FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Aparat ortodontyczny
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Miłka83
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sie 2016
Posty: 205

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2018 6:50 am    Temat postu: Aparat ortodontyczny Odpowiedz z cytatem

Już jakiś czas temu okazało się, że mój syn musi mieć stały aparat ortodontyczny, jednak póki co starliśmy się naprawić wszystkie ubytki w zębach, aby mógł mieć założony aparat na zdrowe zęby. Teraz przyszedł czas na wybór gabinetu, gdzie aparat zostanie mu założone. Macie może namiary na sprawdzonych specjalistów w Radomiu, albo znacie tę klinikę ortodonta Radom ? Mają sporo dobrych opinii w sieci, dlatego się nimi zainteresowałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
bregos
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Kwi 2018
Posty: 4

PostWysłany: Sob Kwi 07, 2018 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdzie najlepiej zrobić sobie porządny aparat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Sob Kwi 07, 2018 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj http://centrum-dentalfraternity.pl/oferta/ortodoncja/ jest namiar na świetnych specjalistów. Warto się zastanowić nad wizytą u nich. Można też skonsultować się czy rozwiązania oferowane przez innego ortodontę mają sens.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekD
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 504

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez nosiłem i jestem zadowolony i z efektu i z tego, że w ogóle się na aparat zdecydowałem, to była bardzo dobra decyzja. Krzywy zgryz to nie tylko estetyka ale tez np. bóle głowy, o tym należy pamiętać. Wybralem gabinet we Wrocławiu przy al. Hallera http://ortodontix.pl i dobrze mnie naprostowali Wink Serio, jestem zadowolony, dobra robota.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamo888
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pią Maj 18, 2018 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Czy znacie może jakiegoś sprawdzonego ortodontę z Lublina? Zastanawiam się obecnie, czy np. ta propozycja byłaby warta rozważenia ortolublin.pl. Co o tym sądzicie?
_________________
Nie da się żyć zbyt długo w realnym świecie. W każdym razie istota ludzka nie potrafi. Większą część życia spędzamy, śniąc, przede wszystkim na jawie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosanoztra
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Paź 2016
Posty: 189

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrymi opiniami cieszy się http://ortodontica.pl/ . Wystarczy tylko poszperać trochę w sieci i poczytać, o czymś musi to świadczyć. Mają wiedzę i doświadczenie, a to w tym zawodzie jest bardzo ważne. Ceny też mają całkiem rozsądne. Więcej szczegółów można sobie doczytać na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba najszybciej i najskuteczniej teraz koryguje się zęby aparatem Invisalign , słyszałam że w Tychach jest klinika specjalizująca się w leczeniu nakładkowym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena1990
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 535

PostWysłany: Sob Sie 11, 2018 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie skutecznie wyprostować zęby to konieczna będzie wizyta u ortodonty. On oceni stan uzębienia i powie jakie są możliwości w kwestii skorygowania nieprawidłowego osadzenia zębów. Ja zdecydowałam się na aparat kilka miesięcy temu. Chodzę do ortodonty do gabinetu https://stomatologiaswiatkowska.pl/stomatologia-estetyczna/ . Na początku ciężko było mi się przyzwyczaić ale w końcu przywykłam. W końcu czego nie robi się dla ładnego wyglądu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jankowsky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 201

PostWysłany: Sob Sie 11, 2018 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w takim wypadkach zawsze kieruje się poleceniem znajomych, albo pozytywnymi opiniami i recenzjami danego lekarza w sieci. Wiadomo, nie wszystko jest do końca wiarygodne, ale raczej w większości przypadków się sprawdza Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Czw Sie 16, 2018 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o aparat ortodontyczny efekty musze widzieć od razu, istnieją na tyle dobre aparaty ortodontyczne z efektami już po kilku tygodniach? efektywny aparat ortodontyczny utwioerdzał by mnie w przekonaniu że dobrze robię skazując sie na jakiś czas na niego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1249

PostWysłany: Czw Sie 16, 2018 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co się bać aparatu! Jeśli jest zakładany przez prawdziwych profesjonalistów, to nie ma się czego obawiać Smile Moimi zębami zajmowali się specjaliści z https://www.unidentunion.pl/ i dzięki temu mogę się dziś chwalić śnieżnobiałym, prostym uzębieniem! Mi aparat bardzo dużo pomógł i cieszę się, że podjęłam decyzję o jego założeniu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sie 2016
Posty: 182

PostWysłany: Pon Paź 08, 2018 8:31 am    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim przed założeniem aparatu ortodontycznego należy wykonać zdjęcie pantomograficzne zębów. W Warszawie praktycznie od ręki można takie zdjęcie wykonać w pracowni Diagdent na Ursynowie i od razu po jego wykonaniu otrzymuje się je na płytce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1102

PostWysłany: Pią Paź 12, 2018 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do aparatu ortodontycznego to polecam Ci bardzo dobrze sie zastanowić nad dobrym gabinetem, ponieważ nie jest łatwo załozyć poprawnie aparat tak by zaoszczedzić pacjentowi bólu, ja osobiscie polecam Ci http://www.orto.info.pl/ Znajdziesz tutaj naprawdę bardzo dobry gabinet w którym możesz smiało sie rejestrować. A na pewno ból nie będzie Ci towarzyszyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolinaW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 649

PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Późno założyłam aparat bo przed trzydziestką, ale jestem bardzo zadowolona z faktu, że jednak się na to zdecydowałam bo wreszcie się mogę ładnie uśmiechać, krzywe zęby to był mój duzy kompleks. Aparat zakładałam we Wrocławiu w http://ortodontix.pl/ Bardzo dobre miejsce, pani doktor Seeger jest super fachowcem i świetną babeczką, lubiłam do niej chodzić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melka29
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2016
Posty: 81

PostWysłany: Pią Lis 30, 2018 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie bardzo dobrych ortodontów mają w centrum ortodontycznym Rock Your Smile, mają obecnie 3 placówki. Polecam się tam wybrać, a wcześniej na ich stronie poprzeglądać lekarzy - naprawdę personel mają prima sort, więc na pewno wybierzesz kogoś dobrego w sam raz dla siebie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy