FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Mieszkania marzeń
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Peter
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 21 Wrz 2018
Posty: 39

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takie mieszkanie to dobry pomysł na zabezpieczenie przyszłości np. naszych dzieciaków. Jeśli tylko można sobie na nie pozwolić to czemu nie. Ja myśle o mieszkaniu w Warszawie, ale zastanawiam się gdzie i od kogo. Jedyne czego jestem pewien to że interesuje mnie Wilanów, bo mój brat tam mieszka. Podobno powstaje tam jakas wilania . Znacie jeszcze inne inwestycje? Budują tam coś??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wymarzone mieszkanie to chyba każdy mi przyzna że nie jest wcale tak łatwo je znaleźć a dzięki Pani Joannie Lebiedź się udało, nie wiem jak ona to robi ale każdy kto pójdzie do biura nieruchomości przy Lekkiej zawsze wychodzi zadowolony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaper
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 456

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2018 8:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje mieszkanie marzeń znajduje się na trójmiejskim osiedlu Baltica Towers a myślę o tym z widokiem na morze które jest położone blisko Zatoki gdańskiej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kozelka122
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Paź 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto Paź 23, 2018 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chciałbyś mieć swoje własne cztery kąty ale nie stać Cię na kupno proponuje przejrzeć bloga BLOGA i dowiedzieć się czym jest sponsoring.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, jak kogoś na to stać, to niech czym prędzej załatwi sobie miejsce w apartamentowcach w Świeradowie-Zdroju, tych dokładniej: http://apartamentypiano.pl/ . Luksusowe, ekskluzywne i kameralne, a do tego bardzo nowoczesne – w sensie technologii inteligentnego domu ma się rozumieć. Sama okolica też przecudowna – piękne widoki gór, które zresztą można też zwiedzać wyznaczonymi szlakami oraz stok narciarski. Jest stamtąd zresztą też rzut beretem do Czech, gdzie też takich stoków w sumie nie brakuje. No i samo miasto ma charakter uzdrowiskowy – pochwalić się może przede wszystkim czystym powietrzem, a o to w polskich miastach jest coraz trudniej jak wszyscy wiemy. No po prostu idealne miejsce do zamieszkania. Albo zainwestowania i zarabiania na nim – bo na wynajmowaniu turystom takiego apartamentu można całkiem ładne pieniądze zarobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mieszko3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 303

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkan jest teraz bardzo duzo dostepnych na rynku. Np. takie nowe mieszkania wrocław sa bardzo ladne. W dobrej lokalizacji oplaca sie kupic mieszkanie w duzym miescie. Bez problemu takie znajdziemy dla siebie. Korzystacie z pomocy dewelopera?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jannn5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 313

PostWysłany: Pią Paź 11, 2019 6:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkło jest niezwykłym materiałem – stabilnym i kruchym jednocześnie. To materiał pełen elegancji i naturalnego piękna, z którego można stworzyć niesamowite formy i kształty. Szkło doskonale sprawdza się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Dlaczego warto zastosować szklane elementy we wnętrzach? Przeźroczyste ściany, podłogi, schody czy drzwi sprawiają, że do wnętrz budynków przedostaje się znacznie więcej światła. Szkło jest materiałem, który łatwo utrzymać w czystości i jest bardzo higieniczny. Architektura szklana od https://www.formabud.pl to idealny wybór dla osób, które poszukują nowoczesnych, trwałych i wysokiej jakości rozwiązań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 454

PostWysłany: Pią Sty 24, 2020 8:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli o mnie chodzi to mieszkanie marzeń powstaje właśnie przy Stalowej 27, zawsze chciałam mieszkać w takiej kamienicy, a do tego Praga to dzielnica bardzo teraz modna,można takie mieszkanie korzystne wynajmować jeśli chcesz je kupić jako inwestycję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mateusz Garncarczyk
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 09 Mar 2023
Posty: 12

PostWysłany: Czw Mar 09, 2023 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się też udało ostatnio spełnić moje marzenia, ponieważ kupiłem swój dom. Zrobiłem to poprzez biuro nieruchomości w Krakowie. Znacznie łatwiej i szybciej niż na własną rękę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lunka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 914

PostWysłany: Czw Mar 16, 2023 5:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem nieruchomości z rynku pierwotnego, powinieneś dokładnie ją sprawdzić. Na rynku jest wielu nieuczciwych deweloperów, którzy próbują sprzedać mieszkania mniejsze niż wynika to z umowy lub opóźniają oddanie nieruchomości i poczuwają się do odpowiedzialności za to. W takich przypadkach najlepiej jest skontaktować się z firmą https://stoppatodeweloperce.pl/ , która wie, jak radzić sobie z takimi osobami. Oni z pewnością będą mogli Ci pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Czw Mar 16, 2023 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękne mieszkanie to chyba marzenie wielu z nas. Nie każdy jednak na takie mieszkanie może sobie pozwolić. Można więc zainteresować się najmem instytucjonalnym. Przy takim najmie, wynajmującego obowiązuje ustawa o ochronie lokatorów. Ofert takiego najmu na rynku jest wiele, jedną z nich możecie znaleźć tutaj https://katowice.korczaka.mdr.pl/ . Osiedle jest objęte dopłatami do czynszu w ramach programu „Mieszkanie na Start”. Wysokość dopłaty zależy od Twojej indywidualnej sytuacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jdubuque
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Mar 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Mar 17, 2023 7:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie szukam loftu w stolicy. To moje marzenie od dłuższego czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Pią Mar 17, 2023 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam także rzucić okiem na nowe mieszkania lublin: https://zagieldom.pl/. Uważam, że te mieszkania są warte uwagi. Jeśli szukacie mieszkania w Lublinie to z pewnością spodobają się Wam propozycje tego dewelopera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tytus33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 800

PostWysłany: Nie Mar 19, 2023 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam zbytnio do czynienia z tą branżą, ale mam wrażenie, że nie zawsze te wszystkie transakcje są takie proste do realizacji. Mogą się przecież wydarzyć różne sytuacje i czasem konieczna może być chociażby sprzedaż mieszkania z lokatorem. Orientuje się ktoś z Was, jakiego specjalisty warto się poradzić przy takich problemach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1164

PostWysłany: Wto Mar 21, 2023 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem bardzo dobrym rozwiązaniem jest renowacja starych mebli. Jeśli interesują Was tego typu usługi to w tym zadaniu pomoże Wam tapicer meblowy i samochodowy Wojciech Miller Warszawa i okolice: https://tapicer.warszawa.pl/ . Warto się skontaktować z tym fachowcem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 7 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy