FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Mieszkania marzeń
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 447

PostWysłany: Nie Sie 19, 2018 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy coś innego rozumie pod pojęciem mieszkania marzeń. Ja zawsze chciałem mieszkać w stolicy. Już wkrótce może się to udać bowiem planuję zakup mieszkania na Rembertowie. Powstało tam nowoczesne osiedle Park Lesny Rembertów http://radius-projekt.pl/mieszkania/ , na którym dostępne są mieszkania o wysokim standardzie, z balkonami, miejscem parkingowym a także strefą sportową i placem zabaw dla dzieci. Myślę, że to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kaper
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 457

PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 7:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, dla mnie mieszkanie marzeń to było dwupokojowe, położone w spokojnej okolicy, na obrzeżach miasta mieszkanko, szukałem takiego które zmieści się w moim budżecie przez klika miesięcy i straciłem nadzieję że się uda trafić coś a te pieniądze w takiej lokalizacji ale zgłosiłem się do agencji https://lebiedz-nieruchomosci.pl/ i oni sobie w moment poradzili, po kilku dnia już znaleźli mi mieszkania godne obejrzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kewa3939
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Sie 2018
Posty: 622

PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy aranżowałem swoje mieszkanie, od zera, to za największe marzenie uznałem wykonanie go z jak najnowocześniejszych materiałów. Dlatego wybór okien i drzwi, wykonanych z aluminium przez http://www.waspal.pl/ był doskonałym wyborem. Stolarka aluminiowa to bardzo nowoczesny wybór!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ginowij
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Maj 2017
Posty: 6

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mieszkanie marzeń to tylko od dewelopera https://dommoichmarzen.eu/ w Baninie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2018 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje mieszkanie marzeń znajduje się na osiedlu Warszawa przy al Jerozolimskich, bardzo mi pasuje położenie osiedla i pełna otwartej przestrzeni okolica
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2018 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie sprawdźcie sobie te tutaj dostępne https://www.eurostyl.com.pl/osiedlebeauforta.html mieszkania Kosakowo. Prezentują się naprawdę wyjątkowo. Deweloper naprawdę zadbał o każdy szczegół. Bardzo kameralna zabudowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O inwestycji - Osiedle Franciszkańskie dowiedziałam się jakiś czas temu i od razu musiałam sprawdzić, jak to wszystko ma wyglądać. Byłam bardzo zachwycona w tym, że takie miejsce powstaje w mojej okolicy. Gdy doczytałam sobie szczegóły, to wiedziałam już, jak powinno wyglądać mieszkanie moich marzeń. Mam nadzieję, że będzie możliwość, aby kupić tam swoje 4 ściany,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
vengigat
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Lis 2017
Posty: 6
Skąd: Gniew

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2018 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi osobiście bardzo podobają się mieszkania we Wrocławiu a zwłaszcza w ekskluzywnym osiedlu jakim jest Angel Wings.


___________________
Czy wiesz, że kredyty hipoteczne można porównać w różnych bankach przez takie serwisy jak lowcakredytow.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cooli
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Sie 2015
Posty: 125

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2018 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakbyście szukali nieruchomości w Warszawie, to warto sobie sprawdzić osiedle developerskie Wilanów, bardzo przyjemna okolica, jest niedaleko do centrum. Mieszkania są nowoczesne, przestronne, wydaje mi się, że warto zainwestować się tą inwestycją. Kiedyś marzyłam o mieszkaniu dwupoziomowym, teraz coraz poważniej zastanawiam się właśnie nad domkiem szeregowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rlmrdlar
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Wrz 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2018 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiłem niedawno nowe mieszkanie i chciałbym je zabezpieczyć. Mam Wątłe doświadczenie w tym obszarze i z tej przyczyny chciałbym się Was w tej kwestii doradzić. Zastanawiam się w tej chwili, czy propozycje takie ubezpieczenie mieszkania link4 z ubezpieczeniemieszkania.pl będą wartościowe. Co na ten temat sądzicie?
_________________
Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź SOBĄ. - Michel Quois
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2018 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swojego mieszkania marzeń szukam na stronie franciszkanskie.pl/c,2,o-inwestycji Mam nadzieję, że wspólnie z mężem znajdziemy tam coś idealnego dla siebie i że też znajdziemy jakąś wspólną opcję na całe to mieszkanie. Według mnie mieszkania od dewelopera to też dużo lepsza opcja niż kupowanie mieszkania, które było już używane i jest starsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1249

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2018 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jeśli chodzi o mieszkania marzeń to wszystko też zależy od tego jakie kto ma wymagania oraz przede wszystkim budżet. Ja ze swojej strony mogę Wam polecić zajrzeć na apartamenty na sprzedaż w Warszawie - tutaj link http://zlota44.com/ . Wydaje się to naprawdę bardzo dobrą opcją, jak dla mnie nawet lepszą niż nowo wybudowany dom. Zdjęcia zapierają dech w piersiach i chyba każdy z nas chciałby mieć takie mieszkanie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2018 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie mieszkanie musi po prostu mieć niepowtarzalny klimat. Taki efekt wow, który zachwyca. Chyba najbardziej pasują mi więc apartamenty w odnowionych kamienicach, gdzie panuje specyficzny, zabytkowy klimat. Zobaczcie sobie zresztą, o co mi chodzi: https://praskiekamienice.pl/ . Odnowione elewacje stają się wizytówką miasta, a mieszkania są wysokie, przestronne i luksusowe. Piękne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
mamakaroliny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Kwi 2017
Posty: 373

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2018 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowoczesny dom - chyba każdy z nas o takim marzy. Budując dom bedziemy potrzebowali usług wielu fachowców, warto postawić na sprawdzonych. MPEXPERTBUD http://www.mpexpertbud.pl/ Ekspertyzy Budowlane to rzetelne usługi z zakresu rzeczoznawstwa budowlanego. Na Państwa zlecenie rzeczoznawca budowlany opracuje miarodajne, konstruktywne opinie techniczne, dotyczące faktycznego stanu budynków i obiektów budowlanych. W MPEXPERTBUD znajdziecie specjalistę budowlanego z tytułem profesora oraz doktora nauk ścisłych, posiadającego uprawnienia do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2018 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdźcie sobie koniecznie tę inwestycję http://front-park.pl . Okolica naprawdę super. Apartamenty nad Motławą mają wysoki standard. Są tam 4 kameralne budynki, w których znajdzie się 136 mieszkań. Niestety został już niewielki wybór. Szybko większość została sprzedana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 6 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy