FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
rolety
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1867

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2022 5:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie możecie również zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną prez firmę Domega. Przede wszystkim w ich przypadku można liczyć na pełne wsparcie, duży wybór i jednocześnie przystępne ceny. Dlatego jak macie wolną chwilę to warto sprawdzić ich stronę online, ale i umówić się na wizytę w salonie oraz sprawdzić różne oferty licząc jednocześnie na terminowość i co najważniejsze konkurencyjne ceny. U nas poszło to sprawnie, budżet całkiem optymalny. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Garen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 700
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2022 5:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie czegoś sprawdzonego to polecam zajrzeć na https://www.roltex.wroclaw.pl/. Mają szeroki wybór ładnych i solidnych rolet okiennych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fachowiec18
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 08 Kwi 2022
Posty: 47

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2022 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rolety typu dzień/noc pojawiły się na stałe i w naszych oknach. Okazało się to możliwe po zapoznaniu z ofertą NOWBUD https://www.nowbud-klimczyk.com.pl/oferta/5-rolety-wewnetrzne , to oni odpowiadają za dostarczenie nam rolet. Co ciekawe, w ofercie jest dostępna szeroka paleta kolorów, co w szczególności powinno Cię zainteresować. Na pewno rolety idealnie wpasują się do Twojego wnętrza!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1983

PostWysłany: Nie Lip 24, 2022 7:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie ja mam do Was pytanie odnośnie oferty https://rollon-krakow.pl/markizy-taras-balkon.html chcemy sobie zamówić dobrej jakości markizy i tutaj wydaje sie byc bardzo atrakcyjna oferta. Co sadzicie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
andziar
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 24 Lip 2022
Posty: 19

PostWysłany: Nie Lip 24, 2022 8:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o! ile poleceń i wskazówek, tego szukałam:) dzięki!
____
jeśli szukasz ciekawej oferty ramek, włączników i gniazdek elektrycznych - koniecznie sprawdź się : KONTAKT SIMON
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alicja89
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2019
Posty: 1223

PostWysłany: Pon Wrz 19, 2022 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje żaluzje zewnętrzne Poznań i moskitiery. Ważna jest dla mnie wysoka jakość produktów w atrakcyjnej cenie. Niedawno znalazłam w Internecie firmę Rolo-Styl. Czy znacie tę firmę? Czekam na opinie http://rolostyl.pl/realizacje/rolety-zewnetrzne-poznan
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porke
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 879
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Sro Wrz 28, 2022 8:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sama szukam czegoś takiego jak rolety wolnowiszące łódź byłaby dla mnie najbliżej i jeśli coś tam macie do polecenia to chętnie poczytać. Narazie znalazłam ofertę takich rolet w https://multirolety.pl/oferta/rolety-dzien-noc/ i muszę się przejechać do nich do salonu zobaczyć jak to wygląda i jaka byłaby wycena dla nas Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porke
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 879
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Czw Wrz 29, 2022 5:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okna dachowe bez rolet to często spory problem. Szczególnie jeśli są wyeksponowane na stronę południową. Rolety dachowe łódź może być wyjściem z sytuacji. Firma oferuje pomiary oraz montaż dedykowanych do okien dachowych rolet. Jeśli chcesz wiedzieć więcej to sprawdź https://multirolety.pl/oferta/rolety-dachowe/ W słoneczne dni tego typu przesłony pozwalają ograniczyć dopływ światła z zewnątrz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oreichel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Wrz 2022
Posty: 4
Skąd: Krosno

PostWysłany: Pią Wrz 30, 2022 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strasznie podobają mi się żaluzje drewniane, jednak wiem że są bardzo drogie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3392

PostWysłany: Pon Paź 03, 2022 6:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym wyborem będą jednak plisy okienne Nafi. Ogólnie sama zdecydowałam się na ich zakup i nie żałuję, dodatkowo wyróżniają się one wysoką jakością
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaper
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 462

PostWysłany: Czw Sty 26, 2023 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz solidnych i ładnie wyglądających rolet to postaw na rolety Wiśniowski Protecta. To nie tylko ochrona ale także jeszcze lepsza izolacja budynku. Latem nie wpuszczą do wnętrza upału a, a zimą zatrzymają ciepło w środku, dzięki temu oszczędzisz na klimatyzacji i ogrzewaniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tytus33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 800

PostWysłany: Nie Sty 29, 2023 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto przemyśleć, jakie rozwiązania okienne byłyby najkorzystniejsze w Waszym przypadku. Możliwości jest sporo, więc warto bliżej poznać ten temat. Na stronie https://clicky.pl/ przeglądałem jedną z ofert i zastanawiam się, co będzie najlepsze do mieszkania w bloku. Jakie macie zdanie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 708

PostWysłany: Sro Lut 01, 2023 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budujemy dom pod Wrocławiem, po montażu okien od razu planujemy założyć rolety zewnętrzne. Więc może jesteście w stanie polecić nam sprawdzone rolety wrocław? Zależy nam solidnej firmie, która przyjedzie zrobi pomiary i dokona rzetelnej wyceny, a potem profesjonalnie zajmie się montażem zamówionych rolet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalka12
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 31 Sty 2023
Posty: 21

PostWysłany: Czw Lut 02, 2023 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może zamiast rolet nieco inne rozwiązanie w postaci plis okiennych Nafi? One bardzo fajnie sprawdzają się w domach, przy codziennym użytkowaniu. Ich największą zaletą jest to, że można je ustawiać dowolnie na oknie na przykład tylko na dam dół okna i nie trzeba zasłaniać całej szyby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3758

PostWysłany: Pią Lut 03, 2023 5:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedną z rewelacyjnych firm świadczącą kompleksowe usługi doradztwa, sprzedaży i montażu szerokiego asortymentu gotowych produktów jak moskitiery, żaluzje, rolety, markizy itp znajdziecie odwiedzając https://slonecznemarkizy.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy