FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Aranżacja salonu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 932

PostWysłany: Pon Sty 23, 2017 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie radzę patrzeć po gotowych sugestiach. W sensie jak wejdziecie na http://tapetuj.pl/ to macie od razu podział wedlug pomieszczeń, wzorów/kolorów, podział na rodzaje, są fototapety. Tak więc pod każdy przypadek można coś sensownego sobie dopasować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Olinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sie 2016
Posty: 183

PostWysłany: Pią Lut 10, 2017 8:19 am    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Ja do salonu znalazłam rewelacyjne tapety na ścianę na loveyourwall.com . Geometryczne wzory nadały charakteru ścianie i całemu pomieszczeniu. Jest oryginalne i nowoczesne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Gru 2016
Posty: 74

PostWysłany: Pią Lut 10, 2017 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi się podobają w salonach gabloty z medalami albo pucharami za osiągnięcia. Fajnie to wygląda jak chwalimy się takimi rzeczami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maerashmi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Lut 2017
Posty: 4

PostWysłany: Pią Lut 10, 2017 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chwalić się nie lubię, ale o swoich sukcesach warto pamiętać, więc to ciekawy pomysł Smile
_________________
Chwilówki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rebeeka091
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Sie 2016
Posty: 169

PostWysłany: Sob Lut 11, 2017 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zachęcam do urządzenia salonu w stylu skandynawskim - salon w takim stylu jest bardzo elegancki, funkcjonalny i przestronny. Meble do takiego salonu powinny być minimalistyczne, najlepiej w jasnej kolorystyce (białe sprawdzą się najlepiej), na http://www.edinos.pl/stoly-skandynawskie widziałam sporo takich mebli w stylu skandynawskim, do salonu i innych wnętrz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maryluis
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 16 Lut 2017
Posty: 22
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Lut 16, 2017 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli myślisz o urządzeniu salonu to polecam zapoznać się z aranżacjami z kamienia dekoracyjnego w salonie: http://www.stonemaster.pl/salon. Moim zdaniem odpowiednia forma i kolor mogą wpłynąć na to, że mieszkanie wydaje sie nowoczesne lub eleganckie. Zależy jaki efekt chcemy osiągnąć. Na rynku jest wiele kamienia na ścianę, więc jest z czego wybierać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kali
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Paź 2015
Posty: 370

PostWysłany: Pią Lut 17, 2017 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jakiś stylowy fotel? Coś takiego na przykład https://www.krzesloteka.pl/kategoria-produktu/fotele-nowoczesne/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zamiastem
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Sty 2017
Posty: 7

PostWysłany: Pią Lut 17, 2017 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam kamień dekoracyjny i gorąco polecam bo zawsze jest niebanalną ozdobą wnętrz. Tak samo podoba mi się "goła cegła" zwłaszcza w mieszkaniach typu loft:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ametyst
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Paź 2016
Posty: 68

PostWysłany: Sob Lut 18, 2017 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz do łask powracają na nowo ławy ale w bardziej nowoczesnym wydaniu. W sklepie domizdrowie.pl znalazłam śliczną i to z dodatkową półką idealne miejsce na piloty czy gazety lub książkę. Muszę powiedzieć, że fantastycznie mi pasuje do narożnika. Podobną aranżację widziałam w czasopiśmie wnętrzarskim i bardzo mi się to spodobało, a teraz mam taką u siebie w salonie. Czasami warto poszukać nowych rozwiązań i za niewielkie pieniądze można odświeżyć wnętrze.
_________________
ametyst
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Pon Lut 20, 2017 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To rozwiązanie tylko dla osób, które posiadają duży salon. Ja u siebie ławy nie widzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kajutka
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 25 Lut 2017
Posty: 59

PostWysłany: Nie Lut 26, 2017 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super dodatki i dekoracje do salonu, które podkreślą jego charakter i wydobędą styl, znajdziecie na pewno w sklepie BeHome. Mają też meble bardzo fajne Smile Wszystkie produkty mają pogrupowane wg stylu, np. styl loftowy możecie pooglądać tutaj https://behome.pl/pol_m_Twoj-styl_Loftowy-707.html Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiejkos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 504

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 8:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dalej króluje styl skandynawski choć do mody wszedł styl glamour i elementy Art Deco
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Czw Lis 28, 2019 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii natomiast ważną rolę ogrywa oświetlenie w pomieszczeniu, dlatego jeśli jeszcze się za to nie zabrałeś to polecam odwiedzić https://zfabryki.pl/pol_m_Lampy_Lampy-sufitowe-192.html ponieważ wybór jest naprawdę szeroki. Do tego można liczyć na bardzo dobre promocyjne ceny i w końcu wykończyć pod każdym względem estetycznie swoje mieszkanko, zapewniając wieczorami dobrą widoczność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matilde
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Lut 2019
Posty: 97

PostWysłany: Sob Lis 30, 2019 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię minimalizm we wnętrzach dlatego moje mieszkanie jest urządzone w nowoczesnym stylu. Jest metal, szkło, a z dekoracji właściwie tylko sztuczna trawa w doniczce https://www.megascena.pl/europalms/europalms-feathergras-white-60cm-sztuczna-trawa.html. Nie trzeba pamiętać o podlewaniu, same zalety Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gregorypek
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 15

PostWysłany: Pon Gru 09, 2019 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie jest zaaranżować salon tak, zeby był jak najbardziej funkcjonalny. Świetną sprawą są narożniki np. wiele ciekawych modeli ma Puszman, na których wiele osób może siąść, ale po rozłożeniu wiele z nich także spać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy