FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Samochod jaki?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Racjonalny Konsument
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 11 Gru 2020
Posty: 32

PostWysłany: Pon Gru 14, 2020 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam samochody elektryczne. Sam stałem się rok temu szczęśliwym posiadaczem takiego pojazdu. Przydatna w takich wypadkach może okazać się też budowa stacji ładowania. Zwłaszcza jeśli chcemy oszczędzić na wydatkach z tytułu zasilania prądem. W tej kwestii skorzystałem z doświadczenia i wysokiej jakości produktów firmy Sigma Technology.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
sapad
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Gru 2020
Posty: 4

PostWysłany: Wto Gru 15, 2020 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wydaje mi się, że warto postawić na niemieckie samochody
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Pią Sty 29, 2021 7:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zdecydowaliście się na zakup nowego auta i chcecie o nie zadbać to polecam wam zajrzeć na stronę http://www.pokrowce.net/ Jest to sprawdzony producent pokrowców samochodowych, w które warto zainwestować. To zabezpieczy wasze auta przed drobnymi uszkodzeniami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asystent
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 265
Skąd: Malbork

PostWysłany: Wto Lut 16, 2021 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeżeli chodzi o wynajem auta to jakie auto będzie najlepiej wybrać? Gdzieś słyszałem, że ta wypożyczalnia samochodów oferuje tylko i wyłącznie sprawdzone i nowe samochody. To wielki atut jeżeli to prawda. Korzystaliście z tego i możecie to potwierdzić?
_________________
Nie istniejesz dla mnie, nie ma cię w mojej pamięci, choć tyle razy robiłeś wszystko, by się w niej znaleźć... Nie istniejesz dla mnie, nie ma cię
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
david47
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Lut 2021
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Lut 17, 2021 7:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem właśnie na kupnie nowego samochodu. Przeglądałem nissan juke cena, ponieważ jest to odpowiednie auto dla pewnych siebie kierowców, którym zależy na zachowaniu bezpieczeństwa na drodze. Samochód wyposażony jest w specjalne technologie zwiększające komfort jazdy, zwłaszcza dla tych mniej doświadczonych kierowców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1442

PostWysłany: Czw Lut 18, 2021 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wypożyczalnię samochodów, bo widziałam że zastanawiacie się, z usług jakiej firmy skorzystać.. to ja polecam wam wynajem samochodów Poznań Wiele razy ratowali mnie z opresji, jak moje auto zaniemogło. Super kontakt, samochód dostarczany zawsze na czas pod wskazany adres i wyjątkowo niskie ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darianess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lis 2021
Posty: 544

PostWysłany: Wto Gru 21, 2021 7:49 am    Temat postu: leasing Odpowiedz z cytatem

Zawsze można wybrać również leasing operacyjny a finansowy . Tutaj firma w bardzo krótkim czasie przygotuje dla was korzystną ofertę. Sama zdecydowałam się na zakup samochodu w leasing i szczerze mówiąc to była doskonała decyzja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Treboriusz22
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Gru 2021
Posty: 4

PostWysłany: Wto Gru 21, 2021 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wy do tego podchodzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kominkiewiczk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 649

PostWysłany: Wto Gru 21, 2021 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed zakupem używanego samochodu trzeba go dokładnie sprawdzić. Tutaj https://wiesci.waw.pl/sprawdzic-auto-zakupem/ jest ciekawy i myślę, że naprawdę pomocny artykuł na ten temat. Przeanalizujcie sobie go dokładnie. Uważam, że sprawdzenie samochodu to podstawa, trzeba podejść do tematu ostrożnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
asabert5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 381

PostWysłany: Sro Gru 22, 2021 6:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby kupić dobry używany samochód to trzeba bardzo dobrze szukać. Ja mam już swoje sprawdzone miejsce czyli skup samochodów Wrocław Mają oni bardzo dobra i szeroką ofertę. Zawsze jak u nich kupuję auto to jestem bardzo zadowolony. Moi znajomi również kupują tam auta i także polecają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kewilor55
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Gru 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sro Gru 22, 2021 7:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście preferuję BMW. Najbardziej podoba mi się BMW seria 3, które znalazłem na https://motorejestr.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darianess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lis 2021
Posty: 544

PostWysłany: Wto Gru 28, 2021 6:36 am    Temat postu: samochód Odpowiedz z cytatem

My właśnie mieliśmy w planach ostatnio kupić nowy samochód do firmy, by sprawdzić jakie będą mniej więcej koszty wybraliśmy leasing samochodu kalkulator . W ten sposób można bardzo szybko poznacie jakie mogą być koszty, więc już na początku będziecie mieć dobrą orientację
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darianess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lis 2021
Posty: 544

PostWysłany: Wto Gru 28, 2021 6:36 am    Temat postu: samochód Odpowiedz z cytatem

My właśnie mieliśmy w planach ostatnio kupić nowy samochód do firmy, by sprawdzić jakie będą mniej więcej koszty wybraliśmy leasing samochodu kalkulator . W ten sposób można bardzo szybko poznacie jakie mogą być koszty, więc już na początku będziecie mieć dobrą orientację
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zdzislawa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Paź 2020
Posty: 319

PostWysłany: Wto Gru 28, 2021 7:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli planujesz kupić używane auto to pomyśl o takiej możliwości jak auto po wypadku: https://auto-inspekcje.pl/auta-powypadkowe-bezpieczne/ . Takie auto też może Ci służyć przez długie lata jeśli odpowiednio o nie zadbasz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chacman14
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Mar 2019
Posty: 552

PostWysłany: Czw Gru 30, 2021 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie zdanie macie na temat samochód elektrycznych? Polecam Wam https://www.hondaplaza.pl/ , honda posiada w swojej ofercie zarówno hybrydy jaki samochody elektryczne. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy