FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Oglądacie tv tradycyjnie czy online?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adda4
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2019
Posty: 217

PostWysłany: Sro Wrz 08, 2021 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raczej seriale oglądam niż filmy, fajnie ze są platformy vod, niedawno kupiłam dostęp do player.pl mają dużo polskich seriali, z kryminalnych mogę wam polecić Chyłkę, Szadź i Skazaną, niedawno wrzucili na platforme, obejrzałam 2 odcinki i czekam na kolejne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
honorata
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 684

PostWysłany: Czw Wrz 09, 2021 4:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam oglądać TV online — mam ją zawsze przy sobie, co jest szczególnie ważne podczas wydarzeń sportowych. W tym artykule znajdziesz mnóstwo ciekawych miejsc — pewnie do któregoś się przekonasz!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
baczulah5
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Gru 2015
Posty: 6

PostWysłany: Czw Wrz 09, 2021 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio to praktycznie tylko Netflix. Jest tam tego tak dużo że nie potrzebna mi żadna dodatkowa telewizja.
_________________
Ludzie nie rozróżniają często nieszczęścia od zła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andre
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 21 Wrz 2021
Posty: 10

PostWysłany: Wto Wrz 21, 2021 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PLayer wymaga dobrego internetu. A ten często jest w pakiecie z kablówką, więc po co 2x płacić? Można mieć wszystko, a nawet wiecej kanałów w kablówce. I do tego dobry internet. Tak mamy od Elpos. I moim zdaniem to lepsze rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziandzia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lip 2020
Posty: 181

PostWysłany: Sob Paź 30, 2021 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lubicie horrory?? Dzisiaj mam w planach TO https://player.pl/filmy-online/to,220320 jeszcze nie miałam okazji oglądać a podono niezły
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veroniqe90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 258

PostWysłany: Wto Lis 09, 2021 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

andre napisał:
PLayer wymaga dobrego internetu. A ten często jest w pakiecie z kablówką, więc po co 2x płacić? Można mieć wszystko, a nawet wiecej kanałów w kablówce. I do tego dobry internet. Tak mamy od Elpos. I moim zdaniem to lepsze rozwiązanie.


Sporo w tym racji. Platformy cyfrowe nie działają tak same. Kablówka jakby nie patrzeć działa. Nie musimy mieć nic dodatkowego. Co prawda teraz każdy raczej ma internet w domu ale każde rozwiązanie takie jak telewizja internetowa, wpływa na nasz internet. Jeżeli pracujemy i korzystamy z tego medium intensywnie, tak jak ja, to telewizja zmniejsza mi transfery i wpływa na pracę. Też wolę takie rozwiązanie jak Elpos. Kablówka i internet jako osobne medium.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natalia32
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Lis 2021
Posty: 1

PostWysłany: Wto Lis 09, 2021 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja oglądam w komputerze ponieważ, nie posiadam takiego urządzenia jak telewizor. Smile
_________________
https://owo-adwokaci.pl/adwokat-zgorzelec/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziandzia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lip 2020
Posty: 181

PostWysłany: Pon Lis 29, 2021 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adda4 napisał:
raczej seriale oglądam niż filmy, fajnie ze są platformy vod, niedawno kupiłam dostęp do player.pl mają dużo polskich seriali, z kryminalnych mogę wam polecić Chyłkę, Szadź i Skazaną, niedawno wrzucili na platforme, obejrzałam 2 odcinki i czekam na kolejne

nowy sezon Chyłki już za chwilę w player, bedziesz oglądać?? ja na pewno, uwielbiam sen serial, Cielecka daje czadu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lokatorki
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 05 Kwi 2020
Posty: 57

PostWysłany: Wto Lis 30, 2021 12:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy telewizję od Moico https://moico.pl/. Jesteśmy z Wrocławia to nasza lokalna firma. i osobiście polecam korzystać z usług lokalnych firma nie ogólnopolskich. Takie mniejsze firmy dbają o klienta i dostarczają usługi wysokiej jakości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Gru 2020
Posty: 330

PostWysłany: Nie Lut 06, 2022 8:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja oglądam tylko i wyłącznie konto netflix premium które wykupiłam na stronie https://premium.ihuh.pl/pl/ . Dzięki temu oglądam co chce, wszystkie nowości z filmów a ty bardzie żadnych wiadmości nie ma na netflixie Smile Sami zobaczcie jakie to fajne. Wykujesz jeden abonament a super filmy masz cały czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cerk
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lut 2022
Posty: 2

PostWysłany: Pon Lut 07, 2022 6:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zazwyczaj oglądam przez internet bo jest wygodnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 838

PostWysłany: Pon Lut 14, 2022 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też często oglądam tv online ale do tego niezbędne jest jednak szybkie i stabilne łącze. mieszkam w Białymstoku i tu korzystam z oferty lokalnego dostawcy, firmy ELPOS http://elpos.net/. Polecam, ich oferta jest skrojona na miarę indywidualnych potrzeb klienta, dodatkowo ceny pakietów nie są wygórowane a aktywacja usług bardzo sprawna Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cronin.grayson
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Lut 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lut 25, 2022 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy słyszeliście ale od lipca 2022 na terenie całego kraju zacznie obowiązywać nowy standard naziemnej telewizji cyfrowej – DVB-T2, który zastąpi obowiązujący od 2013 roku standard DVB-T. Warto sobie o tym poczytać na https://maxelektro.pl/poradniki/zmiana-w-nadawaniu-telewizji-naziemnej-przygotuj-sie-na-dvb-t2,565.html. Nowy system nadawania telewizji dotyczy wszystkich Europejczyków. Ta zmiana jest konieczna ze względu na obowiązujące przepisy wspólnotowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 534

PostWysłany: Pon Maj 02, 2022 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ze względu na te zmiany nadawania sygnału telewizyjnego cieszę się, ze mam kablówkę z Elpos bo nie muszę martwić się kupnem dekodera bądź wymianą tv .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zikw
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 333

PostWysłany: Nie Wrz 04, 2022 6:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo czasu w domu sprawiło, że zaczęłam oglądać seriale, znalazłam dużo fajnych na stronie https://ekino.sx/serie/ Jest tam wiele fajnych seriali, które bardzo mi się spodobały i co najważniejsze można je oglądać całkowicie za darmo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy