FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Agregat prądotwórczy
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marek_doch
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Sie 2012
Posty: 78

PostWysłany: Sob Lut 28, 2015 11:49 pm    Temat postu: Agregat prądotwórczy Odpowiedz z cytatem

Poszukuję agregatu prądotwórczego na około miiesiąc. Czy ktoś wypożyczał taki sprzęt w http://power-factory.pl/agregaty.html ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
klimada
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 10 Mar 2015
Posty: 10

PostWysłany: Wto Mar 10, 2015 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My również kupiliśmy agregat. Pożyczanie jak dla mnie nie ma sensu z kilku powodów. Kupiliśmy na Allegro za niecałe 900PLN 2,2kw. Dotychczas spisuje się bez zarzutu. Postawiliśmy na nim całe ogrodzenie, nie raz używałem do sprzątania auta, a co najważniejsze za jego pomocą postawiliśmy już fundamenty. Sprzedawać też nie mam zamiaru ponieważ gdy zabraknie w domciu prądu przejdę się do garażu i na pewno w jednym pokoju będę miał światło bez niczyjej łaski.

____________________
Pośpiesz się tv darmo zajrzyj!


Ostatnio zmieniony przez klimada dnia Sro Kwi 29, 2015 9:24 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
propos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 235

PostWysłany: Sro Mar 11, 2015 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimo wszystko lepiej wypożyczyć skoro nie używasz go na co dzień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aleka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 281

PostWysłany: Wto Mar 24, 2015 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może nie używa na co dzień, ale taki agregat staje się bardzo przydatny, gdy masz przerwy w dostawach prądu. A te przecież się zdarzają Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grazynaa87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 120

PostWysłany: Sob Wrz 19, 2015 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przydatny to mało powiedziane. W mojej okolicy w zimie zdarza się, że nie ma prądu przez kilka dni (a nawet dłużej), więc agregat jest tutaj niezbędny (nie wiem jak byśmy dali sobie radę bez niego), choć ze względu na koszty rzadko kto taki ma. Jeśli szukacie agregatu do domu, czy do firmy to zajrzyjcie na http://www.agregatypradotworcze.org - produkują i sprzedają agregaty różnego rodzaju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
anubis
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Wrz 2015
Posty: 5

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właściwie to agregat prądotwórczy jest jednym z tych urządzeń, które lepiej mieć niż nie mieć. Szczególnie jeśli ktoś mieszka poza miastem powinien się w taki sprzęt wyposażyć. Oczywiście oprócz samego agregatu trzeba też mieć odpowiedni zapas paliwa, które służy do jego zasilania. Czasem ludzie o tym zapominają i później taki agregat na nic się nie przydaje bo paliwo się skończyło Wink Teraz można dostać przyzwoity agregat prądotwórczy za cenę kilku stówek, więc to chyba nie jest taki duży wydatek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Sob Kwi 23, 2016 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do firmy lepiej jest kupić a nie wypożyczyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zdzisław25
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 16

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2016 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szampanska napisał:
Do firmy lepiej jest kupić a nie wypożyczyć


Jestem również tego samego zdania. Sam prowadzę firmę budowlana. Przez jakiś czas wypożyczaliśmy sprzęt na budowę ale w ostatnim czasie zalupiliśmy sobie dwa agregaty. Jeden jednofazowy.Drugi 3-fazowy agregator ( do obsługi betoniarki...).
Na stronie jest kontakt do firmy, w której zamawialiśmy
http://eneria.pl/

Posiadają najlepszy serwis ze wszystkich firm w Polsce sprzedających agregaty......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kika
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 07 Paź 2015
Posty: 20

PostWysłany: Czw Cze 23, 2016 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anubis napisał:
Właściwie to agregat prądotwórczy jest jednym z tych urządzeń, które lepiej mieć niż nie mieć. Szczególnie jeśli ktoś mieszka poza miastem powinien się w taki sprzęt wyposażyć. Oczywiście oprócz samego agregatu trzeba też mieć odpowiedni zapas paliwa, które służy do jego zasilania. Czasem ludzie o tym zapominają i później taki agregat na nic się nie przydaje bo paliwo się skończyło Wink Teraz można dostać przyzwoity agregat prądotwórczy za cenę kilku stówek, więc to chyba nie jest taki duży wydatek.

Zgadzam się w zupełności. Spokojnie do tysiąca złotych można kupić całkiem dobry agregat prądotwórczy, jeśli ktoś nie czuje potrzeby pakowania się w koszty. Na elektrononline.pl jest trochę agregatów w przeróżnych cenach, więc gdyście potrzebowali, zajrzyjcie śmiało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
holiii
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Cze 2016
Posty: 4

PostWysłany: Sob Cze 25, 2016 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolałem wypożyczyć ponieważ wyszło w ogólnym rozrachunku taniej. Polecam Wam sprawdzić czy w okolicy jest wypożyczalnia agregatów prądotwórczych i porównać koszty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kika
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 07 Paź 2015
Posty: 20

PostWysłany: Wto Cze 28, 2016 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

holiii napisał:
Ja wolałem wypożyczyć ponieważ wyszło w ogólnym rozrachunku taniej.

To rzecz jasna zależy od tego, do czego agregat prądotwórczy będzie wykorzystywany. Przykładowo u moich teściów często zdarzają się przerwy w dostawie prądu, praktycznie żadna burza czy wichura się bez nich nie obędzie. Ciężko sobie więc wyobrazić, żeby będąc w takiej sytuacji decydować się na wypożyczenie agregatu zamiast na jego zakup Smile Tym bardziej, że do takich zastosowań spokojnie wystarczy agregat poniżej tysiąca złotych, o jakim wspominałam w swoim poprzednim poście, przywołując przykład sprzętu ze sklepu elektrononline.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
quelidus
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Lip 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lip 18, 2016 8:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam agregat z silnikiem hondy o mocy 4000W i jestem z niego bardzo zadowolony. Jeśli ktoś szuka niezawodnego sprzętu to polecam.
_________________
Polecam dobry agregat do podnoszenia ścieków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 373

PostWysłany: Pon Lip 10, 2017 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz pomyśleć o odpowiednim rodzaju paliwa do takiego agregatu. Może zapoznaj się bardziej z ofertą takiej firmy jak ONICO http://onico.pl/ . Mają też propozycje dla klientów indywidualnych więc powinno Cię to zainteresować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartek88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 108

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukasz dobrych agregatów to sprawdź na http://wa-tech.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Czw Mar 07, 2019 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam sie nad posiadaniem agregatu prądotwórczego, widziałem takie sprzęty tutaj http://budmar-mb.pl/pl/ . W końcu nigdy nie wiadomo, kiedy coś takiego może sie przydać, a wydaje mi się że czy na budowie czy pod czas awari prądu taki sprzęt jest na wagę złota.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy