FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
pozyczka online - warto?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Melaska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 90

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej sami sobie to sprawdzie Wink Oferty pożyczek internetowych są bardzo jasne teraz, przynajmniej w takich firmach jak http://bosspozyczka.pl/pozyczka-dla-firm-bez-zaswiadczen/ Możecie sobie bardzo łatwo obliczyć ile będziecie musieli dokładnie spłacić, biorąc konkretną kwotę kredytu, w tym przypadku na potrzeby biznesowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Wto Cze 05, 2018 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zalezy chyba od tego gdzie sie bierze pożyczki Smile ja moge polecić wam https://concash.pl/ Bardzo fajna strona z pożyczkami bez BIK i BIG szybkie decyzje i niski procent Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mared434
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 781

PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potrzebowałam pieniędzy na rozwój biznesu i zdecydowałam się na pożyczkę online. Po namyśle wybrałam AasaDlaBiznesu.pl szybko, wygodnie i bez żadnego problemu pożyczyłam wybraną kwotę. Wystarczyło wypełnić wniosek nic trudnego, minimalne formalności załatwione bez wychodzenia z domu. Polecam serdecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rkaluzny112
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Lip 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radzę poczytać jak najwięcej na temat pożyczek i nie podejmować swoich decyzji pochopnie. Na rynku funkcjonuje wiele firm udzielających pożyczek na różne cele, jednak nie każda jest tak samo dobra. Poczytaj szczególnie o ogólnych warunkach, jakie musisz spełnić by dostać pożyczkę. Polecam tu np. artykuł o pożyczkach na https://cfh.biz.pl . Można się dowiedzieć jakimi kryteriami kierują się firmy udzielające pożyczek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
honorata
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 684

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 7:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto porównać różne produkty finansowe pod względem oprocentowania, RRSO i innych parametrów i sprawdzić, gdzie oferta jest dla nas najlepsza. Pomocne w tym są takie porównywarki https://hotmoney.pl/kredyty-hipoteczne/ . Dzięki nim można sprawdzić, jakie propozycje mają banki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aune
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Lut 2019
Posty: 5

PostWysłany: Czw Lut 28, 2019 12:02 pm    Temat postu: ditt valg Odpowiedz z cytatem

Dzieje się to w pewnym momencie twojego życia, kiedy musisz pożyczyć pieniądze. Może potrzebujesz nowego samochodu, planowania wakacji, ślubu czy budowy domu? Najlepsze stawki kredytu [url = https: //www.pengero.no/sms-lan/] https://pengero.no [/ url] Uzyskaj szybką decyzję o zatwierdzeniu, czasami w ciągu zaledwie pięciu minut.

Ostatnio zmieniony przez Aune dnia Pią Mar 01, 2019 6:14 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
trybik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Sie 2013
Posty: 102

PostWysłany: Czw Lut 28, 2019 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

generalnie jeśli chodzi o pożyczki to warto poczytac konkretne informacje, mi się bardzo podoba ta strona: https://www.czerwona-skarbonka.pl/kasatak-pozyczki-opinie/ - logicznie ułożone informacje, jasne wytyczne, jakie kryteria trzeba spełnić no i najważniejsze - jakie są koszty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Misia83
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Cze 2018
Posty: 63

PostWysłany: Nie Mar 03, 2019 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto sprawdzić oferty różnych firm, bo jest naprawdę ogromny wybór. Ja korzystałam niedawno z oferty firmy Provema, pieniadze miałam z kilka minut, kredyt na prostych zasadach i oczywiście czytelna umowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1460

PostWysłany: Wto Mar 26, 2019 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim warto rozeznać się dobrze w temacie. W przeciwnym razie narażacie się na wiele nieprzewidzianych konsekwencji. Najlepiej zajrzyjcie do Asa i sprawdźcie jaką przygotowali dla was ofertę - według mnie jest bardzo atrakcyjna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mieszko3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 303

PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba też bardzo uważać, żeby się nie wpakować w jakiś długi i zawiły kredyt. Dla firm możemy tutaj www.finiata.pl znaleźć rozwiązanie i szybką gotówkę. Jest to odnawialna linia finansowania. Szybko będziemy mieć gotówkę na konto i na bieżąco będziemy je spłacać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MartinBic
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Mar 2019
Posty: 65

PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie warto, ale trzeba to dobrze rozegrac zeby nie narobic sobie problemow. Moim zdaniem pożyczki przez internet moga byc bardzo przydatne, ale wszystko z glowa ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RafalM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 99

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2019 5:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś ma problemy z uzyskaniem pożyczki przez jakiś dług to można skorzystać z pomocy firmy Habza która posiada w swojej ofercie pomoc z pożyczka dla zadłużonych - warto zadzwonić i dowiedzieć się co mogą zaoferować. W moim przypadku bardzo mi to ułatwiło sprawę. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Czw Paź 31, 2019 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pożyczkę trzeba ostrożnie wybierać. Na stronie www jest wyjaśnione, czym się różnią parabanki od banków i co za tym idzie, jak wyglądają oferty w obu tych miejscach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zeek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 1

PostWysłany: Czw Paź 31, 2019 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie warto, taka pożyczka jest bardzo dobrym rozwiązaniem
_________________
praca bielsko biała
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1249

PostWysłany: Nie Maj 31, 2020 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie teraz wzięcie pożyczki online jest jak najbardziej normalne, proste i przede wszystkim wygodne. Coraz więcej osób decyduje się takie rozwiązanie. Zanim jednak zaczniesz wdrażać wszystkie procedury koniecznie zerknij sobie tutaj: https://blog.provident.pl/pozyczki-dlugoterminowe-online/ Na tej stronie znajdziesz wpis, który zawiera bardzo przydatne informacje na temat pożyczki długoterminowej. Dla mnie osobiście były to wskazówki bardzo cenne - dzięki nim wiedziałem dokładnie jak podejść do tematu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy