FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Gadżety reklamowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1069

PostWysłany: Pon Sty 22, 2018 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gadżety reklamowe powinno się dostosować do potrzeb firmy i jej profilu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
jackwelss39
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Mar 2017
Posty: 71

PostWysłany: Czw Lut 15, 2018 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że tak. Powinniscie jednak postawić na różnorodność jezeli chodzi o zakup takich gadżetów. Ja postawiłem na takie porządniejsze jak pendrivy z logo mojej firmy oraz na tez takie tańsze jak długopisy czy smycze reklamowe. Jak wybieracie się np. na targi to na pewno musicie mieć taki rzeczy. Najłatwiej jest je pozamawiać w sieci. Ja sporo rzeczy znalazłem w sklepie http://www.extrema.com.pl/oferta/151,dlugopisy-metalowe.html jest to drukarnia internetowa więc od razu możecie tam zamówić np. ulotki czy wizytówki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
el83
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 100

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdźcie sobie koniecznie jakie gadżety reklamowe oferuje SIDE. Przyznam, że u nich wybór jest naprawdę ogromny. Można tam bowiem zakupić produkty z własnym nadrukiem przeznaczone dla klientów w różnym wieku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
turenter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 513

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 6:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie lepiej dzisiaj inwestować w rozwiązania technologiczne. Firma property360.pl może przygotować dla Ciebie np. spacer wirtualny. Takie rozwiąznaie na stronie pomoże wyróżnić się z tłumu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej postawić na klasyczne. Kalendarze, kubki, długopisy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 447

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no niby mozna postawić na klasyczne ale nie sądzisz, że takie gadżety już się "przejadły" klientom? Ja bym postawił na coś bardziej nowoczesnego a najlepiej eko np torby bawełniane https://led-print.pl/produkty/pokaz/torby_bawelniane . Moim zdaniem to świetny gadżet, tym bardziej, że teraz takie torby bardzo się przydają odkąd nie dają darmowych reklamówek w sklepach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patryk_4
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 9

PostWysłany: Pon Lip 02, 2018 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nadruk na kubkach to jedna z najlepszych metod reklamy produktowej. Firma http://kubki.com.pl to wieloletni producent tworzący kubki reklamowe z nadrukiem. Mają bogaty wybór modeli ceramiki reklamowej oraz kieliszków, kufli, filiżanek, szklanek, kubków magicznych i termicznych – oczywiście z Twoim logo albo nadrukami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena1990
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 535

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda firma powinna zainwestować w gadżety reklamowe. wiadomo, że klienci lubią dostawać drobne podarunki. Ja ostatnio zamówiłam karty do gry w Fabryce Kart http://www.fabryka-kart.eu/produkty-reklamowe/ , na rewersie których umieszczone jest logo firmy. Klienci zawsze zaskoczeni są takim prezentem. Mało firm inwestuje w tak oryginalne gadżety, z reguły daje się kubki czy długopisy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jutub
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Kwi 2018
Posty: 2

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym nie zapominała jeszcze o pieczątkach, szczególnie jak prowadzi się własna firmę - tutaj http://stempleks.pl/blog/stemple-pieczatki-jak-wybrac-model-dla-swojej-firmy/ jest fajnie opisane co tak naprawde potrzebujemy dla własnego biznesu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Pią Sie 10, 2018 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli rozmawiamy o gadżetach reklamowych to moze parasol reklamowy lub parasol handlowy ? http://www.nap-namioty.pl/oferta/stoly-i-parasole takie parasole reklamowe mogą się bardzo dobrze sprawdzić na róznych imprezach plenerowych oraz eventach Warto dowiedzieć sie u źródła dokładnej ceny. Jest to według mnie bardzo dobry gadżet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1102

PostWysłany: Wto Sie 14, 2018 5:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gadżety reklamowe nie spełniają swojej funkcji. Lepiej zadbać o pozycjonowanie strony i w tym pomóc może firma http://mateuszkozlowski.pl/pozycjonowanie/ Pozycjonowanie jest bardzo ważne. Treści na stronie muszą być odpowiednio napisane pod seo. Pozycjonowanie powoduje że nasza strona znajduje się wyżej w wyszukiwaniach google i klient łatwiej do nas trafi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
foak
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 4

PostWysłany: Wto Sie 14, 2018 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy gadżety takie jak smycze są jeszcze modne czy już nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bierendaa
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 27

PostWysłany: Wto Sie 14, 2018 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gadżety reklamowe to fajna opcja głównie ze względu na niską cene:D Dlatego też ja mam ich bardzo dużo w firmie. Teraz chce je wykorzystać na targach branżowych. Tak samo agencja modelek Papilio ma mi pomóc w obsłudze stoiska firmowego. Na pewno to pomoże mi w lepszej promocji firmy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Sob Sie 18, 2018 8:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My w tym roku postanowiliśmy postawić na coś niestandardowego i zdecydowaliśmy się zamówić zawieszki zapachowe do samochodu na www.eurofresh.com.pl. Absolutnie nie żałujemy naszej decyzji, bo klientom bardzo się taki pomysł spodobał i zabierali na targach zawieszki dużo chętniej, niż smycze reklamowe czy też długopisy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dar_ek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Sie 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy na przykład takie trofea szklane z grawerem to Waszym zdaniem dobra opcja http://www.medale-trofea.pl/trofea-szklane/1/89/ ? Ja właśnie zastanawiam się nad wyborem czegoś sprawdzonego w tym temacie. Co o tym sądzicie?
_________________
Co nagle, to po diable.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy