FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
przepis na obiad
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sally.waters
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Pią Maj 28, 2021 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajny wątek, na pewno pomocny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Wto Cze 08, 2021 5:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie jeżeli rozglądacie się za ciekawymi propozycjami diet to warto tutaj zdecydowanie wymienić taką możliwość, jak Dieta pudełkowa znajdziecie tam ofertę firmy SportFoodBox z której usług obecnie korzystam i którą zdecydowanie polecam tym bardziej że mają różne opcje diet jak Classic Fit, Wege Fit, SirtFood Adele, czy również Office Box
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brenden.crist
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Cze 11, 2021 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tak dawno znalazłam niesamowity przepis na https://www.budujmase.pl/. Frużelina to soczyste owoce zanurzone w żelowej galaretce. 6PAK stworzył fit deser, w którym tradycyjny cukier zastąpił erytrytolem pilnując przy tym aż 80% zawartości owoców w każdym słoiczku! Delikatna żelowa konsystencja to doskonała alternatywa dla przesłodzonych i kalorycznych dżemów oraz konfitur. Teraz możesz jeść smacznie, zdrowo i fit – koniec obaw o swoją sylwetkę po chwili słodkiego zapomnienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dinet
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Cze 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pią Cze 11, 2021 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zna ktoś z was może ciekawe przepisy wegańskie?

_____
kotły zasypowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Starzyńska37
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Cze 2021
Posty: 2

PostWysłany: Pią Cze 11, 2021 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupuję przeróżne produkty wegańskie. W ostatnim czasie bardzo zasmakowały mi dania typu kaszotto czy risotto z suszonymi grzybami i ostatnio wpadłem na pomysł kupienia oddzielnie suszonych pierczarek tutaj https://thegreenwoodpeckertrill.eu/produkt/pieczarki-suszone-brunatne-eko/, żeby robić własną mieszankę w domu z kaszą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GALICJANSKI
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Cze 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sob Cze 12, 2021 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej to sobie chyba kupić już coś gotowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majkaaa
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 08 Lis 2017
Posty: 14

PostWysłany: Sob Cze 19, 2021 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie dziś naleśniki w takim wydaniu https://drosed.pl/przepis/kaczka-w-nalesnikach-z-sosem-sliwkowym/ i wyszły prze pysznie;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 662

PostWysłany: Czw Cze 24, 2021 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesuje Was Catering Warszawa to polecam skorzystać z usług firmy SportFoodBox w wersji Wege Fit. Do wyboru macie u nich najróżniejsze rodzaje diet, więc z całą pewnością uda Wam się wybrać jakąś dietę dla Was Wink Nie zawiedziecie się Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Sro Cze 30, 2021 7:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A lubicie kaszę? Jeśli tak to zobaczcie ten przepis tu https://www.bee.pl/kasza-bulgur-z-baranina-i-warzywami-przepis-a-1065.html Kasza z baraniną i warzywami jest wyjątkowo smaczna i zdrowa. Posiłek przygotujecie w ciagu jednej godziny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 398

PostWysłany: Sob Lip 03, 2021 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio mam dylemat co wybrać... olej słonecznikowy czy rzepakowy. Jak uważacie? Co sie u was lepiej sprawdza? My póki co wybieramy olej rzepakowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicpoń
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 211

PostWysłany: Wto Lip 06, 2021 7:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka. Jeśli chodzi o gotowanie to ja za bardzo nie przepadam za staniem godzinami przy garach. A że mój mąż najbardziej lubi taką tradycyjną kuchnię to wiecie, że łatwe zadanie to nie jest. I tak udało mi się trafić do Restauracji Akademia w Warszawie. To właśnie tutaj można zjeść obiad rodzinny czy też romantyczną kolacje. Także jak dla mnie lepszej restauracji z pysznym jedzeniem nie znajdziemy nigdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1172

PostWysłany: Czw Lip 08, 2021 7:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno trzeba zainteresować się zakupem różnych praktycznych akcesoriów do kuchni. Myślę, że przydadzą Wam się na przykład takie brytfanny: https://nettrading.pl/brytfanny-do-pieczenia . Bez problemu upieczecie w tej sposób na przykład mięsa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 398

PostWysłany: Wto Lip 20, 2021 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zawsze chce się gotować Smile Ja uważam, że od czasu do czasu dobra pizza np. z https://pizzatopia.com/ nie zaszkodzi. My zazwyczaj raz w miesiącu mamy święto i nie gotujemy. Wtedy zamawiamy to na co mamy ochotę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena1990
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 535

PostWysłany: Wto Sie 24, 2021 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam zbyt wiele czasu na gotowanie, dlatego stawiam na dania, które przygotowuje się szybko. Dużo fajnych przepisów na proste obiady znalazłam na stronie https://fajnegotowanie.pl/przepisy/rodzaje-posilkow/obiad/ . Przepisy są naprawdę proste i super rozpisane. Dokładnie wiem ile czego potrzeba do przygotowania obiadu dla 4 osobowej rodziny. No i dla mnie duży plus, że są podane alergeny bo mój syn jest alergikiem i nie wszystko może jeść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Sro Sie 25, 2021 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej ocenie zmiany warto zacząć w przypadku samopoczucia od diety sokowej z probiotykami. Jeżeli potrzebujecie skutecznej formy, która jest już przygotowana na trzy, czy pięć dni to warto zwrócić uwagę na ofertę diet od dieta Sirtfood które się do tego świetnie nadają. Ceny przystępne, dostawa terminowa i jednocześnie efekty które w końcu pozwalają poczuć się dużo, dużo lepiej!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 7 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy