FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Mieszkania marzeń
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Oliwer
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Mar 2023
Posty: 6

PostWysłany: Wto Mar 21, 2023 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokaże ten post mojej znajomej, bo akurat jest w tym temacie.
Domy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
jarzebina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 559

PostWysłany: Sro Mar 22, 2023 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdybyście szukali wygodnego lokum w stolicy to możecie rzucić okiem na warszawa mieszkania: https://asbud.com/mieszkania/ . Uważam, że to przede wszystkim świetna lokalizacja. Myślę, że mogą Wam się spodobać takie mieszkania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tytus33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 800

PostWysłany: Sro Mar 22, 2023 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto byłoby się zastanowić nad tym, co faktycznie mogłoby się okazać dla Was najkorzystniejsze w kontekście Waszej nieruchomości. Jeśli interesuje kogoś skup nieruchomości z problemami, to warto dobrze przemyśleć, w jaki sposób zrobić to z korzyścią. Dzisiaj jest to jak najbardziej możliwe, więc warto podejść do tego tematu na poważnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3392

PostWysłany: Pią Mar 24, 2023 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawialiście się nad tym by kupić hydrofor mh 1300 ? Ogólnie wiele osób polecało mi tego producenta i z tego co widziałam to faktycznie ich oferta jest dosyć atrakcyjna, ogólnie też hydrofory są bardzo wysokiej jakości i można je kupić w dobrej cenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Sob Mar 25, 2023 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, jeśli szukacie mieszkania z dobrym dojazdem do Warszawy i dostępem do terenów zielonych, to warto przyjrzeć się propozycji od https://slawbud.pl/osiedle-naturalife/ . Mają wiele dostępnych lokali, które warto rozważyć. Dajcie znać co sądzicie o ich propozycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
timwilson236
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Mar 2023
Posty: 3
Skąd: Turkey

PostWysłany: Pon Mar 27, 2023 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Thanks for sharing this article. Nice to be read your article and it is always informative for us. it is a good idea to buy property in New York but I'm too interested in buy an apartment in Istanbul because it is the city of my dream. I recently found a real estate in Turkey named "NEXT PROPERTY" that will help me to buy property in Istanbul and also give me citizenship in Turkey.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wkoepp
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 28 Mar 2023
Posty: 11
Skąd: Legnica

PostWysłany: Wto Mar 28, 2023 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem idealne mieszkanie powinno być przede wszystkim funkcjonalne. Z tego powodu rozważam zrobienie kuchni na wymiar, jednak nie wiem do jakiej firmy się w tym celu zgłosić. Możecie mi coś w tej kwestii doradzić?
_________________
kuchnie na wymiar Legnica
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porke
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 879
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Pią Mar 31, 2023 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sieci projektów jest naprawdę dużo. Gotowe projekty domów od najmniejszych do bardzo dużych. Jest w czym wybierać także trzeba się uzbroić w cierpliwość przeglądając wszelkie propozycje. Czasami jeden projekt ma nawet kilka alternatyw, także czeka was trochę czasu spędzonego przy kompie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Henryk43
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2013
Posty: 92

PostWysłany: Pią Mar 31, 2023 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie trzeba zatrudniac projektakta. Wystarczy po prostu nad wszystkim się dobrze zastanowic. Polecam ten portal https://domzcegly.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 932

PostWysłany: Sro Kwi 05, 2023 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to jest dobry kierunek - https://schodyprudlik.com.pl/galeria/ Schody z drewna wyglądają genialnie, estetycznie i tak, aby robić różnicę. Kwestia taka, na czym komu zależy. Jeśli dopieścicie wszystkie elementy, to docelowo będzie naprawdę spoko. To moje klimaty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 456

PostWysłany: Sro Kwi 12, 2023 5:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje mieszkanie marzeń budują na osiedlu naramowice odnova w Poznaniu, dla mnie to idealne miejsce do życia, szukałam mieszkania w tej okolicy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1174

PostWysłany: Nie Kwi 16, 2023 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii bardzo ciekawą opcją są także nowe mieszkania lublin: https://galadom.pl/ . Zdecydowanie warto rzucić okiem na te propozycje. Moim zdaniem zakup takiego mieszkania to super rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tytus33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 800

PostWysłany: Pon Maj 22, 2023 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne jest, aby samodzielnie ocenić i wybrać najlepsze opcje, które będą dla nas korzystne. Na stronie https://www.mieszkania.inter-bud.pl/ znalazłem więcej informacji na temat nowych nieruchomości. Jak według Was najlepiej dobrać taką nieruchomość, która spełni nasze potrzeby i okaże się odpowiednia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 582

PostWysłany: Pon Maj 22, 2023 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak dokładnie, dlatego warto sprawdzać. Jeśli chodzi o ciekawe oferty na Śląsku to na pewno warto zapoznać się z https://www.osiedla-sogo.pl/smolec . Tutaj dostępne na sprzedaż są bezczynszowe mieszkania 78m2 lub 140m2 z ogrodem i miejscami postojowymi, co z pewnością zadowoli rodziny z dziećmi. W dodatku otoczenie bardzo klimatyczne, niedaleko znajduje się las
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GerardFel87
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Gru 2022
Posty: 3

PostWysłany: Czw Maj 25, 2023 6:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto na pewno podczas kupna nieruchomości poradzić się prawnika, czy umowa kupna/sprzedaży jest bezpieczna dla nas. Prawnik Lębork z pewnością będzie tutaj dobrym rozwiązaniem. Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy