcie. Macie może jakieś doświadczenie w tej materii? Na pewno są tu jakieś osoby, które kupowały takie filtry powietrza i mogą się wypowiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
haiko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 152

PostWysłany: Czw Wrz 22, 2022 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie te hale stalowe są najlepsze, jeśli szukasz jakiejś dla siebie w zachodniej Polsce, to myślę, że to będzie dobry wybór. Możliwość zakupu jak i wynajmu takiej hali jest możliwa w bts-development.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alicja89
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2019
Posty: 1223

PostWysłany: Pon Paź 03, 2022 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy znacie firmę, która zajmuje się profesjonalnym projektowaniem i prefabrykacją konstrukcji stalowych? Głównie chodzi mi o hale stalowe cena. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Kobex. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.kobexstal.pl/pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Biuromarket_com_pl
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2019
Posty: 235

PostWysłany: Pią Maj 19, 2023 6:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabierając się natomiast za poszukiwania przede wszystkim wysokiej jakości zestawień zarówno w zakresie funkcjonalnych i jednocześnie nowoczesnych propozycji do swojego biura, czy gabinetu to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu MebleTeo https://www.mebleteo.pl/meble-biurowe.html w którym będziecie mogli znaleźć szeroki wybór rozwiązań, jednocześnie licząc na pełne wsparcie obsługi i konkurencyjne ceny. Do tego także mając dostępność do propozycji w zakresie mebli medycznych. Pozdrawiamy serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alicja89
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2019
Posty: 1223

PostWysłany: Pią Lut 23, 2024 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wiecie, która firma posiada w swojej ofercie przenośniki kubełkowe i dozatory kruszywa? Zależy mi na fachowym doradztwie. Jakiś czas temu znalazłam w Internecie firmę Porkon. Oferta dostępna na stronie https://www.porkon.pl/dozatory.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marso1899
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Maj 2023
Posty: 9

PostWysłany: Pon Mar 11, 2024 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o tego typu usługi i profesjonalne wykonanie, to ja polecam konstrukcje stalowe Gliwice w firmie Reimsprojekt.
Mają doświadczonych spawaczy, idzie im sprawnie, a terminy nie są aż tak odległe. Poza tym super kontakt z właścicielem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marso1899
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Maj 2023
Posty: 9

PostWysłany: Pon Mar 11, 2024 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dość długo szukałem po znajomych firmy, która zajmuje się wykonaniem hal. Wszyscy jednak mieli odległe terminy, a mi zależało na czasie. Wpisałem Budowa hal przemysłowych Śląsk i znalazłem firmę Spawax. Jak się okazało są ode mnie 10km. Pojechałem pogadałem i udało się temat dograć. Polecam jak ktoś szuka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3758

PostWysłany: Wto Mar 12, 2024 4:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim zastanawiającym się nad wykonaniem hali która idealnie sprawdzi się w roli magazynu polecam skorzystać z usług specjalistów z https://www.skavskahaly.cz/ Ta firma bardzo poważnie podchodzi do realizacji zlecenia i bierze pod uwagę wszelkie uwagi i spostrzeżenia inwestorów. Wykonają dla Was halę doskonałą zarówno pod względem konstrukcyjnym jak i estetycznym. Korzystają z wysokiej jakości materiałów a ich doświadczenie w tym temacie jest ogromne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy