FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Aranżacja wnętrza
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Radekrak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 373

PostWysłany: Pon Lis 25, 2019 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My to z żoną myślimy o wyposażeniu w pełni dopasowanym do naszych potrzeb. Zdecydowaliśmy się także na to, że nasze szafy będą na wymiar. Tutaj http://szafynawymiar.waw.pl/ możemy je zamówić, w końcu działają w okolicy stolicy. A my właśnie tutaj mieszkamy. Ale zanim podejmiemy taką decyzję, powiedzcie,, czy warto do nich jechać? Znają się na tym, co robią?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
roza
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 18 Lis 2019
Posty: 36

PostWysłany: Pon Lis 25, 2019 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto kierować się swoim gustem przy wyborze różnych elementów w domu. Na przykład coś może być modne i wiele osób to wybiera, ale nam się może nie podobać. To my jako domownicy mamy się dobrze czuć we własnym wnętrzu. W sieci można znaleźć wiele ciekawych i i nietypowych pomysłów. Na przykład miękkie panele na ścianę. Moim zdaniem warto zapoznać się z ofertą. Panele ścienne 3d mogą dodawać pomieszczeniu nowoczesnego wyglądu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Sob Gru 28, 2019 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego ja nie wahałam się jakoś specjalnie długo i od razu zatrudniłam architekta wnętrz. Dla wygody, a też pewnie dlatego, że nie miałam kompletnie pomysłu jak urządzić 45 mkw mieszkanie pod wynajem. I dobrze, że znajoma poleciła pracownię www.redlicki.pl . Kilka pomysłów i okazało się, że mały metraż nie jest przeszkodą, żeby zrobić coś funkcjonalnego. Jestem zadowolona!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Sob Gru 28, 2019 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nad czym się tu zastanawiać?

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Pon Lut 07, 2022 8:53 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
terenia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2018
Posty: 423

PostWysłany: Nie Gru 29, 2019 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nie wiemy jak zaprojektować wnętrze to warto zerknąć na propozycje do firmy http://www.vision-studio.com.pl/ , gdzie dowiemy się jak zaprojektować odpowiednie wnętrze, pomogą , wykonają i każdy będzie zadowolony z wyjątkowego wnętrza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weronika115
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 22 Gru 2019
Posty: 15

PostWysłany: Nie Gru 29, 2019 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto pooglądać w internecie różne strony z aranżacjami i tam poszukać inspiracji
_________________
ekskluzywne tapety ścienne to po prostu Tapety materiałowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
klodia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 951

PostWysłany: Sob Kwi 30, 2022 6:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślałam, że wnętrze domu urządzę sama ale jednak zdecydowałam się na współpracę z architektem. Tak naprawdę samodzielnie ciężko zaprojektować pomieszczenia, jeśli nie ma się o tym zbyt dużego pojęcia. Zdecydowałam się na współpracę z biurem http://ememstudio.com.pl/ , oferującym projektowanie wnętrz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
meksi23
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2019
Posty: 219

PostWysłany: Nie Maj 01, 2022 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to bardzo ciekawą sprawą są szklane zabudowy tarasów. Widziałam kiedyś takie rozwiązanie i bardzo zaciekawiło mnie to. Zobaczcie sobie np. https://lumon.com/pl/klient/produkty-i-rozwiazania/zabudowy-tarasow. Według mnie to bardzo oryginalne rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Pon Maj 02, 2022 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o aranżację wnętrz, to mi ostatnio spodobała się ta grafika: myself me którą możecie znaleźć na stronie pikoteka.com. Nota bene znajdziecie tam wiele różnorakich dzieł. W mojej ocenie każdy znajdzie tam coś interesującego dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gegot
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Maj 2017
Posty: 107

PostWysłany: Wto Maj 03, 2022 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doskonałą ofertę posiada jednak scarabeo salon . Ogólnie znajdziecie tutaj wysokiej jakości wyposażenie łazienkowe, więc na pewno będziecie zadowoleni z wyboru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zielon809
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 22 Kwi 2022
Posty: 49

PostWysłany: Wto Maj 03, 2022 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aranżacja wnętrza, zaproponowana przez SPATIUM https://www.spspatium.pl/oferta/aranzacja całkowicie sprostała moim oczekiwaniom. To oni zaadaptowali pokoje, następnie czyniąc z nich kombinację atrakcyjną i nietuzinkową. W tym celu wyselekcjonowali materiały wykończeniowe, opracowali najlepsze połączenia kolorystyczne. To widać!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
quwuf
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Maj 2022
Posty: 2

PostWysłany: Sro Maj 04, 2022 3:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety koszt budowy domu w dzisiejszych czasach jest ogromnym wyzwaniem...
_________________
Facevitall
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rizotto1
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 04 Maj 2022
Posty: 33

PostWysłany: Wto Maj 10, 2022 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcieliśmy zaaranżować salon w jakiś ciekawy i dosyć niespotykany sposób. Udało się a z pomocą przyszli Modelim https://www.modelim.pl/projektowanie-salonu/ . Zawdzięczam im stworzenie przestrzeni idealnej, z której wyciśnięto 100% mimo wielu ograniczeń. Odpowiedni układ mebli, dobór oświetlenia i posadzki, kolorystyka ścian czy selekcja dodatków i ozdób wpłynęły estetykę i komfort pomieszczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TomekZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sty 2022
Posty: 202

PostWysłany: Sro Maj 11, 2022 5:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jesteśmy w temacie aranżacji wnętrz to u mnie już po robocie i teraz tylko czekamy na drzwi . Z drzwiami mieliśmy mały problem bo firma, która pierwotnie nam robiła drzwi wzięła zaliczkę i tyle ich widzieliśmy. Dobrze, że mam sąsiada, który jest ogarnięty w temacie i polecił nam zamówić drzwi z tej firmy https://mardomsc.pl/oferta/drzwi-zewnetrzne/. Wszystko się udało i tak jak napisałem niebawem będziemy mieć wszystko jak to się mówi "pod klucz".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabi34
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 18 Kwi 2021
Posty: 24

PostWysłany: Czw Maj 12, 2022 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możliwości w temacie aranżacji wnętrz są teraz w zasadzie nieograniczone. Wszystko zależy od grubości portfela. Jak się ma gruby to można wynająć dobrego architekta i iść na całość. Samemu można też znaleźć w sklepach wiele ciekawych rzeczy. Tyle jest różnych styli wnętrzarskich, że chyba na każdy gust wystarczy. W internecie stron na temat aranżacji wnętrz jest bez liku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy