FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dieta
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 18, 19, 20  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Wto Lip 04, 2017 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja proponuje kwestię diety omówić z dietetykiem bo on może doradzić skuteczną i bezpieczna dietę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Miłka83
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sie 2016
Posty: 205

PostWysłany: Wto Lip 04, 2017 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie, nawet jeśli chcemy tylko trochę schudnąć, ale przy tym zupełnie zmienić swoje nawyki żywieniowe, to warto zasięgnąć porady specjalistów. Mnie na przykład zaciekawiły ostatnio tego typu badania http://www.dfmedica.eu/gdzie-zrobic-badanie/ , gdzie na postawie naszego kodu DNA dobierana jest dla nas najlepsza dieta, co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marutek
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 04 Kwi 2017
Posty: 15

PostWysłany: Wto Lip 04, 2017 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dżesii napisał:
ja proponuje kwestię diety omówić z dietetykiem bo on może doradzić skuteczną i bezpieczna dietę.


zgadzam się z tym a poza tym jestem zdania ze nie istnieja diety cud, dlatego ja zawsze stawiam na racjonalne rozwiazania. po ciazy musialam zgubic 10 kg i zaczelam od diety. wprowadzalam powoli warzywa, owoce czy produkty mleczne. oczywiscie zaparcia byly nieuniknione, ale radzilam sobie z nimi przez dicopeg 10g ktory polecil mi dietetyk. pozniej zaczelam jezdzic na rowerze i zostaly mi juz tylko 2 kg do zrzucenia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mithimith
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Cze 2017
Posty: 5
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sro Lip 05, 2017 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram w 100% poprzednika. Nic dodać, nic ująć Smile
_________________
Każdego z nas czeka śmierć, bez wyjątku, ale Boże... czasem Zielona Mila wydaje się taka długa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Sro Lip 05, 2017 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem zdania, że nie ma co robić takich rzeczy na własną rękę. Lepiej iść do specjalisty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exile
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 47

PostWysłany: Sro Lip 05, 2017 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dokładnie, nie ma czegoś takiego jak dieta cud. Ja też zawsze jak chcę schudnąć to łączę dietę z ćwiczeniami (nigdy osobno). Najlepsze jest to, że jak ma się dobre rezultaty to nawet można sobie raz na jakiś czas zamówić pizzę przez internet. Taka pizza potrafi nawet polepszyć nasze rezultaty, bo nie męczymy się dietą i nabieramy siły do walki o idealną sylwetkę. Ja jak mam takie chwile to wybieram sobie jakas dobra, wzglednie dietetyczna pizzerie przez Pizza Portal, bardzo łatwo mozna znalezc dobre miejsce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariot
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 30 Wrz 2016
Posty: 50

PostWysłany: Pon Lip 17, 2017 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nigdy nie przykładałem się specjalnie do diety. Uważam, że najważniejszy jest ruch. Wiadomo, nie można się za bardzo obżerać, ale nigdy nie mialem żadnej diety, a mimo to nie narzekam na swoją formę dzięki ćwiczeniom Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boxxy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Lip 2017
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lip 17, 2017 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie potrafię się zmusić do odchudzania. Mam nadzieję, że prędzej, czy później mi się uda. Po prostu te drakońskie diety nie są dla mnie – wytrzymam tydzień, dwa, a później sobie odbijam jedząc wszystko co widzę. Pomocy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Poruszyciel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Lip 2017
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lip 17, 2017 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda dieta jest dobra, o ile jest przygotowana z głową. Nie ma co się głodzić, bo to się tylko odbije na zdrowiu. Człowiek może schudnąć przez ograniczenie słodyczy i ćwiczenia, bez uciekania się do głodówek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jaromir
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Lip 2017
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lip 18, 2017 12:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam dietę Kwaśniewskiego. Cała rodzina u nas na niej jechała, jeszcze jak byłem mały, i wszystkim to wyszło na zdrowie. Zresztą, często nowe diety są przekombinowane i nie opierają się na badaniach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blumenka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lip 19, 2017 2:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stosowałam diete skomponowaną przez dietetyka i na mnie zadziałała rewelacyjnie dodatkowo doradziła żebym stosowała suplement na bazie naturalnych składników. polecam Slimmer Time
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ahura
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 5

PostWysłany: Sro Lip 19, 2017 3:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto dopasować swoją dietę do indywidualnych potrzeb organizmu. Ja na przykład, idąc za głosem wszystkich fitness guru jadłam na potęgę jajka, nabiał i tego typu produkty, po których nie czułam się jednak najlepiej. Problem urósł do takich rozmiarów, że postanowiłam zrobić testy i wyszło mi, że mam nietolerancję na te produkty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gorloja
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 5

PostWysłany: Sro Lip 19, 2017 4:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też się staram unikać fast foodów, ale jak mnie czasem najdzie ochota to po prostu muszę zjeść, bo mnie to będzie męczyć Very Happy Myślę, że od czasu do czasu zjedzony fast food jeszcze nikomu nie zaszkodził - byle w granicach rozsądku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gorloja
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 5

PostWysłany: Sro Lip 19, 2017 4:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też się staram unikać fast foodów, ale jak mnie czasem najdzie ochota to po prostu muszę zjeść, bo mnie to będzie męczyć Very Happy Myślę, że od czasu do czasu zjedzony fast food jeszcze nikomu nie zaszkodził - byle w granicach rozsądku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OneEye
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lip 19, 2017 7:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się odchudzam jedząc zdrowo. Dużo owoców i warzyw. Fastfoody w odstawkę, słone przekąski też. No i mniej alkoholu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 18, 19, 20  Następny
Strona 7 z 20

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy