FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wakacje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jjusti18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 596

PostWysłany: Sob Gru 30, 2023 6:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie do końca wiem gdzie chcecie jechać, ale jakbyście w planach mieli wypad do Wrocławia - to warto byłoby zatrzymać się w Hotelu https://lothuswroclaw.pl/ . Jest to przepiękne miejsce, które odzwierciedla niebywała estetyka, komfort i niewygórowana cena. A lokalizacja jest naprawdę dogodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Karma
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Wrz 2020
Posty: 438

PostWysłany: Sob Sty 20, 2024 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie mamy całkiem sporo różnych możliwości, jeśli chodzi o podróżowanie. Ja chciałabym spróbować podróży camperem. Na pewno warto sprawdzić ofertę azar4 . U nich znajdziecie camper terenowy, który montuje się na pickupach. Widzę, że takie rozwiązanie znalazło już całkiem sporo fanów i obecnie coraz więcej osób próbuje korzystać z tego nowoczesnego rozwiążania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mimri
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Mar 2022
Posty: 292

PostWysłany: Nie Sty 21, 2024 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie łatwo jest dobrze zaplanować wakacje, dlatego ja myślę o tym, aby zdecydować się na wakacje za pośrednictwem biura podróży. Pod adresem: https://nomade.pl/articles/wakacje-na-mykonos-co-warto-zobaczyc jest artykuł dotyczący Mykonos. Czytanie takich wpisów też może znacznie ułatwić planowanie wakacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cypher11
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Wrz 2023
Posty: 85

PostWysłany: Pon Sty 22, 2024 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie jestem przekonany do tego portalu, dla mnie zdecydowanym liderem jeśli chodzi o randki pozostaje Ogłoszenia Towarzyskie , tam zawsze znalazłem to co potrzebowałem !
_________________
Ogłoszenia Towarzyskie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rose58
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Sty 2024
Posty: 4
Skąd: Biała Podlaska

PostWysłany: Pon Sty 22, 2024 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym na pewno odwiedzić Andorę. Nigdy tam nie byłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porke
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 879
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Wto Sty 23, 2024 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli planujesz niezapomnianą wycieczkę, sprawdź https://podroztrwa.pl/zaplanuj-niezapomniana-wycieczke-z-plannerem-podroznika-i-uwiecznij-najwazniejsze-chwile-w-albumie/ Znajdziesz tam informacje o plannerze podróżnika, który pomoże Ci zaplanować każdy szczegół Twojej podróży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamakaroliny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Kwi 2017
Posty: 374

PostWysłany: Pią Sty 26, 2024 5:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy początek roku więc do wakacyjnego wyjazdu mamy jeszcze sporo czasu. Warto jednak , jeśli tylko trafi się okazja kupić coś co z pewnością przyda się nam na wakacjach. Na przykład takie okulary przeciwsłoneczne damskie z polaryzacją to idealny zakup na letnie wakacje. Pamiętajmy też o czapeczce z daszkiem oraz o olejkach z wysokimi filtrami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dcormier
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Sty 2024
Posty: 4
Skąd: Mielec

PostWysłany: Pią Sty 26, 2024 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku stawiam na ferie zimowe!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3758

PostWysłany: Wto Sty 30, 2024 4:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspólnie z rodziną wybraliśmy się do rewelacyjnego miejsca nad morzem które gwarantuje dobrą zabawę i relaks nawet jeśli pogoda nie dopisuje. Tym miejscem jest https://baltic-spa.pl/apartament-2-pokojowy-swinoujscie Ośrodek ten zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie plaży, zatem dotarcie i rozkoszowanie się wczasami nad morzem będziecie mieć na wyciągnięcie ręki. Ponadto zaskoczy was wspaniały klimat tego miejsca i niesamowicie uprzejma obsługa. niesamowicie wspominam wakacje tam i zamierzam wrócić ponownie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sabinka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Lis 2021
Posty: 300

PostWysłany: Pią Mar 29, 2024 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękna jest puszcza bolimowska. Szlaki są bardzo ciekawe i warte uwagi. My pojechaliśmy i mieszkaliśmy w hotelu https://aparthotelzyrardow.pl/atrakcje/puszcza-bolimowska-szlaki-ciekawe-miejsca-noclegi/ blisko mieliśmy do wielu atrakcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malpek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2022
Posty: 524

PostWysłany: Sob Mar 30, 2024 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obozy Minecraft to unikalna oferta firmy Kompas https://www.kompas.pl/lato/obozy-minecraft dla młodych miłośników popularnej gry komputerowej. Podczas tych wyjątkowych obozów uczestnicy mają okazję nie tylko grać w Minecraft, ale także rozwijać swoje umiejętności kreatywne, logiczne oraz komunikacyjne. Pod okiem doświadczonych instruktorów, uczestnicy uczą się budować własne światy, rozwiązywać problemy oraz współpracować z innymi graczami. Dodatkowo, obozy Minecraft oferują także liczne dodatkowe atrakcje, takie jak turnieje, wyzwania budowlane czy warsztaty programowania. Dla wielu dzieci i młodzieży uczestnictwo w obozach Minecraft to nie tylko zabawa, ale także okazja do rozwijania swojej pasji, nawiązywania nowych znajomości oraz zdobywania nowych umiejętności komputerowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Filmoznawca67
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Kwi 2024
Posty: 4

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2024 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mamy luźniejszy czas to fajnie włączyć sobie jakiegoś klasyka, a na https://klasykavod.pl/ znajdziemy wiele ciekawych filmów online.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
danika06
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Kwi 2024
Posty: 1
Skąd: Giżycko

PostWysłany: Czw Kwi 11, 2024 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś był niedawno w Parku Kadzidłowo? Czy warto się tam wybrać na spacer? Interesują mnie opinie na temat tego miejsca. Czy jest tam coś ciekawego do zobaczenia, czy może raczej jest to zwykły park bez większych atrakcji? Dziękuję za wszelkie informacje!
_________________
kadzidłowo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orge
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 1016

PostWysłany: Sob Kwi 20, 2024 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dcormier napisał:
W tym roku stawiam na ferie zimowe!

Też udało mi się wyjechać na dłuższy urlop podczas ferii. Fajnie, że jest teraz taka możliwość, że można pojechać i sprzęt narciarski wypożyczyć na miejscu np. z https://skirent.pl a nie jechać z przepełnionym bagażnikiem przez cały kraj Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lockman.marion
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Kwi 2024
Posty: 4
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Nie Kwi 21, 2024 7:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W te wakacje chciałbym wyjechać do Tunezji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Następny
Strona 40 z 41

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy