FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Inwestycje w nieruchomości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kominkiewiczk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 649

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2023 8:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może mieszkanie na mazurach na wynajem? Inwestowanie w mieszkania na wynajem ma wiele zalet, w tym generowanie stałego dochodu, zabezpieczenie przed inflacją i możliwość budowania długoterminowego kapitału. To strategia, którą wiele osób wykorzystuje do osiągnięcia swoich celów finansowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1102

PostWysłany: Nie Wrz 10, 2023 2:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie mam zamiar zainwestować w kupno mieszkania. Trafiłam na ofertę tu https://slawbud.pl/osiedle-naturalife/ Mieszkania w podwarszawskiej miejscowości Łomianki na osiedlu NATURA LIFE . Mieszkania o różnym metarażu z balkonami, ogródkami i miejscem w podziemnym garażu. Mam zamiar umówić się na spotkanie i poznać więcej szczegółów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Nie Wrz 10, 2023 6:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie w przypadku takich inwestycji trzeba starannie wybierać dewelopera zanim kupisz mieszkanie inwestycyjne, a najlepszą ofertę takich mieszkań w Trójmieście można znaleźć na osiedlu Modern Tower i nie tylko o cenę tu chodzi ale też na przykład o wsparcie w zarządzaniu najmem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomas29
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Wrz 2023
Posty: 95

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2023 7:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Evotalents is a testament to innovation in IT recruitment. Their partnerships with leading companies such as SQUAD and Doxy.me reflect their ability to understand both technical skills and company culture. Evotalents, a platform that values growth and community, is your partner in building a successful IT career. https://evotalents.com/en
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porke
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 879
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2023 8:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz mieszkania w Gdańsku, to moze zaglądnij na stronę Activa. W moim odczuciu mają ciekawe oferty, zwłaszcza jeśli chodzi o mieszkania w gdańskich Kokoszkach. W chwili wolnej możesz sprawdzić https://activa.pl/oferta/mieszkania-gdansk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mimri
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Mar 2022
Posty: 292

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2023 6:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie inwestowanie w nieruchomości pod wynajem jest super sposobem na dorobienie się niezłych pieniędzy. Na początek trzeba jedynie dysponować zapleczem gotówkowym. W przypadku wynajmu warto zdecydować się na usługi Per Modum, którzy w swojej ofercie mają między innymi zarządzanie nieruchomościami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porke
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 879
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Wto Paź 03, 2023 7:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim odczuciu proces sprzedaży mieszkania, które jest prezentem, może być nieco zawiły. Warto więc zapoznać się z sprzedaż mieszkania z darowizny, aby uniknąć późniejszych problemów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porke
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 879
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Czw Paź 05, 2023 5:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie, jeśli chcesz sprzedać swój udział w nieruchomości, warto zastanowić się nad wyborem skup udziałów w nieruchomościach.Porónywaliscie może z innymi firmami, co sądzicie o ich ofercie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porke
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 879
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Czw Paź 05, 2023 5:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele osób nie jest pewnych, co może się stać, jeśli zalegają z płaceniem czynszu. Jeśli masz podobne obawy, można odwiedzić zaległość w czynszu a licytacja. W moim odczuciu, to dobre źródło wiedzy na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mared434
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 793

PostWysłany: Sob Gru 23, 2023 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie sprawdzonego portalu informacyjnego, to zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie artykuły w temacie biznesu, domu, zdrowia - garaże i wiele więcej. Co Wy sądzicie o tym portalu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wamkas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sty 2017
Posty: 211

PostWysłany: Wto Sty 16, 2024 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inwestycje w nieruchomości się opłacają, szczególnie gdy chcemy ją później wynajmować. Od dwóch lat wynajmuję dwa mieszkania w Poznaniu i generują mi dobry dochód co miesiąc, z najemcami też nie ma żadnych problemów, a teraz na oku mam trzecią inwestycję, a mianowicie Kapitanat Garbary mieszkania na sprzedaż. Mieszkania dostępne są w przedsprzedaży, lokalizacja kusi, bo wszędzie jest blisko, a całość otoczona jest rzeką i zastanawiam się nad zakupem. Na https://www.kapitanatgarbary.pl/ możecie sobie zobaczyć cały projekt. Dla mnie to korzystna opcja, bo jest to mieszkanie, podziemny parking i na dodatek ostatnie kondygnacje mają być zawieszone na zabytkowym budynkiem, więc całość wyglądać będzie świetnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaper
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 462

PostWysłany: Sro Sty 24, 2024 4:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inwestycje w nieruchomości nadal są opłacalne ale wiadomo, trzeba dobrze wybrać lokalizację. Myślę że apartamenty inwestycyjne na osiedlu Atal Sky+ w Katowicach to idealne miejsce na takie inwestowanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
teressa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 568
Skąd: Polska

PostWysłany: Sro Sty 24, 2024 8:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz mieszkania w Krakowie, warto rzucić okiem na https://www.mieszkania.inter-bud.pl Oferują oni różne inwestycje mieszkaniowe, które mogą spełnić Twoje oczekiwania.
_________________
be the winner !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy