FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Prezent dla dziewczyny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 63, 64, 65  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aramis123
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Lis 2023
Posty: 3

PostWysłany: Pią Lis 03, 2023 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karma dla Psa Bez Zbóż!

Jeśli Twój pies ma alergię na zbóż i potrzebuje specjalnej diety, to psiastki.pl ma dla Ciebie idealne rozwiązanie. Oferują karmę bez zbóż, która dostarcza wszystkich niezbędnych składników odżywczych, jednocześnie eliminując potencjalne alergeny.

Zadbaj o zdrowie swojego czworonoga dzięki Karmie dla psa bez zbóż od psiastki.pl. Twojemu psu zasługuje na to, co najlepsze!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
gutie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Sie 2021
Posty: 255

PostWysłany: Wto Lis 14, 2023 8:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że coś fajnego znajdziesz dla niej w sklepie https://edibazzar.pl/ mają duży wybór, torebek, biżuterii, zegarków itp Ja mam od nich sporo rzeczy bardzo sobie chwalę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zula33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2018
Posty: 112

PostWysłany: Wto Lis 21, 2023 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej wszystkim - od paru dni głowię się nad podarkiem dla małżonki, możecie coś polecić? Od razu powiem, iż szukam czegoś poza kwiatkami, bombonierką czy biżuterią. Nasz związek trwa od 20 lat, wskutek tego szukam czegoś twórczego, aby ją zaskoczyć - jeżeli macie jakikolwiek pomysł, ochoczo posłucham;) Czy bielizną taka jak tu https://ekskluzywna.pl/bielizna-erotyczna to dobry pomysł?
_________________
Zula Zulewicz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nateczkowa
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 25 Lis 2023
Posty: 25

PostWysłany: Pon Gru 04, 2023 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam lubie kosmetyki dostawac . siostra w tym roku ode mnie własnie taki naturalny olejek Busajna dostanie na Mikołaja. Mega pachnie, nawilża, ujedrnia skórę, nawet biust . Skóra po nim jak wyprasowana wyglada . Idealny prezent na Mikołaja, na Świeta cy inne okazje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasjuszMag
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lut 2022
Posty: 391

PostWysłany: Pon Gru 11, 2023 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lokówka nie tylko służy do tworzenia klasycznych loków, ale także do kreowania nowoczesnych, teksturyzowanych fryzur. Zaawansowane modele mogą oferować różne temperatury i czas trzymania, co pozwala na indywidualne dostosowanie do typu włosów. Niektóre lokówki mają dodatkowe funkcje, jak automatyczne wyłączanie dla bezpieczeństwa czy szybkie nagrzewanie, co ułatwia i przyspiesza stylizację. Właściwa technika użycia i ochrona włosów przed ciepłem są kluczowe dla osiągnięcia najlepszych efektów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
teressa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 568
Skąd: Polska

PostWysłany: Wto Gru 12, 2023 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od siebie mogę polecić femi jeśli szukasz sklepu z produktami dla kobiet. Znalazłem tę stronę niedawno i wydaje mi się, że mają naprawdę interesujący asortyment. Od kosmetyków po różnego rodzaju akcesoria - wybór jest szeroki. Co ważne, sklep wydaje się kłaść duży nacisk na jakość swoich produktów. Jeśli więc szukasz czegoś specjalnego dla siebie lub na prezent, to może warto sprawdzić ich ofertę. Daj znać, czy znalazłaś coś interesującego.
_________________
be the winner !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
helka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 693

PostWysłany: Pią Gru 15, 2023 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz uszczęśliwić dziewczynę to podaruj jej jeden z pięknych koszy podarunkowych które masz w tym sklepie https://smaczajama.pl/pl/c/-Coraz-blizej-Swieta/565 Możesz wybrać kosze o różnej zawartości począwszy od łakoci a na markowych alkoholach skończywszy. Na pewno prezent się spodoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vstrosin
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Gru 2023
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Gru 15, 2023 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wasze dziewczyny lubią kwiaty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aullrich3456
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Gru 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Gru 15, 2023 5:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mojej dziewczynie kupiłem bransoletkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vopame3087
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 14 Sie 2022
Posty: 54

PostWysłany: Pią Gru 15, 2023 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno jednym z najlepszych możliwych prezentów jest pokaz striptizu w Lublinie - https://niegrzeczni.net/miasta/striptiz-lublin/ taki prezent na pewno zadowoli Twoją dziewczyne, jestem pewny! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
teressa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 568
Skąd: Polska

PostWysłany: Pon Gru 18, 2023 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłem ciekawą stronę https://perukikielce.pl/peruki-starachowice/ dla osób poszukujących peruk. Mają tam szeroki wybór i oferują pomoc w doborze odpowiedniego produktu, co jest niezwykle ważne dla zapewnienia komfortu i zadowolenia.
_________________
be the winner !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orge
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 1016

PostWysłany: Sob Gru 30, 2023 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z doświadczenia wiem, że kobiety cieszą się z takich "babskich" prezentów. Ja dostałam jakiś czas temu voucher na masaże do https://perfectlook.clinic i to był strzał w dziesiątkę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena1990
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 536

PostWysłany: Nie Gru 31, 2023 7:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto pamiętać, by do prezentu dołączyć kartkę z życzeniami. Moim zdaniem to świetny dodatek. Jeśli nie będziecie mieć pomysłu na życzenia czy wierszyk to wykorzystajcie cytaty o życiu zebrane artykule na blogu Energia Kobiety. To 50 gotowych cytatów, które doskonale nadają się do wykorzystania jako wypełnienie bileciku czy kartki dołączanej do prezentu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika2222
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Sty 2024
Posty: 1

PostWysłany: Wto Sty 02, 2024 6:20 am    Temat postu: prezent Odpowiedz z cytatem

Ja lubię dawać znajomym coś co umili im czas np świece zapachowe. Moje ulubione są z https://laluna-candles.pl/ ale też inne rzeczy do domu fajnie się sprawdzą Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cgutmann
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Sty 2024
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sty 02, 2024 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanów się również nad biletem na koncert jej ulubionego zespołu czy wykonawcy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 63, 64, 65  Następny
Strona 64 z 65

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy