FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Inwestycje Lokum Deweloper - Wrocław
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Goyal
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Wrz 2013
Posty: 126

PostWysłany: Pon Wrz 15, 2014 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I nie tylko Tobie Smile Dużo mieszkań już sprzedali właśnie w tym budynku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
bud_fan
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Lut 2014
Posty: 74

PostWysłany: Pią Wrz 26, 2014 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś był na Targach Mieszkań i Domów we Wrocławiu? Widziałem zdjęcia ze stoiska Lokum Deweloper i strasznie żałuję,że nie udało mi się dotrzeć. PAtrzcie:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.917047178323034.1073741832.174249015936191&type=1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goyal
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Wrz 2013
Posty: 126

PostWysłany: Czw Paź 16, 2014 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z ciekawych informacji to będzie dwutorowa linia tramwajowa na Dlugiej i przebudowa wiaduktu na tej ulicy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bud_fan
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Lut 2014
Posty: 74

PostWysłany: Sro Lis 05, 2014 10:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wrzucam fajne zdjęcia z placu budowy lokum Viva



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
norberto
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 11 Cze 2014
Posty: 30

PostWysłany: Pon Lis 24, 2014 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawie zaczyna prezentować się także pergola na osiedlu Lokum da Vinci. Muszę przyznać, że nie spodziewałem się, że będzie taka duża Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goyal
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Wrz 2013
Posty: 126

PostWysłany: Pią Gru 19, 2014 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już super wygląda:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bud_fan
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Lut 2014
Posty: 74

PostWysłany: Sob Gru 20, 2014 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokazały się nowe wizualizacje kletek schodowych w Vivie:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goyal
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Wrz 2013
Posty: 126

PostWysłany: Sob Gru 27, 2014 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładne to wygląda, estetycznie, a te kamienne wstawki dodają klasy. To szklane to wejście do budynku, tak?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
norberto
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 11 Cze 2014
Posty: 30

PostWysłany: Nie Gru 28, 2014 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że tak. Mnie natomiast ciekawi, który to budynek? Czy oby dwóch klatki będą podobne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
propos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 235

PostWysłany: Czw Sty 08, 2015 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z wizualizacji wynika, że warto w zainwestować Smile Schludnie i nowocześnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bud_fan
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Lut 2014
Posty: 74

PostWysłany: Czw Sty 15, 2015 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może być inwestycja trafiona w 10 Wink

To wejście do budynku A
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
certw
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 5

PostWysłany: Czw Sty 15, 2015 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak: kilka miesięcy śledziłem tą inwestycję (Lokum Viva), ale w końcu się zdecydowałem widząc jak budowa posuwa się do przodu (mam uraz do nieukończonych inwestycji, bo kiedyś się prawie naciąłem). Sporo budynków odwiedziłem, ale ta wizualizacja klatki naprawdę robi wrażenie - zwróciliście uwagę na szczegóły typu podświetlane diodami schody? Smile Co do tarasów na wyższych piętrach - szerokość 2.3 metra, długość 6-8 m - nie ma lipy.

W okolicy ma powstać torowisko tramwajowe na Długiej, do tego przystanek kolei Aglomeracyjnej - też na Długiej, zaraz przy wiadukcie, który ma zostać przebudowany. Jak to zrobią to podejrzewam że w końcu ulica Poznańska doczeka się remontu, bo na razie to strasznie jest zniszczona.
Niedaleko na Legnickiej powstaje Business Garden (jak ktoś myśli o wynajmie i to raczej nie dla studentów), do tego wszędzie blisko: Do Magnolii czy Rynku spacerkiem (!!) 15 min. Okolica bardzo spokojna, obok basen, przedszkola, podstawówki, bardzo dobre liceum na Składowej. Warto podjechać, pochodzić po okolicy dzień/nocą, aa. czy wspominałem o tym że grunt na własność? Smile

No dobra to czemu tyle się zastanawiałem? Kasa. Nic nie mogłem ugrać a ceny są wysokie, chciałem ponad miesiąc ponegocjować to myślałem że zejdą z ceny.. Miejsca postojowe podziemne bardzo drogie (chyba tu odbijają cenę m2, bo jak na taką lokalizację jest niezbyt wysoka). Ostatecznie i tak kupiłem, ale już bez miejsca przy wejściu do windy - ryzyko czekania - a zapłaciłem tyle samo Sad Niestety tu jest drogo, ale widocznie Lokum wie że i tak to sprzeda. Jeszcze 5 innych inwestycji rozważałem - Lokum Da Vinci (też bardzo ładne, super pergola, lokalizacja jednak gorsza i trochę osiedle zbyt otoczone mi się wydawało), Oaza Dom Development, Ogrody Hallera Archikomu, La Boheme (ze względu na bliskość Ostrowa, ale okolica nieciekawa..), Dyrekcyjna 33 i jak miałbym uszeregować to 1. Lokum Viva, 2. Lokum Da Vinci, 3. Dyrekcyjna33 (jedynie z oknami od zachodu lub południa) 4. Ogrody Hallera (kiedyś - przed rozbudową, nawet fajne kameralne osiedle, znajomy ma tam mieszkanie - niestety nawet nie bliskość Hallera ale pociągi i działkowicze/dym z domków psują ocenę) 5. Oaza (tutaj w sumie nie mam uwag, po prostu miejsce mi nie odpowiadało, nic blisko nie ma) 6. La Boheme (budynek fajny, negocjować też się da, ale miejsce po zmierzchu nieciekawe..)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balin
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Sty 2015
Posty: 5

PostWysłany: Nie Sty 18, 2015 11:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie planuję zakup w Lokum da Vinci. Także rozważałem Vive, ale ja z kolei z da Vinci mam lepszy dojazd do pracy. Inwestycja jest niesamowita - jak raz tam wszedłem to już nie chciało się wychodzić. Pergola w trakcie budowy, ale widać jak bardzo będzie wyróżniać to osiedle spośród innych. Co do promocji to widzę, że w da Vinci dostępne są promocje często, można taniej załapać się na jakieś mieszkanie. Na razie jeszcze muszę się wstrzymać z zakupem, ale obserwuję na bierząco
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
certw
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pon Sty 19, 2015 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej, zgadzam się Da Vinci też jest baardzo fajnym osiedlem, jak masz bliżej z niego do pracy to pewnie że ku niemu się skłaniasz Smile Z tym czekaniem na Da Vinci to bym nie ryzykował.. 60 mieszkań sprzedali w 3 miesiące a teraz już końcówka budowy, więc chyba lepiej się pospieszyć Smile
Lokum opublikował też 5 etap Di Trevi..ale jakiś nieciekawy jest (etapy 1-4 ładniejsze)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bud_fan
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Lut 2014
Posty: 74

PostWysłany: Sro Sty 28, 2015 12:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będzie także kolejna nowa inwestycja od dewelopera - Lokum Victoria Smile

Kolejna porcja zdjęć z budowy Vivy Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 6 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy