FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Prezent dla żony
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Pią Lip 09, 2021 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie wiesz co kupić to może zapytaj żonę co chciałaby dostać? Na twoim miejscu kupiłabym czarny top, kosmetyki lub perfumy. Możesz też zabrać ją na kolację lub do kina Smile No i nie zapomnij o kwiatach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1244

PostWysłany: Czw Lip 15, 2021 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żona dostała ode mnie ostatnio fajną torebkę w sklepie https://edibazzar.pl/ i jest nią zachwycona. Nie spodziewałem się, że za tak niską cenę można kupić coś tak fajnego i solidnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina12121979
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Lip 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lip 16, 2021 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam biżuterię autorską polskiej marki. Ostatnio kupiłem mojej żonie srebrny sekretnik z grawerem https://bemoon.pl/bizuteria/bizuteria-personalizowana-z-grawerem/naszyjniki-z-grawerem/srebrny-sekretnik-heart-locket/ Możecie sami zaprojektować swój grawer, a w środku umieścić zdjęcie itp. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycjagruszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Sty 2021
Posty: 176

PostWysłany: Pią Lip 16, 2021 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wasza żona lubi czytać książki to myślę, że warto zakupić jej jakąś nową pozycję. Może warto zakupić Watchman Nee książki? Na stronie https://www.ceneo.pl/Ksiazki;030ps1=watchman~~Mnee.htm możecie poznać dzieła autora, który jest ceniony przez bardzo dużą ilość osób. Wybór tytułów jest spory, a ceny naprawdę korzystne. Czytanie książek jest bardzo fajnym pomysłem na spędzenie czasu wolnego i relaks po ciężkim dniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Juicylgi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Lut 2020
Posty: 6

PostWysłany: Pon Lip 19, 2021 6:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niebanalny pomysł to na pewno cos co zrobisz własnoręcznie Smile możesz do tego wykorzystać https://www.gal-art.pl/category/perly-naturalne-sznur Moim zdaniem biżuteria z kamieniami jest świetna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zula33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2018
Posty: 112

PostWysłany: Pon Lip 19, 2021 6:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry wszystkim - od paru dni głowię się nad upominkiem dla małżonki, możecie coś polecić? Od razu powiem, iż poszukuję czegoś poza kwiatkami, bombonierką lub biżuterią. Nasz związek trwa od wielu lat, wobec tego szukam czegoś twórczego, aby ją zaskoczyć - jeśli macie jakikolwiek pomysł, ochoczo posłucham;) Czy bielizną taka jak tu https://ekskluzywna.pl/bielizna-erotyczna to dobry pomysł?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rynel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Lip 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lip 19, 2021 8:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdzie najlepiej kupić kosmetyki na prezent dla żony?

_____
Budżet obywatelski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
edziek
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 23

PostWysłany: Wto Lip 20, 2021 5:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na przeprosiny można podarować naprawdę ładną i delikatną biżuterię. Do kupienia w sklepie Dedicante. Dodatkowo biżuterie można grawerować. Szczerze polecam!!.,
Tak poza tematem przeprosin. Polecam wakacje w Sarbinowie. Świetne ceny i spokój oraz cisza. Oto atrakcyjna oferta noclegów https://pokoje24sarbinowo.pl/ Poza tym jest kuchnia i ogród. Pokoje pomieszczą 2-3 osoby. Niektóre z pokoi maja własną łazienkę. Naprawdę warto, bo ceny atrakcyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arya
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Wrz 2017
Posty: 139

PostWysłany: Wto Lip 20, 2021 7:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też uważam, że biżuteria to dobry pomysł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asystent
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 265
Skąd: Malbork

PostWysłany: Czw Sie 12, 2021 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że coś z tego zakresu pierścionki By Dziubeka zdecydowanie może się jej spodobać. Jest to bardzo uniwersalna biżuteria dla każdej kobiety. Jeżeli Twoja żona lubi biżuterię to możesz mieć pewność, że spodoba jej się to rozwiązanie.
_________________
Nie istniejesz dla mnie, nie ma cię w mojej pamięci, choć tyle razy robiłeś wszystko, by się w niej znaleźć... Nie istniejesz dla mnie, nie ma cię
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wodna12
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 22

PostWysłany: Czw Sie 12, 2021 8:37 am    Temat postu: prezent dla żony Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei mogę polecić deskę SUP.
W Chorwacji pływałam po raz pierwszy. Można je wypożyczyć nad wodą. I przyznaję, że bardzo bym się ucieszyła, gdyby mąż mi taką kupił Very Happy
Jak chcecie poczytać o deskach sup jakie wybrać to podlinkowuję wam artykuł - tam jest akurat o deskach dla początkujących.
_________________
Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria881
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 341

PostWysłany: Czw Wrz 02, 2021 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii jak najbardziej polecam sprawdzić sklep online Valetta https://valetta.pl/collections/sportowe-komplety zamówiłam sobie u nich wyjątkowe stroje, również komplety do ćwiczeń to już w ogóle wypas i wygoda, tak samo staniki do ćwiczeń mają bardzo dobre. Jednak mają też piękne propozycje nocne jak na przykład komplety 3 elementowe koronkowe Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1983

PostWysłany: Nie Wrz 26, 2021 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie wydaje mi się, że jeśli chcecie zrobić fajny prezent swojej żonie to szpilki damskie czarne są ciekawym pomysłem. Oczywiście o ile lubią chodzić w takich butach, bo wiadomo, że nie każda kobieta lubi jednak jeśli tak to jak najbardziej polecam kupić takie buty Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Arya
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Wrz 2017
Posty: 139

PostWysłany: Pon Wrz 27, 2021 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie najlepszym prezentem jest bon podarunkowy, niech sobie żona kupi co jej się będzie podobało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wierchuszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 686

PostWysłany: Sro Wrz 29, 2021 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

....

Ostatnio zmieniony przez wierchuszka dnia Wto Sty 25, 2022 12:37 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy