FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Przemysł opakowaniowy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
yumorek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Kwi 2021
Posty: 9

PostWysłany: Pią Kwi 23, 2021 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

helfes napisał:
taki przemysł teraz się bardzo rozwija Smile

No to zerknij tutaj https://pl.blog.merce.com/e-commerce-w-fmcg-poczatek-nowego-trendu i poczytaj o tym jak się ma w dzisiejszych czasach rynek dóbr szybko zbywalnych Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
tokan
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Kwi 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pią Kwi 23, 2021 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taki przemysł to świetne rozwiązanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicpoń
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 211

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2021 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy stara się sobie radzić jak tylko potrafi. Dlatego też zastanawiam się nad tym czy zakup takiej maszyny jak rozdrabniacz dwuwałowy bo jednak podczas produkcji powstaje bardzom wiele odpadów. A tak taka maszyna doskonale poradzi bardzo dobrze sobie z takimi odpadami. Także w sumie okazuje się, że jest to dobra i przydatna maszyna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1720

PostWysłany: Wto Maj 11, 2021 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli prowadzicie firmę przemysłową, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://corobotics.pl/pb-technik-robotyzacja-montazu-pcb-ict/ . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb oraz możliwości finansowych. Uważam, że stawiać na innowacyjne rozwiązania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Wto Cze 15, 2021 6:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, to prawda. Na szczęście dzisiaj coraz łatwiej jest znaleźć odpowiedniego partnera który będzie w stanie zaoferować Wam najlepsze rozwiązania związane z pakowaniem i wysyłką.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Czw Lut 10, 2022 6:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marks.osbaldo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Wto Cze 15, 2021 6:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co widzę, chyba przodują przede wszystkim opakowania kartonowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heathcote.isabella
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Cze 2021
Posty: 1
Skąd: Legnica

PostWysłany: Czw Cze 17, 2021 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, też jakiś czas temu musiałem zaopatrzyć przedsiębiorstwo w różnego rodzaju opakowania jednorazowe. Wybór w internecie jest tak duży, że ciężko było się zdecydować, zwłaszcza, że zależało mi na przystępnej cenie. Polecam zapoznać się z ofertą hurtowni opakowań.
_________________
hurtownia opakowań legnica
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Sro Cze 23, 2021 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to zamawiać takie opakowania od zaufanego i sprawdzonego producenta. W moim przypadku byli to https://www.pakwit.pl/# , których usługi nigdy nas nie zawiodły. Poza produkcją opakowań, świadczą także usługi z samego pakowania co jest prostym ułatwieniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabbott
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Czechowice-Dziedzice

PostWysłany: Sro Cze 23, 2021 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz zdecydowana większość firm stawia na opakowania kartonowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
promyk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lut 2018
Posty: 177

PostWysłany: Czw Lip 08, 2021 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ekologiczne opakowania na żywność na pewno będą doskonałym zamiennikiem plastikowych pudełek. Opakowania proponowane przez https://sklep.piteko.pl są wytwarzane z certyfikowanych materiałów FSC, które są całkowicie kompostowalne. To jakże ważna rzecz aby wymienić opakowania zrobione ze sztucznych materiałów na ekologiczne, w stu procentach naturalne zamienniki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
areczek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 416

PostWysłany: Pon Sie 16, 2021 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli o przemysł opakowaniowy chodzi to jest on obecnie naprawdę mocno rozbudowany. Co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości. Każdy znajdzie dokładnie to, czego potrzebuje. Wystarczy tylko poszukać. Mnie potrzebne były na dany moment taśmy bezpieczeństwa i bez problemu znalazłem je w jednej z hurtowni opakowań w sieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
raymond51
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Sie 2021
Posty: 4
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sob Sie 28, 2021 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od niedawna zaczęłam zamawiać takie produkty stąd https://pakomat.pl/woreczki-strunowe-torebki. Prowadzę własną firmę i potrzebowałam opakowań w dobrych cenach. Poza tym mają też w ofercie woreczki strunowe do przechowywania z atestem do kontaktu z żywnością, więc to dla mnie super sprawa. Już zamówiłam cały zapas też dla teściowej Wink Myślicie, że można mrozić żywność w takich woreczkach? Mam na myśli głównie jakieś owoce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 680

PostWysłany: Pon Sie 30, 2021 5:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może ktoś z Was zajmuje się produkcją takich opakowań np z tworzyw sztucznych ? Jeśli tak to na pewno przyda Wam się namiar na firmę Oqema, który zajmuje się importem czy dystrybucją różnego rodzaju surowców chemicznych https://oqema.pl/. Rozbudowana oferta, rozsądne ceny, sprawna realizacja zamówień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Greysowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 130

PostWysłany: Pią Wrz 03, 2021 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz więcej firm stawia na ekologiczne opakowania i to jest dobry trend. Nawet i popularne folie mogą być wykonane z bardziej ekologicznych produktów. Jeżeli chodzi właśnie o opakowania dla firm to opakowania foliowe są najczęściej wybierane, są tanie i łatwo praktycznie wszystko w nie zapakować. Tak na stronie https://colormark.pl/ będziecie mogli znaleźć bardzo duży wybór tego typu opakowań w bardzo dobrych cenach, także i opakowania reklamowe z nadrukami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Wto Gru 14, 2021 5:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli siedzicie w przemyśle opakowaniowym to na pewno produkujecie dużo odpadów z tworzyw sztucznych. Dlatego warto zgłosić się do firmy, która zajmuje się ich gospodarowaniem. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.wtorplast-recykling.pl/ Sam od dawna z nimi współpracuję i wiem że można im w pełni zaufać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy