FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Aparaty słuchowe , czy warto?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tadeusz-rybicki-93
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Sty 2018
Posty: 83

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2018 11:09 am    Temat postu: Aparaty słuchowe , czy warto? Odpowiedz z cytatem

Witam forumowiczów!

niestety od dłuższego czasu jakość mojego słuchu się pogarsza. Czy aparaty słuchowe phonak takie jak tu w linku są korzystne i sprawdzą się w moim przypadku? Dzięki za uwagi i idee!

Czołem!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Robert43
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 123

PostWysłany: Sro Maj 29, 2019 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz jakikolwiek problem ze słuchem to moim zdaniem warto i to bardzo! Szkoda się męczyć i narażać na wszelkie niebezpieczeństwa z tym związane. Ja od dłuższego czasu posiadam aparaty słuchowe Styletto, dokładnie takie jak na tej stronie https://www.signia-aparatysluchowe.pl/styletto/ i jestem bardzo zadowolony. Jakość słyszenia znacznie się poprawiła więc jak dla mnie naprawdę super!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Wto Kwi 14, 2020 7:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jesteście osobami niesłyszącymi lub mającymi problemy ze słuchem to polecam wam zajrzeć na stronę http://instytut-gluchoniemych.waw.pl/ Jest to świetny instytut dla głuchoniemych, który pomaga takim osobom się kształcić i wejść w dorosłe życie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Nie Lut 28, 2021 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że tak! Liczy się w końcu to, by jak najskuteczniej dobrać aparat pod kątem własnego ubytku.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Czw Lut 10, 2022 5:38 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1442

PostWysłany: Czw Lip 01, 2021 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozsądna okazała się inwestycja w aparat zaproponowany przez https://www.geers.pl/ Model który wybrałam dla siebie okazał się idealnym wyborem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ward23
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lip 2021
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pią Lip 02, 2021 7:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko też zależy od osoby, nie każdemu taki aparat odpowiada.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Melaska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 90

PostWysłany: Pią Wrz 03, 2021 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aparaty słuchowe rzeczywiście mogą być bardzo dobrym rozwiązaniem, a w wielu przypadkach nawet i koniecznością. Powinniście porozglądać się za takim sprzętem. Zobaczcie sobie tak może stronkę https://aparaty-sluchowe.info/blog/jakie-sa-rodzaje-aparatow-sluchowych/ i oferowane tu takie urządzenia. Poczytacie tu jakie są w ogóle rodzaje aparatów i który warto wybrać. Firma oferuje także bezpłatne badania słuchu, a to jest najważniejsze oczywiście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy