FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
adwokat hese usługi prawne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Thoughtlessgy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Sty 2020
Posty: 2

PostWysłany: Pią Mar 13, 2020 10:05 am    Temat postu: adwokat hese usługi prawne Odpowiedz z cytatem

Szukam opinii o Adwokat Hese w Katowicach http://www.adwokat-hese.pl/obsluga-uslugi-prawne/ . Potrzebuję porady tadcy prawnego i polecono mi tą kancelarię. Korzystał ktos?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Wto Mar 24, 2020 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety z tego regionu nie znam, ale mogę podrzucić namiary na jednego ze skuteczniejszych prawników w Trójmieście - mec. Cejrowski z Tczewa, kontakt na www albo ich Facebooku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 752

PostWysłany: Wto Mar 24, 2020 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tych okolic jest również https://slmadwokaci.pl/ Wejdź na stronę kancelarii, a tam znajdziesz wszystkie informacje o ofercie oraz dane kontaktowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
terenia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2018
Posty: 423

PostWysłany: Czw Maj 21, 2020 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kancelaria Cejrowskiego ma bardzo dobre opinie, mnóstwo nagród no i ogromna skuteczność. Chyba jedna z lepszych w Trójmieście rzeczywiście
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartekwlkp2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 611

PostWysłany: Pią Maj 22, 2020 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tej kancelarii akurat nie mam wyrobionej opinii, mam natomiast wyrobione zdanie o tej kancelarii z Łodzi https://mecenas-lodz.com.pl/. Specjalizuje się w pomocy w sprawach karnych, zarówno tych o mniejszym jak i dużo większym znaczeniu. Kancelaria działa całą dobę, w nagłych i krytycznych sytuacjach można dzwonić na specjalny numer telefonu, który czynny jest całą dobę. Często przedstawiciel osobiście pojawia się na miejscu i nadzoruje czynności, pełen profesjonalizm i duże zaangażowanie na każdym kroku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 818

PostWysłany: Nie Cze 21, 2020 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem bardzo zadowolona z pomoca ktora uzyskalam od adwokata Lukasza Weglowskiego ( tel: 601867542 ) - prowadzil moja sprawe spadkowa, gdzie faktycznie mielismy sporo niescislosci, ale udalo sie naprawde rozsadne rozwiazanie znalezc tak by wszyscy byli zadowoleni Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy