FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Prezent dla dziewczyny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 63, 64, 65  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Wto Sty 28, 2020 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niedawno podejrzałem że moja kobieta często wchodzi na tą ofertę https://eyewear24.net/product-pol-36991-Okulary-Przeciwsloneczne-Anne-Marii-Ams-10007-A.html okularów przeciwsłonecznych i chyba chce żebym sie o nich dowiedział. Mam nadzieję że jak jej je kupie to będzie zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Gabri3l
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 45
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Lut 17, 2020 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o skarpetkach. Oczywiście nie chodzi mi o zwykłe skarpetki tylko skarpetki z nadrukami, kolorowe w różne zabawne wzory. Osobiście mam kilka takich par i bardzo je lubię, a osoby na ulicy na ich widok się uśmiechają. Możesz na prezent zamówić dziewczynie skarpetki z nadrukiem twojego wizerunku, albo jakimś zabawnym napisem. Fajne skarpetki, wysokiej jakości w dobrej cenie możesz zakupić u producenta skarpet Socks Factory - https://socksfactory.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leyla
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Lut 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lut 19, 2020 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetnym prezentem jest książka. Teraz na rynku dostępne są rewelacyjne poradniki czy literatura o tematyce urodowej, ja ostatnio czytałam ten https://litres.pl/maxime-parker/beautyfikacje-sekrety-poprawiania-urody-dla-niewtajemniczony/ i jak dla mnie- petarda!!! Chyba, że nie lubi czytać, to może voucher na jakiś fajny zabieg w spa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adda4
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2019
Posty: 216

PostWysłany: Pią Lut 21, 2020 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postawiłabym na lokówkę, niedawno kupiłam sobie nową lokówkę od babyliss C455E, jest obłędna. Można w szybki sposób zrobić sobie wystrzałową fryzurę, mam cienkie włosy a po zrobieniu loków robi mi się piękna objętość na głowie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucifer1413
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 21 Gru 2019
Posty: 11

PostWysłany: Sro Mar 04, 2020 5:40 am    Temat postu: computer Software Odpowiedz z cytatem

Mcafee antivirus is very easy to install, download and redeem product key. Use of McAfee is also simple and you just need to install McAfee and rest application will do.
mcafee.com/activate

Microsoft_Office also known as Office is a family of premium customer software manufactured and distributed by Microsoft. Office proves its worth by offering over 100 languages compatibility and extensively used apps like Outlook, Excel, Word, and PowerPoint. Every working individual or student can benefit from MS Office as it fulfils the ever diverse client demands. You can get the premium Office applications by downloading, installing, and activating it on office.com/setup.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Sob Mar 14, 2020 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może pomyśl o jakiś fajnych skarpetkach? One teraz są w modzie i na pewno bardzo spodobają się Twojej dziewczynie. Ja akurat bardzo fajne widziałam ostatnio na stronie https://koloroweskarpetki.pl/skarpety-sportowe/603-numarul-unu.html i sama zastanawiam się, czy sobie takich nie zamówić, bo wiem, że będę mi one pasowały do różnych stylizacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
flatley.cyrus
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Mar 2020
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Nie Mar 15, 2020 7:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla dziewczyny nie trudno wybrać prezent, wystarczy postawić na jakiś dodatek biżuteryjny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1622

PostWysłany: Nie Mar 15, 2020 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile))))

Ostatnio zmieniony przez robbstark dnia Sro Wrz 21, 2022 8:49 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
roza
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 18 Lis 2019
Posty: 36

PostWysłany: Nie Mar 15, 2020 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że dobrym pomysłem jest wspólne zdjęcie. Pokazuje ono, że myślimy o drugiej osobie i nie jest to prezent kupiony na ostatnią chwilę. Oczywiście dobrze jest zdjęcie oprawić w ramkę żeby ładnie wyglądało. Ciekawą ofertę można znaleźć tu: https://aluramy.pl/. Myślę, że warto zamówić tam ramki a wybór jest bardzo duży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Czw Mar 19, 2020 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że tak. Kobiety uwielbiają bieliznę, więc czuję, że faktycznie może być to świetnym rozwiązaniem.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Wto Lut 08, 2022 6:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zofialipska
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 30 Gru 2019
Posty: 34

PostWysłany: Pon Mar 23, 2020 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla dziewczyny fajnym prezentem może być dufuzor olejków zapachowych https://www.airnaturel.pl/produkty/aromaterapia/. Każda kobieta lubi piękne zapachy , również w domu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eryczka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Wrz 2019
Posty: 162

PostWysłany: Sro Mar 25, 2020 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może coś z bielizny lub biżuterii? Kobiety lubią takie rzeczy, także wydaje mi się że możesz wejść na stronę https://prezent.pakamera.pl/337890/prezent-na-walentynki i spokojnie tutaj znajdziesz jakieś ciekawe prezenty dla swojej ukochanej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jada65
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 26 Mar 2020
Posty: 11
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Mar 26, 2020 7:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla dziewczyny najlepiej sprawdzą się jakieś kosmetyki albo biżuteria.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1242

PostWysłany: Czw Mar 26, 2020 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne koszulki z nadrukiem są do kupienia w sklepie https://koszulkowy.pl/ jest ich duży wybór, ja osobiście jestem zadowolony, że trafiłem na ten sklep. Nie spodziewałem się, że ich jakość będzie tak wysoka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adda4
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2019
Posty: 216

PostWysłany: Czw Mar 26, 2020 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może lokówka automatyczna?Sama mam od babyliss model C1225E, super zakup. Teraz to ja mogę nosić loki cały czas, bo je robię błyskawicznie. Chwilę mi zajęło dopasowanie grubości pasma które najlepiej wygląda a potem to już szło jak burza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 63, 64, 65  Następny
Strona 43 z 65

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy