FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Sprzątanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
korekkurek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lis 2021
Posty: 503

PostWysłany: Nie Lis 21, 2021 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mycie okien również najlepiej powierzyć specjalistom. Ja sam z tej okazji zdecydowałem się na skorzystanie z usług https://www.cleanrepair.pl/mycieokien/ . Wspomniane mycie wykonali oni faktycznie w zgodzie z założeniem a co najważniejsze po jakimkolwiek brudzie ani śladu. A przecież o to mi chodziło. Nalezycie wykonane zadanie, sam przeciez lepiej bym nie wyczyscil okien.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Pon Lis 29, 2021 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musicie mieć na uwadze fakt, że jeśli jesteście odpowiedzialni za utrzymanie porządku na danym terenie, to na pewno warto byłoby zorientować się w temacie tego, co faktycznie mogłoby być dla Was najlepszym wyborem. Warto zajrzeć chociażby do https://voigt.pl/nablyszczanie i poczytać więcej na temat tego, w jaki sposób aktualnie sprawdza się odpowiednio dobrany nabłyszczacz do paneli. Myślę, że takie środki mogą mieć decydujący wpływ w kontekście Waszej pracy, więc jak najbardziej warto byłoby się z tym zaznajomić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darianess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lis 2021
Posty: 545

PostWysłany: Wto Lis 30, 2021 6:03 pm    Temat postu: Odkurzacz Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o dobry odkurzacz to jak najbardziej mogę polecić wam roombe. Jest to bardzo solidny i funkcjonalny sprzęt, więc jestem pewna, że będziecie zadowoleni z wyboru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korekkurek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lis 2021
Posty: 503

PostWysłany: Czw Gru 09, 2021 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do sprzątania nalezało przede wszystkim zamówić stosowne akcesoria. Z tej właśnie okazji postanowiłem o zainwestowaniu w rozwiązania z oferty https://www.szczotkidozamiatarek.pl/szczotki-do-zamiatarek/ . Zapewnili nam szczotki techniczne własnej produkcji z którymi sprzątanie idzie zwyczajnie dużo lepiej i sprawniej. A mi to odpowiada w zupełności!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
henri
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 218

PostWysłany: Nie Gru 12, 2021 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już wiele osób się przekonało, że pomoc jaką oferuje firma sprzątająca Katowice się sprawdza, bo w ten sposób można gruntownie posprzątać dom czy firmę. Warto wiedzieć, że jest możliwość skorzystać z takiej pomocy i gruntownie posprzątać firmę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Pią Gru 17, 2021 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W gastronomii i przemyśle spożywczym nie wystarczy zwyczajnie posprzątać, poczytaj o certyfikatach jakie mają tu znaczenie i metodach stosowanych przez kielecką firmę clean-access - specjaliści od zadań trudnych, wymagających i z dużym doświadczeniem w tym zakresie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hylia7044
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 234

PostWysłany: Wto Sty 25, 2022 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli macie dywan, który nadaje się di konkretnego czyszczenia to oddajcie go w dobre, sprawdzone ręce czyli do https://www.pierzdywan.pl/PL-H3/cennik.html to oni mają dobre oferty. Mają sprzęt i produkty które pozwalają na to że wyczyszczą najbardziej zbrudzone dywany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madmo
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 26 Sty 2022
Posty: 21

PostWysłany: Sro Sty 26, 2022 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

świetny i ciekawy wątek, tego szukałam Smile dzięki!
__________________
tabletka wczesnoporonna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
punisher55
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 24 Paź 2020
Posty: 44

PostWysłany: Czw Sty 27, 2022 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepszym zakupem ostatnich tygodni był według mnie zakup odkurzacza sprzątającego https://www.sferis.pl/robot-sprzatajacy-z-baza-proscenic-m8-pro-m8pro-p696248 jes genialny, ma bazę, do któej leci brud więc nei trzeba aż tak częso opróżniać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3390

PostWysłany: Nie Sty 30, 2022 3:52 pm    Temat postu: dezynfekcja Odpowiedz z cytatem

Nie tak dawno właśnie skorzystałam z usług firmy sprzataniepozgonie.com . Powiem wam, że całą sprawą zajęli się bardzo sprawnie, dezynfekcja przebiegła bardzo sprawnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Micha87
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Kwi 2021
Posty: 2

PostWysłany: Pon Sty 31, 2022 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znacie jakieś firmy, które oferują sprzątanie w Bydgoszczy? Kogo polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PonuryKocur
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 21 Wrz 2021
Posty: 16

PostWysłany: Sro Lut 02, 2022 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem właścicielką małego marketu ze środkami czystości w sporym mieście - głównie handlujemy produktami do zmywania, odświeżacze oraz szampony. Środki tego typu sprowadzamy z hurtowni środków czystości hurtownia chemiczna - muszę przyznać, że współpraca jest bardzo owocna i hurtownia oferuje nam wyjątkowo niskie ceny za środki czystości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 553

PostWysłany: Czw Lut 03, 2022 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobom szukającym sprawdzonej firmy, która zajmuje się praniem dywanów oraz tapicerek mebli osobiście mogę polecić usługi firmy, która wykonała dla mnie pranie tapicerki meblowej ząbki . Wszelkie prace wykonali bardzo sprawnie i bez problemów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
promyk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lut 2018
Posty: 177

PostWysłany: Czw Lut 10, 2022 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odplamiacze, specjalistyczne środki piorące, wybielacze oraz wiele innych różnych produktów chemicznych czyszczących dostępnych jest na https://flico.pl w miejscu z szerokim asortymentem do czyszczenia i prania ubrań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bogdanowicz78
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Lis 2021
Posty: 126
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lut 14, 2022 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co ze sprzątaniem na budowie? Bo ja ostatnio miałem taki problem z moimi budowlańcami, którzy co prawda ładnie zrobili pracę, ale z porządkami to się, się chyba nie widzieli na oczy. Dobrze, że jestem w stałym kontakcie z firmą o ładnej nazwie „Czyści Baba” https://www.netkowska.pl/kontakt z Gdańska. Zawsze mogę liczyć na pięknie wysprzątaną budowę z kurzu, pyłu i tym podobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 7 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy