FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Pielęgnacja twarzy - czym?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Sob Maj 21, 2022 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Makijaż oka to według mnie podstawa. Jak oko jest ładnie pomalowane to całość wygląda super. Jeśli nie wiesz gdzie kupić dobre paletki z cieniami zajrzyj tutaj https://www.madlensklep.pl/pol_m_MAKIJAZ_Makeup-PRO_Cienie-do-Powiek-1651.html Wybór jest ogromny i jestem pewna, że bez problemu wybierzesz coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1174

PostWysłany: Sro Cze 08, 2022 8:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na problemy skórne bardzo dobrze sprawdzają się leki recepturowe. W aptekach DOZ dostępność substancji recepturowych jest naprawdę szeroka. Dlatego warto wybrać się na konsultację dermatologiczną do lekarza specjalisty, który Wam wszystko na ten temat dokładnie opowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pieknyolek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2019
Posty: 301

PostWysłany: Pią Cze 10, 2022 8:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bakerdonald napisał:
do pielęgnacji twarzy możesz użyć na przykład coloris.sklep.pl/product_info.php?cPath=0_1_15&products_id=117 wosk do depilacji twarzy . Jest pewnie dużo więcej dobrych produktów tego typu.


Sprawdza się? bo ja używam pasty cukrowej Smile i od lat kremów z lipidami: https://www.zark.pl/kosmetyki-nawilzajace-uzupelniajace-lipidy-komorkowe/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darianess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lis 2021
Posty: 545

PostWysłany: Nie Cze 19, 2022 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważne jest regularne oczyszczanie twarzy, dlatego śmiało mogę polecić wam https://ostrzeszow.yasumi.pl/ . Byłam tutaj ostatnio i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona. Usługi świadczone są na najwyższym poziomie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1983

PostWysłany: Pon Sty 16, 2023 7:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co w takim razie ja mam do Was pytanie odnośnie oferty https://derma-academy.pl/makijaz-permanentny-w-zielonej-gorze/ tego gabinetu kosmetycznego w zielonej górze, czy waszym zdaniem warto się tutaj zgłosić po makijaż permanentny? Dodatkowo czy to jest bardzo bolesne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
klodia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 951

PostWysłany: Pon Sty 16, 2023 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem domowa pielęgnacja nie może niczym się równać do profesjonalnych zabiegów w salonie kosmetycznym. Tam pracuje się na dobrej jakości kosmetykach i sprzęcie, więc sami widzicie jaka jest różnica. Jak ktoś z was jest z Olsztyna, to polecam gabinet: chimera.olsztyn.pl Nie zawiedziecie się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3758

PostWysłany: Sro Sty 18, 2023 7:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie osobiście zainteresowała ostatnio marka https://soppocosmetics.com/, która tworzy kosmetyki bardzo proste pozwalające na pielęgnacje cery w łatwy sposób bez konieczności kupowania wielu różnych produktów. Ich skład to wyłącznie naturalne składniki a produkty nie są testowane na zwierzętach. Spodobał mi się również fakt że dokładnie opisują krok po kraku jak je stosować. Od kiedy zaczęłam ich używać moja cera widocznie się poprawiła i jest bardziej delikatna, promienna. Taki efekt od zawsze chciałam osiągnąć. Teraz dzięki właśnie Polskim produktom z tego sklepu udało mi się to.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3392

PostWysłany: Sro Sty 18, 2023 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie ja nie tak dawno dowiedziałam się o https://hermzlabs.pl/products/healpsorin-cream-50ml . Podobno krem ma dobre działanie nawilżające jeśli chodzi o łuszczyce skóry, a dodatkowo też łagodzi podrażnienia co jest ważne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orge
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 1016

PostWysłany: Czw Lut 16, 2023 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bajka napisał:
Na problemy skórne bardzo dobrze sprawdzają się leki recepturowe. W aptekach DOZ dostępność substancji recepturowych jest naprawdę szeroka. Dlatego warto wybrać się na konsultację dermatologiczną do lekarza specjalisty, który Wam wszystko na ten temat dokładnie opowie.

Też korzystam z tej możliwości, jaką daje doz, jeśli chodzi o możliwość wykonania leków recepturowych. Bardzo dobre ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz45
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Lut 2023
Posty: 4

PostWysłany: Pią Lut 17, 2023 6:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio też miałem taki problem, dzięki za rozwiązania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otto92
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Lut 2023
Posty: 4
Skąd: Plewiska

PostWysłany: Pią Lut 17, 2023 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak pielęgnujecie twarz z trądzikiem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1371

PostWysłany: Sob Lut 18, 2023 6:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja skóra zawsze dobrze reaguje na naturalne kosmetyki, bo nie podrażniają i mają fajny skład. Mam w planie kilka testów i chyba na pierwszym miejscu w kolejce jest u mnie Herbapol Polana. Wiele pozytywnych opinii czytałam i och serii odżywczej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ala01
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2017
Posty: 288

PostWysłany: Pon Lut 20, 2023 4:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór kosmetyków to oczywiście w dużej mierze kwestia gustu. Ja bardzo lubię i stosuję w codziennej pielęgnacji kosmetyki Ceylon Spa - https://spa-ceylon.pl/. Są to kosmetyki o świetnym składzie, nie zawierają siarczanów, parabentów, alkoholi. Delikatne, ale bardzo skuteczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ilonaa89
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Gru 2022
Posty: 486

PostWysłany: Wto Lut 21, 2023 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interesują mnie profesjonalne, greckie kosmetyki. Czy wiecie, który sklep internetowy oferuje takie kosmetyki? Dokładniej to szukam serum nawilżające. Niedawno znalazłam sklep Santo Volcano. Czy znacie ten sklep? Czekam na opinie https://santovolcano.pl/twarz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porke
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 879
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Czw Lut 23, 2023 3:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawe zastosowanie ma również jasnota purpurowa ja ogólnie jestem zajawiona naturalnymi kosmetykami i wykorzystaniem ziół i innych rośłin w kosmetyce i w leczeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy