FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Remont domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michał Makusz
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik

PostWysłany: Wto Maj 29, 2018 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli się użyje dobrych materiałów, to później nie trzeba do chwilę remontować. Jak się chce przycwaniakować i przyoszczędzić, to prędzej czy później to wyjdzie. Ja przy urządzaniu wybierałem sprawdzone i dobre materiały. 8 lat później, wszystko wygląda jak nowe. Jedyne co, to mieliśmy problem z pękającymi ścianami. Jak naprawić pękniętą ścianę? - można samemu, bez większych nakładów i ekipy fachowców. Szpachla, masa, resztki dobrej farby i nie znać śladu. Polecam nie oszczędzać, jak coś ma służyć na lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Anbir
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Wto Maj 29, 2018 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie za ciekawe poracy Smile Z całą pewnością przydadzą mi się one Smile
bogo18
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Maj 29, 2018 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My przy ostatnim remoncie postanowiliśmy wymienić schody na metalowe. Proste, minimalistyczne i całkiem nowoczesne nadały sporo uroku do otoczenia naszego domu. Nawet znajomi często pytają, kto je dla nas wykonał, dlatego odpowiadamy - Stalex Czaplinek http://www.stalex-czaplinek.pl/ To był zdecydowanie doskonały wybór!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milen
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pią Cze 01, 2018 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli remont również będzie się opierał na łataniu dziur i uszczelnianiu to koniecznie pomyśl nad zaopatrzeniem się w wysokiej jakości mase uszczelniającą. Doskonałym zakupem okazała się masa, którą zakupiłem od Larkis http://larkis.pl/ . Wszystko, co miało być uszczelnione w zupełności wypaliło!
Powrót do góry
LubieDomy
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem już praktycznie na końcówce remontu, ale muszę wymienić drzwi w całym domu. Szukam czegoś modnego, ale solidnie wykonanego i najlepiej jakby był wybór - chodzi o to aby drzwi pasowały do aranżacji całego domu. Może w Porta > https://www.porta.com.pl/ znajdę coś odpowiedniego dla siebie ? Brat zamawiałam tam w zeszłym roku drzwi do sypialni i bardzo sobie chwalił ich produkt. Wybór tez mają niczego sobie. A wy co o tym myślicie ?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: