FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wybór auta
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Miko1973
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sie 2021
Posty: 81

PostWysłany: Sro Gru 22, 2021 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co moglibyście polecić do 40 tysięcy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
noel.konopelski
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Gru 2021
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Gru 22, 2021 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz jest niestety ceny używanych samochodów poszły mocno do góry. Z kolei te nowe są mało dostępne i nieopłacalne - słaby czas na kupno nowego samochodu, ale jeśli trzeba to warto szukać czegoś sprawdzonego.
_________________
samochody ogłoszenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1251

PostWysłany: Pon Gru 27, 2021 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór samochodu to nie jest taka prosta rzecz, wszystko zależy od tego w jakim celu szukamy auta oraz chociażby jaki mamy budżet. Ze swojej strony mogę jednak polecić witrynę https://mauto.pl/kombi . Ostatnio znalazłem tam bardzo fajne kombi, które wystawione było, w atrakcyjnej cenie. Myślę, że dodatkowym atutem jest to, że pochodzą one z grupy mBank, czyli mamy pewność co do historii pojazdu. Miałem kiedyś sytuację, że kupiłem w lokalnym komisie, a potem więcej problemów niż pożytku z auta. Zerknijcie sobie na stronkę, bo na pewno każdy znajdzie tam coś dla siebie .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klodia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 951

PostWysłany: Wto Gru 28, 2021 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ważne na jaki samochód się zdecydujecie, zawsze powinniście mieć pod ręką namiar na sprawdzoną wypożyczalnię samochodów. Lepiej miec taki kontakt, niż potem szukać na szybko. Ja tutaj polecam wypożyczalnia samochodów Wrocław bo sama regularnie korzystam z ich oferty/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 932

PostWysłany: Sro Gru 29, 2021 5:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Apropo, zobaczcie - https://www.wokularach.pl/blog/wada-wzroku-a-prawo-jazdy Co o tym sądzicie? Zgadzacie się? Wada wzroku nie powoduje problemu z tym, że chcę jeździć autem, jeśli tylko mam odpowiednie okulary. Czy wszystko się tutaj zgadza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Squash
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Gru 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sro Gru 29, 2021 8:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do 40 tysięcy to Dacia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Itewariap85
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Gru 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw Gru 30, 2021 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądzę że będzie świetna konwersacja na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miłoszek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Wrz 2020
Posty: 215

PostWysłany: Pią Sty 07, 2022 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stawiam na auta poleasingowe, bo te są w miarę pewne, a w tej kwocie można przebierać wśród 5-atków z sensowym przebiegiem. A dobrze dbając o auto, będzie można je odsprzedać z dobrym zyskiem. Tu polecam kosmetyki od https://showcarshine.pl/ bo mają ogromny wybór i dobre ceny, więc każdy znajdzie coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
zdzislawa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Paź 2020
Posty: 319

PostWysłany: Czw Sty 13, 2022 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może Land Rover? Słyszałam o tej marce tylko pozytywne opinie. Zapoznajcie się z ich samochodami na stronie https://nordauto.landrover.pl/wirtualny-salon . Takie auta możecie zakupić także w wersji hybrydowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1174

PostWysłany: Czw Lut 03, 2022 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi ostatnio padło auto i wzywałam pomoc drogową. Była to pomoc drogowa, holowanie TIR, laweta 24h Koszalin: https://pomocdrogowa.i-koszalin.pl/ . Polecam Wam usługi tej firmy, bardzo szybko przyjechali na miejsce zdarzenia i odwieźli moje auto do warsztatu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilla36
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Wrz 2020
Posty: 232

PostWysłany: Pią Lut 04, 2022 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już w grę wchodzi kupno auta, polecam przyjrzeć się ofertom dostępnym w serwisie pokato. Są tutaj samochody na sprzedaż w szerokim wyborze, więc coś na pewno wpadnie Ci w oko. Umieszczanie ogłoszeń na portalu jest darmowe, więc polecam też wystawić tutaj swoje poprzednie auto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
profesorbarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 260

PostWysłany: Nie Lut 06, 2022 7:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie doradzę w kwestii zakupu samochodu, ale chciałam podzielić się swoim doświadczeniem. Otóż sama kiedyś jak kupowałam samochód nie sprawdziłam, czy ma on aktywną polisę OC, a co się z tym wiązało - nie mogłam oczywiście wrócić tym samochodem do domu, ponieważ gdyby złapała mnie policja, to groziłaby mi bardzo wysoka kara. Transport samochodu z nieważną polisą wiązał się tylko z dodatkowym stresem i kosztami. Na wypadek takiej sytuacji polecam wszystkim przed zakupem samochodu przeczytać ten wpis: https://emoto.com.pl/jak-sprawdzic-czy-samochod-jest-ubezpieczony/#Samochod_nie_ma_waznego_OC_-_co_dalej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noemi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lis 2016
Posty: 345

PostWysłany: Pon Lut 14, 2022 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poruszając się jakimkolwiek samochodem warto mieć przy sobie potrzebne namiary. Mnie jak się całkiem niedawno okazało konieczna była natychmiastowa pomoc wulkanizatora. Zacząłem szukać więc kogoś w najbliższej okolicy i tutaj https://wulkanizator.com.pl/mobilna-wulkanizacja-katowice/ znalazłam tą, z której usług skorzystałam. Pomoc mobilna w tym zakresie to naprawdę rewelacyjne rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SteffAnja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 96

PostWysłany: Wto Lut 15, 2022 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezawodne, ekonomiczne. Głównie w takich samochodach się rozglądam. No ale pewnie wielu z was ma tak samo, typowo pod kątem praktycznych rozwiązań oglądam samochody. Myślę, że też warto kupić rejestrator jazdy, przydatna rzecz. Ja właśnie teraz taki sprzęt oglądam i zastanawiam się czy kupić 70mai a500s, myślę, że to spoko opcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi.nika
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Cze 2019
Posty: 473

PostWysłany: Czw Kwi 21, 2022 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kamilla36 napisał:
Jak już w grę wchodzi kupno auta, polecam przyjrzeć się ofertom dostępnym w serwisie pokato. Są tutaj pokato.pl/motoryzacja/samochody-osobowe]samochody na sprzedaż w szerokim wyborze, więc coś na pewno wpadnie Ci w oko. Umieszczanie ogłoszeń na portalu jest darmowe, więc polecam też wystawić tutaj swoje poprzednie auto.


faktycznie duzy wybor jak patrze na auta ale nic mnie tam niestety nie zainteresowalo Sad


_______________
https://www.czarnykot.com.pl/szczecin-przeglad-samochodu/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy