FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
początek budowy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kewa3939
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Sie 2018
Posty: 622

PostWysłany: Sro Maj 12, 2021 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nalezy zacząć od prac ziemnych. Specjalnie w tym celu zgłosiłem się do http://el-kop.pl/oferta/ , dzieki ktorym zrealizowano chociazby wykopy pod budowe. Szybko i profesjonalnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3284

PostWysłany: Czw Maj 20, 2021 1:10 pm    Temat postu: roboty betoniarskie Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie firmy oferującej usługi budowlane to polecam zapoznać się z opcją jaką są roboty betoniarskie https://www.gaj-stal.com/oferta/ukladanie-kostki-brukowej.html . Mają naprawdę świetną ofertę.

Ostatnio zmieniony przez Polka1234 dnia Pią Maj 21, 2021 7:43 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogo18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 809

PostWysłany: Czw Maj 20, 2021 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początek budowy musieliśmy zaopatrzyć się w wysokiej jakości konstrukcje stalowe. Nasze wymogi zostały całkowicie spełnione po zawiązaniu współpracy z https://pom-sztum.pl/konstrukcje-stalowe/ . Dysponują sporym doświadczeniem w tworzeniu podobnych elementów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Pon Maj 24, 2021 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Należało zacząć od wykonania robót ziemnych. I to właśnie z tej okazji zgłosiłem się do https://www.aqua-neko.pl/oferta z którymi zawiązaliśmy współpracę. W mgnieniu oka zrealizowali takie usługi jak pelne roboty ziemne ktorych to bylo nam trzeba w zupelnosci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
loyal70
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Wto Maj 25, 2021 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa zawsze jest wymagająca, szczególnie jeśli chodzi o jej początki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Wto Cze 08, 2021 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii zdecydowanie warto zwrócić uwagę przy wyborze skutecznego systemu hydroizolacji dla fundamentów i dachów to zwróćcie uwagę na producenta Icopal u których znajdziecie najwyzszej jakości materiały które cechują się standardem jak System Bezpieczny Fundament Icopal który posiada już skuteczne rozwiązania projektowe. Jako jedyny w Polsce uzyskał Rekomendację Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej, co także jest potwierdzeniem ich standardów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Nie Cze 13, 2021 8:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Początek budowy to wykop pod fundamenty. Wiadomo przecież, że każdy dom musi stanąć na solidnej podstawie. Jakby nie patrzeć do takich prac najodpowiedniejszy będzie sprzęt budowlany. To dzięki niemu można szybko i sprawnie wykonać wszelkie prace ziemne. Ja skorzystałam z pomocy fachowców, których znalazłam na stronie http://koparkaslask.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KacperW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 240

PostWysłany: Pon Cze 14, 2021 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będąc na etapie wyboru wysokiej jakości skutecznych materiałów hydroizolacyjnych dla fundamentów to koniecznie zwróćcie uwagę na rozwiązania z najwyższej półki. Dlatego też my zdecydowaliśmy się na wybór Systemu Bezpieczny Fundament Icopal który zawiera 64 gotowe rozwiązania projektowe. Jako jedyny w Polsce uzyskał Rekomendację Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie, no i pod względem cenowym wygląda to naprawdę dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulauf.grayson
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Białograd

PostWysłany: Wto Cze 15, 2021 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Początki budowy zawsze są trudne, potem już leci z górki Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slonce1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2020
Posty: 476

PostWysłany: Sro Cze 16, 2021 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zanim rozpoczniemy budowę domu, musimy znaleźć dla siebie odpowiedni projekt domu. Warto w tym celu rzucić okiem na projekty domów nowoczesnych https://www.domywstylu.pl/domy-nowoczesne/ . Znajdziecie tam całe mnóstwo gotowych projektów. Wiele z nich bardzo mi się spodobało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Harasim88
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Cze 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sro Cze 16, 2021 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam się na tym nie znam, ale jeżeli potrzebujecie przetransportować coś na przykład podczas przeprowadzki, to warto odwiedzić stronę https://pio-mag.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Sro Cze 16, 2021 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A pozwolenia wszystkie macie?

__
hale namiotowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dariusz80PL
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Maj 2021
Posty: 78

PostWysłany: Czw Cze 17, 2021 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas budowy domu na pewno będziesz potrzebował także dobrej jakości sprzętu do robót ziemnych. Ja w tym zakresie korzystałem z usług firmy www.anitex-dg.pl. Wynająłem od nich koparko – ładowarkę JCB na okres kilku tygodni. Sprzęt był utrzymany w nienagannym stanie technicznym i wizualnym. Było to dla mnie zdecydowanie najkorzystniejsze rozwiązanie, które znacznie ułatwiło i przyśpieszyło moją pracę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 692

PostWysłany: Pią Cze 18, 2021 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Początki zawsze bywają trudne Wink. Ale wiecie dzisiaj mamy internet, to można sobie znaleźć takie artykuły, jak https://dreamwoodhouse.com/klimatyzacja-w-domku-mobilnym-czy-warto/ . Wówczas dowiemy się czy przykładowo warto zrobić w swoim domku mobilnym klimatyzację? Możemy dowiedzieć się też wielu innych cennych wiadomości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
igoro45
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 05 Maj 2021
Posty: 10

PostWysłany: Czw Lip 08, 2021 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam radę dla wszystkich osób, które korzystają przy budowie z agregatu. Jeśli tylko zamierzacie dłużej się bawić z użyciem tych urządzeń, to koniecznie zainwestujcie w wyciszenie agregatu chłodniczego lub prądotwórczego. Maty lub pianki akustyczne zredukują hałas tak, że działanie sprzętu nie da się we znaki Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 6 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy