FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
filmy i seriale na długie wieczory
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Wto Lip 19, 2022 2:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzęt audio wysokiej jakości znajdziesz tutaj https://www.premiumsound.pl/ Oferta jest bardzo rozbudowana i według mnie godna uwagi. Znajdziesz tam głośniki, słuchawki, kino domowe i wiele innych sprzętów. Ja własnie czję sie na kino domowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
zikw
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 333

PostWysłany: Wto Sie 02, 2022 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od siebie bardzo polecam stronę https://ekino.sx/ jest tam wiele filmów za darmo, ja już z netflixa zrezygnowałam, bo rzadko korzystałam z niego już i niepotrzebnie za to płaciłam. Na stronie można obejrzeć fajne filmy i seriale, jest dużo nowości i moim zdaniem warto tam zajrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 662

PostWysłany: Czw Lut 02, 2023 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnośnie poszukiwań przede wszystkim dobrego producenta w zakresie telewizorów to polecam sprawdzić ofertę Manta u którego będziecie mogli znaleźć m.in Telewizor 50 cali Manta 50LUN120D DVBT2/HEVC UHD w bardzo dobrej cenie, wysokiej jakości obrazu i czystości dźwięku. Ogólnie warto stawiać na polskich producentów w przypadku których można liczyć na porządną jakość i jednocześnie dostępnych w konkurencyjnych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sawayn.jane
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Lut 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lut 16, 2023 5:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy oglądaliście film o Elvisie? Jak podobał Wam się Austin Butler w tej roli? W sieci znalazłam ciekawy artykuł w temacie - http://www.express-miejski.pl/wiadomosc/45525,austin-butler-w-poruszajacej-historii-o-elvisie-zobacz-jak-wygladalo-zycie-krola-rock-and-rolla warto przeczytać. Poruszająca historia króla Rock and Rolla, w którego wcielił się Austin Butler, wywarła ogromne wrażenie na widzach z całego świata. Choć Elvis zapisał się na kartach historii jako jeden z najlepszych artystów na świecie, jego życie nie było usłane różami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy