FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Własny biznes
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 88, 89, 90  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kocir
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pon Cze 29, 2015 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nic ciekawego. Mi się to nie podoba. To jest jedna z tych kolejnych ściem, że najpierw trzeba przeczytać a później trzeba jakoś tak płacić i płacić..Oczywiście, że to jest żart. Nie wchodziłem na to bo mi się nie chciało Very Happy a do biznesu nie mam głowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Czw Lip 02, 2015 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gospodarzdomeczku - mógłbyś zdradzić co się tam znajduję - ja niezbyt chętnie klikam w linki gdy nie wiem co tam jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wisniowy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Czw Lip 02, 2015 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio bardzo popularne stały się sklepy internetowe. Czy wy też macie w swoich planach otworzenie takiego sklepu internetowego ? Czy o takim czymś nawet jeszcze nie myślicie ? Bo mnie naszły tak trochę myśli by otworzyć sklep ale jeszcze dumam nad jakąś to branżą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zgienek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pią Lip 03, 2015 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzę swój własny biznes. Z początku nie było mi się łatwo rozkręcić. Nie potrafiłem tego tak doprowadzić by firma przynosiła zyski. Teraz już jest zupełnie inaczej. Potrafię doprowadzić do tego, że firma przynosi zyski Wink chociaż i tak bez dotacji z unii nic bym nie zdziałał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
retos
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Lip 2015
Posty: 1

PostWysłany: Sob Lip 04, 2015 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie świetny pomysł. własny biznes to ogromna inwestycja to rozwój siebie i swoich możliwości. to, czy się uda zależy tylko od CIebie. ale jeśli dobrze to poprowadzisz i zainwestujesz już na początku, na pewno zaowocuje. poczytaj sobie profesjonalne artykuły na ten temat http://www.inwester.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kocir
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pon Lip 06, 2015 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale na samym początku nie jest dobrze czytać takich profesjonalnych artykułów..Dopiero jesteśmy żółtodziobami w tej dziedzinie i dopiero co jakoś raczkujemy właśnie w tym temacie. Według mnie lepiej jest się uczyć na błędach niż tylko tak właśnie no nie wiem czytać techniczne wpisy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Sob Lip 11, 2015 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własny biznes to lektura biznes planu, to na początek. Kolejny etap to wejście na rynek, czyli marketing i zarządzanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Pon Lip 27, 2015 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem mając własną firmę warto zainwestować w produkty reklamowe takie jak np http://blog.posperita.pl/2089-wez-mnie-displaye-na-produkty-i-sztuka-perswazji Na pewno wpłyną pozytywnie na promocję firmy. Ja mam DG od niedawna ale planuję zainwestować w POS. Jestem zdania, że na internecie świat się nie kończy i warto promować się również poza nim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cooli
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Sie 2015
Posty: 125

PostWysłany: Wto Sie 18, 2015 12:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Forma promocji w dużej mierze powinna zależeć od branży i grupy docelowej. W niektórych przypadkach bardzo dobrze sprawdzą się ulotki i banery, w innych lepszym rozwiązaniem będzie marketing mobilny na platformach typu https://serwersms.pl albo kampania Adwords. Ważne, żeby wcześniej poznać potencjalnych klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Wto Sie 18, 2015 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to prawda. Nie wszystko do wszystkiego pasuje przecieżSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grazynaa87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 120

PostWysłany: Pon Sie 31, 2015 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własny biznes to marzenie wielu etatowców, ale niewielu zdaje sobie sprawę, jak czasochłonne i pracochłonne jest to zadanie. Pieniądze często są nie większe, niż na etacie (a przynajmniej przez pierwsze lata) - warto zatem wcześniej porządnie się zastanowić. Swoją firmę (branża meblarska) założyłam kilkanaście miesięcy temu i zarabiam trochę więcej, niż na etacie. Jeśli planujecie złożenie własnego biznesu to postarajcie się o dotację (możecie to też zlecić innej firmie, polecam http://www.dotacje-exportgroup.pl ), gdyż to wiele ułatwia - większość kosztów założenia firmy sfinansowałam właśnie z dotacji z UE.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
trybik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Sie 2013
Posty: 102

PostWysłany: Pon Sie 31, 2015 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak się chce prowadzić własny biznes, zwłaszcza jednoosobową działalność, to trzeba mieć także dobre ubezpieczenie, bo wypadki chodzą po ludziach: http://www.finmarket.pl/ubezpieczenia/zycie-i-zdrowie - polecam poszukać czegoś konkretnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 649

PostWysłany: Sob Wrz 05, 2015 10:33 am    Temat postu: biznes Odpowiedz z cytatem

Mam małą firmę budowlaną i oczywiście masę roboty. Dobrze, że żona pomaga w papierowej robocie. Teraz pojechała do mamy, a ja szukam opon do wózka firmowego, a i kółek do cięcia terakoty. Opony znalazłem w firmie
Prestige Tyres. Ale tych kółek nie ogarniam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bryks
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Lip 2015
Posty: 86

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2015 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własny biznes to też spory nakład pracy - im firma większa, tym większe wyzwania przed nami. Ja np. teraz mam przed sobą organizację targów branżowych, nurtuje mnie m. in. wynajem sprzętu AV i zapewnienie gościom jakichś atrakcji...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
makelele
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 1

PostWysłany: Sro Paź 28, 2015 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakładać firmę jest najlepiej pod sprawnym okiem specjalisty Wink
_________________
http://www.e-pok.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 88, 89, 90  Następny
Strona 6 z 90

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy