FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zarządzanie firmą
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klara91
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Paź 2021
Posty: 184

PostWysłany: Pią Lis 19, 2021 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio widziałam, że Magnum Ochrona świadczy kompleksowe usługi. Myślę, że warto pomyślec o skorzystaniu z nich. Oferta tej firmy ochroniarskiej jest bardzo rozbudowana i przystępna cenowo. Sama rozważam nawiązanie współpracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
brego
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 08 Lut 2016
Posty: 22

PostWysłany: Pon Lis 22, 2021 7:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach uważam, że bardzo ważne dbanie jest o pracownika i jego zdrowie psychiczne, jak i fizyczne. Zdrowe odżywianie to podstawa, nasza dieta w 80% jest odpowiedzialna za nasze zdrowie. Szczególnie, teraz kiedy jest pandemia, każdy z nas narażony jest na zachorowanie. Dlatego jako szef niewielkiej firmy wprowadziłem dla pracowników w biurze owoce i zdrowe przekąski, aby spożywali więcej witamin. Nawet nowi pracownicy są przywitani dużą porcją witamin w takiej paczuszce: https://dailyfruits.pl/dailyfruits-welcome-pack/ . Myślę, że warto dbać o zdrowie swoje, a także innych w naszym otoczeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Wto Lis 23, 2021 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że tak. Musicie pamiętać, że jeśli chodzi o kwestie związane z prowadzenie biznesu, to nie wolno odpuszczać tak istotnych aspektów jak chociażby dobrze przygotowany plan sprzedażowy. Właśnie dlatego powinniście zajrzeć do https://www.engave.pl/rozwiazania-dla-twojej-firmy/zwinny-plan-sprzedazy-dla-twojej-firmy i samemu przekonać się, w jaki sposób najlepiej podejść do tematów związanych z optymalizacją biznesu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1242

PostWysłany: Sro Lis 24, 2021 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mając własną firmę zależało mi na tym aby nasz sklep był wykonany bardzo dokładnie i żeby z nim nie było problemów przy większych zamówieniach. Dowiedziałem się, że budowa sklepów internetowych prestashop https://www.dogo.pl/oferta/budowa-sklepow-internetowych.html jest odpowiednia i właśnie z tego skorzystałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
meksi23
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2019
Posty: 219

PostWysłany: Sro Lis 24, 2021 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie można zapomnieć też o dobrym marketingu. Polecam sprawdzić sobie https://fantasiadesign.pl/strony-www/. Tworzą oni tam super strony internetowe jak też ciekawe logotypy i ilustracje. Stronki można następnie pozycjonować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
terenia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2018
Posty: 423

PostWysłany: Sob Lis 27, 2021 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to bardzo opłacalnym rozwiązaniem jest platforma infor. Tego typu systemy bardzo ułatwiają prace w firmie, sprawiają, że staje sie ona nowocześniejsza i ogólnie lepiej się nią operuje. Takie systemy mogą się bardzo przydać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kominkiewiczk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 649

PostWysłany: Pią Gru 03, 2021 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie znacie najlepsze sposoby na pozyskiwanie partnerów biznesowych? Dopiero wchodzimy na rynek, usługa jaką oferujemy jest dość niszowa, więc nie wiemy jak konkretnie są za to zabrać. Jakie pomocne sugestie? W jaki sposób Wam udało się pozyskać partnerów do biznesu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
darianess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lis 2021
Posty: 544

PostWysłany: Sob Gru 04, 2021 10:42 am    Temat postu: parking Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie dobrej i sprawdzonej firmy, która zajmuje się projektem i montażem systemów parkingowych to warto skontaktować się z https://taab.pl/ . Jest to jedna z najlepszych firm oferująca systemy parkingowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wierchuszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 672

PostWysłany: Nie Gru 05, 2021 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że warto postawić na jakieś ciekawe oprogramowania ponieważ mogą one ułatwić prowadzenie twojej firmy. Ja planuję teraz zainwestować w matryce kompetencji od firmy Skillbox ponieważ wydaje się mi ona najbardziej trafna dla mojej firmy Mam nadzieję że z nią uda mi się stworzyć profil kwalifikacji które potrzebne są na danym stanowisku aby je objąć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Pon Gru 27, 2021 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przekonałam się, że znacznie łatwiej zarządzać firmą decydując się na nowoczesne rozwiązania. W moim przypadku jest to chmura. Takie oprogramowania pomagają rozwiązywać różne problemy, a jednocześnie usprawniać szereg procesów. Z pomocą FOTC https://fotc.com/pl/ poszło naprawdę sprawnie i mimo tego, że wiele rzeczy było dla mnie nowych, to dzięki szkoleniom jakie oferują, wszystko można dokładnie poznać. Po prostu tu ma się do czynienia z profesjonalistami, również jeśli chodzi o wsparcie techniczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paweldziob
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Gru 2021
Posty: 69

PostWysłany: Wto Gru 28, 2021 4:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zarządzasz dużym przedsiębiorstwem musisz pamiętać o wykonywaniu audytu energetycznego. Możesz uzyskać na niego dofinansowanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie https://www.efektywniej.pl/audyt-energetyczny-dofinansowanie/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andy
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 581

PostWysłany: Sro Gru 29, 2021 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdej firmie niezwykle istotny jest wybór odpowiedniego oprogramowania. I na szczęście rynek oferuje różne rozwiązania, jest nawet dostępny program dla kuriera zatem jeśli wasza firma jest związana z tą działalnością to warto się ofercie bliżej przyjrzeć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mebleteo_pl
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 273

PostWysłany: Nie Sty 09, 2022 7:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnośnie poszukiwań dobrej jakości wyposażenia magazynowego w nowoczesnym wydaniu to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z oferta naszego sklepu https://www.mebleteo.pl/meble-biurowe.html gdzie będziecie mogli znaleźć rozwiązania w wydaniu metalowym. Licząc jednocześnie na dobre ceny, terminowość realizacji i co również ważne łatwość dobrania ich pod konkretne potrzeby firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 551

PostWysłany: Pon Sty 10, 2022 8:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o mnie, to od jakiegoś czasu podjąłem współprace z Kierunek Lider i przyznam Wam, że jestem bardzo zadowolony z efektów. Zainteresowanym tematem polecam sprawdzić bloga, gdzie dowiecie się jakie są suplementy diety souvre .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1622

PostWysłany: Pon Sty 10, 2022 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak wy, ale jakoś często inwestuje w swoją firmę. Ostatnio postanowiłam założyć dział call center i potrzebne mi było profesjonalne oprogramowanie w tym zakresie. Znajomych odpowiedział mi, żebym w wolnej chwili zajrzała sobie na stronę tej firmy https://spikon.pl/oferta/cennik-uslug/nagrywanie-polaczen/ ponieważ oni mają w tym temacie naprawdę spore doświadczenie. Dajcie znać, czy kiedykolwiek z nimi współpracowaliście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 5 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy