FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jakie instalacje do inteligentnego domu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaper
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 462

PostWysłany: Sob Gru 23, 2023 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo atrakcyjne rozwiązania smart home ma też firma Wiśniowski bo doposażają swoje drzwi i bramy z elektrycznym zamkiem w smartconnected, można więc nimi sterować zdalnie i przy pomocy smartfona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 562

PostWysłany: Sro Gru 27, 2023 7:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzeba też wybrać sposób ogrzewania domu, nam zależy na tym by było ekologiczne a przy tym jak najbardziej ekonomiczne. Myślę, ze najlepszym rozwiązaniem będzie popularna w ostatnich latach pompa ciepła. I tu pytanie do Was, czy warto decydować się na zakup urządzeń marki Stiebel Eltron ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Nie Gru 31, 2023 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam miłośników komfortu! Jak inteligentne systemy klimatyzacji i wentylacji przyczyniają się do zapewnienia optymalnego klimatu w budynkach? Czy ktoś z was korzysta z zaawansowanych rozwiązań, które automatycznie dostosowują parametry klimatyczne do preferencji użytkowników, jednocześnie minimalizując zużycie energii? Właśnie tutaj https://unisystem.com/pl/case-studies/personalizowane-rozwiazanie-hmi-od-unisystemu czytam na temat różnych rozwiązań i zaciekawił mnie ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3392

PostWysłany: Czw Sty 04, 2024 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem bardzo dobrą ofertę posiada http://eco-tronic.pl/ . Dodatkowo akcesoria jakie można tutaj kupić wyróżniają się wysoką jakością i atrakcyjną ceną co jest też ważne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 596

PostWysłany: Sro Lut 28, 2024 5:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o elektryczne instalacje, to między innymi warto też zwrócić uwagę na propozycje firmy supergniazdka.pl - ponieważ tam znajdziecie sprawdzone i bezpieczne produkty, typu gniazdka simon itd. Sama planuję dokonać u nich zakupu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1174

PostWysłany: Pią Mar 08, 2024 8:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem alarm i monitoring to podstawa w dzisiejszych czasach. Każdy stawia obecnie na odpowiednie systemy ochrony. Dlatego jeśli szukacie kogoś, kto Wam takie systemy podłączy, to bardzo dobrym wyborem będzie firma elektryczna szczecin: http://anluks.pl/firma .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarKor
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Mar 2024
Posty: 1

PostWysłany: Nie Mar 10, 2024 5:51 pm    Temat postu: montaż klimatyzacji Odpowiedz z cytatem

Dla mnie ważna była instalacja klimatyzacji. Zapewnia komfort termiczny. Sprawdza się latem i w okresach przejściowych.Najlepiej instalacje zrobić na etapie stanu surowego natomiast potem zamontować urządzenia. Według mnie bardzo dobre są np. klimatyzatory Haier Flexis. Są bardzo ciche i naprawde wydajne. U mnie - Łódź - montaż robiła firma https://rcontrol.pl i jestem zadowolony z ich usług. Szybko, czysto i bez problemów. Najpierw schowali wszystkie instalacje w ocieplenie ścian zewnętrznych a przed zamieszkaniem zamontowali właśnie Haier Flexis.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1251

PostWysłany: Wto Mar 19, 2024 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli o mnie chodzi to zastanawiam się obecnie nad produktami takimi jak zamki elektromagnetyczne. Bezpieczeństwo dla mnie to podstawa, dlatego chętnie posłucham kogoś kto ma u siebie takie rozwiązanie. Na ten moment trafiłem na Alarmy Warszawa - Sklep Dantom oraz ich stronę https://www.dantom.com.pl/ . Dajcie znać co sądzicie i czy to rzeczywiście idealne rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy