FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
na wakacje wyjeżdżacie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Sro Paź 06, 2021 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze jak wyjeżdżam na wakacje zabieram ze sobą jakąś książkę, w tym roku padło na science fiction "Bardziej fiction niż science" Przybyłowskiej Małgorzaty i nie żałuję. Książka była bardzo ciekawa, a jej opis możecie przeczytać na stronie https://wydawnictwopoligraf.pl/1504/przybylowska-malgorzata/bardziej-fiction-niz-science.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3359

PostWysłany: Czw Paź 21, 2021 6:13 pm    Temat postu: lokal Odpowiedz z cytatem

My na wakacjach zatrzymaliśmy się w https://www.facebook.com/dpogostyniec/reviews/?ref=page_internal . Powiem wam, że naprawdę miło spędziliśmy tutaj czas. Pokoje są bardzo przytulne, a kucharze serwują przepyszne potrawy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panda
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 18 Paź 2021
Posty: 50

PostWysłany: Pon Paź 25, 2021 6:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jadąc na wakacje warto zabrać ze soba kajaki! My mamy z https://gokajak.com/ i jesteśmy mega zadowoleni. Bardzo dobrze się na nich pływa Smile W tym roku już raczej nie pojedziemy na spływ, ale czas do wiosny szybko minie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 398

PostWysłany: Wto Paź 26, 2021 6:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My w tym roku troche pojeździliśmy po Polsce i wiem, że chcę wrócić jak najszybciej na Mazury Smile Znalazłam już nawet piękny dom wakacyjny w której zmiesci się spora ekipa Smile Chcemy go wynająć na kilka dni i spokojnie pozwiedzać mazury.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mali_nowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 143

PostWysłany: Wto Paź 26, 2021 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wyobrażam sobie wypoczynku, bez wyjazdu nad morze, to już taka nasza rodzinna tradycja. Co roku szukamy jakiegoś pięknego ciekawe miejsca i może was to zdziwić, ale jest ich sporo nad polskim morzem. Jest to między innymi ośrodek Housboats w Mielnie https://hthouseboats.com/ są to domki nad morzem, pływające na wodzie, czad co?! Wink Odkryliśmy je dwa lata temu i zakochaliśmy się praktycznie zaraz po przyjeździe. Nasze dzieci też uwielbiają to miejsce, bo zapewnia ono mnóstwo atrakcji. Wszyscy zadowoleni my odpoczywamy, dzieci się nie nudzą. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1460

PostWysłany: Sro Paź 27, 2021 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja staram się co miesiąc gdzieś wyjechać, chociażby na 2-3 dni Smile To pozwala mi odpocząć i nabrać oddechu. Ostatnio miałam problemy ze swoim samochodem, ale to w niczym mi nie przeszkodziło. Miałam namiar na wynajem samochodów Warszawa więc wakacji sobie nie odpuściłam. A wy, korzystacie z takich wypożyczalni?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asabert5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 381

PostWysłany: Czw Paź 28, 2021 7:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że każdy z nas posiada swoje ulubione miejsca na wypoczynek. Dlatego chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie fantastyczny pensjonat położony w spokojnej okolicy wśród drzew - hotelpensjonat międzygórze . Ktoś z Was również wypoczywa w tym miejscu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sigurd.gutkowski
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Paź 2021
Posty: 4
Skąd: Kolbuszowa

PostWysłany: Czw Paź 28, 2021 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku nigdzie nie byłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
boguś23
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Cze 2021
Posty: 128

PostWysłany: Pon Lis 01, 2021 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cały czas dotychczas zastanawiałam się nad feriami - gdzie jest spędzić z rodziną. W końcu powoli trzeba byłoby coś zarezerwować. Właśnie znalazłam tutaj https://familytour.pl/wegry-baseny-kompleks-kormend-termalne-zrodla-zdrowy-wypoczynek-relaks-new.html ciekawą opcję na Węgry baseny termalne i różne inne atrakcje. Coś czuję, że ta oferta byłaby dla nas najlepsza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1244

PostWysłany: Czw Lis 25, 2021 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku wyjechałem na wakacje do pracy i już zostałem, nie żałuję. Pracuje w Anglii na taśmie i mam świetne zarobki. Dla mamy co róż tylko robię przelewy do polski za pomocą strony https://tanieprzelewy.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1460

PostWysłany: Sro Gru 15, 2021 1:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Główny opis Chorwacji to, ze jest krajem kontrastów, ze względu na przyrodnicze i naturalne różnorodności, ale także po wielu innych elementach. Polecam wam Split przewodnik jeśli faktycznie mielibyście obrać ten kierunek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Pią Gru 17, 2021 5:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasna sprawa, przecież dzisiaj jesteście w stanie zaplanować wakacje w taki sposób, by jak najbardziej na tym skorzystać. Ja na pewno mogę Wam już teraz zasugerować, byscie poszukali czegoś w Polsce. Widziałem w internecie ośrodek https://herbalsglamping.eu/nasze-domki Na mnie takie miejsca robią ogromne wrażenie. Też w tym roku planujemy wybrać na urlop domki nad samym morzem i być możę postawimy właśnie na nie. Liczy się w końcu to, byście Wy sami byli zadowoleni z danego wyboru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matylda85
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Lis 2021
Posty: 61

PostWysłany: Pią Gru 17, 2021 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybyście wybierali się na kajaki to warto mieć przy sobie rękawiczki do wiosłowania. Dzięki nim wiosłowanie będzie dużo prostsze. Ja w zeszłym roku byłam na kajakach bez rękawic i dorobiłam się odcisków - nie polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majkapi
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 19 Gru 2021
Posty: 24

PostWysłany: Nie Gru 19, 2021 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kochani akurat tego szukałam, dzięki za świetne wskazówki. Pozdrawiam! Smile
_______________
Potrzebujesz pomocy?
Nie zwlekaj – zadzwoń na naszą infolinię już teraz i podejmij walkę z chorobą alkoholową! sprawdź już dziś: ⭐Esperal Warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Pon Sty 10, 2022 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed wylotem na wakacje warto obczaić parking przy lotnisku. My ostatnio trafilismy na https://parkujilec.pl/ i chcemy skorzystać z tej strony gdy będziemy lecieć na urlop w marcu. Bez problemu mozna tam zarezerwować parking koło lotniska np. przy Okęciu. Transfer na lotnisko jest darmowy. parking jest ogrodzony, strzeżony i niedrogi. Mysle, że warto skorzystać z tej opcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 9 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy