FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Gdzie nad morze wiosną?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klakier
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 13 Lut 2015
Posty: 11

PostWysłany: Sro Mar 25, 2015 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście klasyczny wybór to Trójmiasto, w samym Gdańsku jest sporo do zwiedzania i najłatwiej o miejsce noclegowe, natomiast jeżeli kogoś interesuje przebywanie nad Morzem Bałtyckim to polecam Kołobrzeg lub też mniejszą miejscowość Sarbinowo (bardziej ustronne miejsce).

Oceń mojego bloga - http://modnie.blog.de/2015/06/05/jak-by-263-sob-261-buty-dla-panow-20510277/. Dziękuję za uwagi.


Ostatnio zmieniony przez klakier dnia Sro Cze 24, 2015 12:48 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
trelkovska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 430

PostWysłany: Czw Mar 26, 2015 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trójmiasto jest świetne do zwiedzania, ale chyba raczej nie do odpoczynku Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szokier
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pią Mar 27, 2015 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak do zwiedzania jest świetne ; )) jak ktoś chce tak zwiedzić już na poważnie to czasem taki krótki weekend od piątku do niedzieli może mu właśnie jeszcze nie wystarczyć..Jeśli o mnie chodzi to ja bym się wybrał gdzieś nad morze ale chyba po prostu do Władysławowa

Na nudę polecam - http://wyposazeniedomu.bloog.pl/. Zapraszam


Ostatnio zmieniony przez szokier dnia Sro Cze 24, 2015 12:57 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 794

PostWysłany: Nie Mar 29, 2015 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nie chcesz jechać do miejsc, gdzie jest tak zwany "ścisk", czyli dużo turystów to wybierz coś mniejszego. Polecam Jarosławiec albo Ustkę. To według mnie miejsca dobre do zwiedzania i odpoczynku. W Ustce jest sporo hoteli, które wybierzesz, a Jarosławcu polecam Albatros. Na ich stronie http://albatros-jaroslawiec.pl masz więcej informacji. Powinno Ci się spodobać. Chcesz jechać z dziećmi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bobbi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Pon Mar 30, 2015 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To o tych miejscowościach mało słyszałem o takich gdzie przysłowiowo 'nie ma ludzi jak mrówków' hehe : ) do Ustki w takim razie się mogę wybrać bo już nie pierwszy raz mi ktoś poleca akurat tą miejscowość nadmorską ale to jeszcze czas pokaże bo przecież wiosna się dopiero co zaczęła.

Sprawdź mojego bloga http://ubezpieczzycie.yolasite.com/ - na pewno warto!


Ostatnio zmieniony przez bobbi dnia Pon Cze 29, 2015 1:01 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirek92
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 20 Cze 2014
Posty: 22

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2015 2:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam wolę moje piękne góry Smile Apartamenty w Zakopanem są tanie, wszędzie jest blisko i nie trzeba się martwić o piasek wpadający w buty Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
boxek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Kwi 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2015 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Góry no może być też tam fajnie ale sprawa i temat się tyczy po prostu morza bałtyckiego ; )to ja właśnie tak na wiosnę zawsze się wybieram po prostu na Hel i tam jakoś po prostu zdecydowanie lubię spędzać czas po prostu z moją dziewczyną - gdzie ona jest boska i miejsce jest boskie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
swojskimen
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2015 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nad morze i co wybraliście możecie mi powiedzieć : ) ? Bo to już ten okres jest, że trzeba wybrać jakieś takie swoje miejsce haha : D jeśli o mnie chodzi to właśnie z żoną zalanowoaliśmy pojechać po prostu no nie wiem do Jarosławca. To jest nasz klimat mało ludzi, piękne i czyste plaży - najważniejsze dla nas, że czyste.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matinson
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 9

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2015 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak są czyste to śmiało można jechać. Ja też bez względu na porę roku zawsze sobie wybieram coś takiego jak to nasze piękne i najlepsze morze bałtyckie. Super wtedy właśnie jest tak sobie tam pojechać bo akurat można jakoś tak po prostu się tam zrelaksować i wyciszyć przy szumie fal
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ernii
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2015 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiosną nad morzem nie wiem jak jest bo niestety nigdy nie byłem ale z chęcią bym się właśnie tego przekonał : )) czy to dobre takie miejsce do odwiedzania w tą porę roku czy zdecydowanie lepiej jechać w inne miejsce hahah : ) wybieeram się z moją Panią nad morze i to chyba gdzieś do Ustki czy też coś w tym stylu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilczak
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Kwi 2015
Posty: 4
Skąd: Ciechanów

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2015 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda moja majówka od 3 lat to Trójmiasto, nigdy mi się nie znudzi!!!
_________________
Duma, nigdy nie zawodząca przywara głupców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wedloo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Mar 2015
Posty: 7

PostWysłany: Sro Kwi 08, 2015 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bardzo dobrze jak Trójmiasto bo to jest najlepsze miejsce na wakacje, wczasy czy też nawet na jakąś majówkę : )) jeśli chodzi o mnie to sprawa się tak przedstawia iż ja właśnie tego roku zamierzam sobie na majówkę pojechać gdzieś do Czech bo tam jeszcze nie byłem a słyszałem iż tam jest bardzo tak fajnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grazo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Kwi 2015
Posty: 1

PostWysłany: Czw Kwi 09, 2015 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zazwyczaj wybieram Trójmiasto. Wolę nasze polskie morze, niż zagraniczne kurorty. Ja zawsze jeżdżę do Trójmiasta, bo tam jest po prostu przepięknie!
_________________
Stylowe auto zabytkowe renowacja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bobbi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Czw Kwi 09, 2015 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trójmiasto brzmi nazwa fajnie i wszystko może być okej ale tam niestety są to takie przeludnione niestety miasta i czasem nie ma gdzie postawić nogi chodzi mi tutaj o sezon letni..Chociaż jak ktoś by chciał teraz sobie pojechać to też może być po prostu różnie i zdecydowanie lepiej wybrać jakieś spokojniejsze miejsce chociażby Władysławowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gamethe
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 19 Mar 2015
Posty: 10

PostWysłany: Nie Kwi 19, 2015 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiosną ciekawym miejscem na tego typu wypady jest Hel, a także Sopot. Wszystko przez to, że cenowo nic nie odstrasza, bo kazdy przybytek czy to noclegowy czy gastronomiczny walczy o klienta, dodatkowo zdrowe powietrze i cisza powodują że naprawdę warto
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 5 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy