FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Aranżacja projektowanie wnętrz Kraków Tarnów Rzeszów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lapsdesign
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 2

PostWysłany: Nie Lip 04, 2010 8:05 pm    Temat postu: Aranżacja projektowanie wnętrz Kraków Tarnów Rzeszów Odpowiedz z cytatem

Studio aranżacji wnętrz LapsDesign.pl - to biuro projektowe i pracownia architektury wnętrz wykona projekty wnętrz z wizualizacjami 2D, 3D. Profesjonalny architekt wnętrz Kraków, projektant wnętrz czy dekorator wnętrz czeka, aby służyć radą i pomocą w urządzeniu Twojego domu, mieszkania lub pomieszczenia biurowego.

Nasze usługi:
- architektura wnętrz
- aranżacja wnętrz
- dekoracja wnętrz
- projektowanie wnętrz
- wystrój wnętrz
- wyposażenie wnętrz

Pomieszczenia, które możemy dla Ciebie zaaranżować to : kuchnia, łazienka, salon, poddasze, pokój dziecięcy, korytarz, biuro, restauracje, bar, hotel, gabinet, biblioteka, garaż i inne. Z nami zaprojektujesz również elementy dekoracyjne: np. balustrady, schody, drzwi, podłogę, dywany, okna, zasłony, oświetlenie, meble.
W naszej ofercie znajdziesz również doradztwo i wykończenia wnętrz. Nadzorujemy remonty i firmy budowlane.

Tel. 018 540 73 80

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
gregcal89
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 09 Maj 2022
Posty: 15

PostWysłany: Pon Maj 09, 2022 7:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za polecenie. Chętnie poznam opinie innych osób.

__________
Program CAD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mychaa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Cze 2019
Posty: 202

PostWysłany: Pon Maj 09, 2022 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze mieć takiego projektanta, ale wydaje mi się, że niekoniecznie dobrą propozycją będzie poszukiwanie oferty związanej z projektem, jeśli sami w głowie nie mamy odpowiedniego rozwiązania. Ja dodatkowo mogę powiedzieć, że chcę mieć w domu hormann drzwi wewnętrzne i nie będę z tego rezygnować. To dla mnie warunek konieczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agrone
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 571

PostWysłany: Pią Paź 28, 2022 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy wykańczałam i ogólnie aranżowałam pomieszczenia w domu, to korzystałam z architekta firmy www.architetto.pl Bardzo fajnie mi ze wszystkim pomogli, a sam dom wygląda fajnie i nowocześnie. Projektowanie wnętrz było szybkie i bezproblemowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy