FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
szukam szkolenia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
morus
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żona niedawno kończyła kurs makijażu permanentnego. Na kurs uczęszczała do wrocławskiego Perfect Glamour https://www.perfect-glamour.pl/ bo ten salon ma dobrą renomę jeśli chodzi o jakość prowadzonych szkoleń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
mieszko3
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkolen jest bardz duzo i mozemy w kazdym zawodzie sobie zrobic fajne i praktyczne szkolenie. Takze szkolenie ochrona radiologiczna jest sprawdzone i fajne dla osob, ktore sie zjamuja medycyna. Mieliscie takie? Jak dbacie o swoj rozwoj?
Powrót do góry
jjusti18
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast jak ktoś z was jest zainteresowany taką ofertą jak szkolenia medycyna estetyczna to warto zajrzeć tutaj https://edumedical.pl/ . Znajdziecie tam na przykład szkolenia typu: techniki łączone w zabiegach na twarz (kwas hial i botoks). Wszystkie są naprawdę dobre i w dodatku w korzystnej cenie. Dlatego warto się na nie zapisać.
Powrót do góry
areczek
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sob Gru 22, 2018 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z własnych doświadczenia mogę Ci polecić kurs elektryczny. Wcześniej pracowałem w firmie, która zajmowała się remontami, ale chciałem też otworzyć coś własnego. Dlatego zrobiłem kurs elektryczny aby móc w domach czy mieszkaniach również zająć się tą kwestią. Oczywiście po kursie też się trochę szkoliłem w tym kierunku, aż w końcu otworzyłem własną działalność i na ilość zleceń nie mogę narzekać.
Powrót do góry
ikonka1
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkolenia są potrzebne i fajnie, że sporo osób stara się rozwijać swoje umiejętności. Ja sama jestem księgową i regularnie inwestuje w takie kursy. W ubiegłym roku miałam okazję brać udział w szkoleniu z optymalizacji podatkowej organizowanym przez Martę Niziołek z biura doradztwa podatkowego Kasprzyk i Niziołek. Nie dośc, że ma ogromne doświadczenie to jeszcze przekazuje tą wiedzę w bardzo ciekawy i przystępny sposób.
Powrót do góry
riczard
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Pon Mar 04, 2019 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Także mogę polecić firmę z którą od lat współpracujemy szkolenia z zakresu bhp Bydgoszcz.
Powrót do góry
riczard
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Sro Mar 06, 2019 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę polecić firmę z którą współpracuję od lat, szkolenie bhp i ppoż
, wstępne i okresowe, ocena ryzyka zawodowego, szkolenie z pierwszej pomocy w METRO na Focha 18.
Powrót do góry
kiejkos
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pią Mar 15, 2019 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdźcie sobie Zakład Doskonalenia Zawodowego http://www.zdz.lodz.pl/ Mają tam przeróżne kursy, m.in. księgowości, BHP, kursy na wózki jezdniowe. Żona kończyła u nich kurs księgowości, była zadowolona, kurs na wysokim poziomie, dużo jej dał.
Powrót do góry
hiacynt666
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Nie Mar 17, 2019 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważne są też kursy zawodowe, podnoszace kwalifikacje. Zobaczcie tu https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i-uprawnienia-zawodowe/kursy-zawodowe/ Znajdziecie wykaz kursów jakie mają się zacząć w najblizszym czasie. Są kursy organizowane online jak i stacjonarne.
Powrót do góry
Dance30
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o szkolenia to mogę polecić firmę w której moi pracownicy robili sobie szkolenia bhp na budowę. Bardzo dobra opcja - https://jlg.com.pl/region-zachodni dodatkowo wszystko bardzo profesjonalnie, miło i w atrakcyjnej cenie. Polecam.
Powrót do góry
hohome
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 6:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi o szkolenie językowe?
Jeśli tak to zerknij sobie tu https://speakingo.com/
to kurs języka angielskiego online. Uczysz się kiedy chcesz i ile chcesz, co jest naprawdę bardzo wygodną opcją. Koniecznie sobie sprawdź.
Powrót do góry
dziob3
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sro Maj 22, 2019 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie naprawdę fajne szkolenia mają na http://www.elpax.pl/szkola/ Smile Warto się dokładnie przyjrzeć ich ofercie Smile
ormuzd112
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Pią Maj 24, 2019 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam, znacie jakieś szkolenia bhp w okolicach Poznania? Gdyż dzisiaj bez tego typu szkoleń można nieźle prawnie popłynąć jak przyjdzie jakaś kontrola. Byłbym wdzięczny za wszelką pomoc. Milego dnia życzę i pozdrawiam
Franko
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sro Maj 29, 2019 6:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat szkoleń jest dość popularny w sieci ( przykładowo zobacz na sprzedajemy.pl ). Firmy szkoleniowe korzystają z różnych programów unijnych. Dużo jest darmowych.
Powrót do góry
mieszko3
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Cze 04, 2019 5:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkolenia muszą być praktyczne i dobrze prowadzone. Można znaleźć ich bardzo dużo w Beauty Lux w Warszawie. Kurs stylizacji paznokci pozwala nauczyć się praktycznych umiejętności. Kosmetyczka może się rozwijać w taki sposób. To 160h zajęć, więc sporo się można nauczyć.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 7 z 10

Skocz do: