FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Łazienka otwarta na sypialnię
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sung
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 19 Lut 2013
Posty: 32

PostWysłany: Wto Lip 09, 2013 2:47 pm    Temat postu: Łazienka otwarta na sypialnię Odpowiedz z cytatem

Jakie macie zdanie na temat takiego rozwiązania? Powiem szczerze, że jak pooglądam gotowe stylizacje tego rodzaju to bardzo mi się to podoba, ale sam chyba nie zdecydowałbym się na taką aranżację w swoim domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
buli
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Lis 2012
Posty: 74

PostWysłany: Czw Lip 11, 2013 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można poeksperymentować. Przy podejmowaniu decyzji należy uwzględnić takie czynniki jak wilgoć i jak skutecznie odprowadzać, jakiś dobry system wentylacyjny. Nieprzyjemne zapachy to byłby dla mnie problem, dlatego bym zrezygnował z załatwiania grubszych spraw w takiej łazience. Bardziej służyło by mi to jako oaza relaksu, wtedy miało by to jakiś sens. Można by w takiej łazience umieścić jakąś wannę z hydromasażem, zestaw mebli łazienkowych z umywalką co by służyło jako toaletka, przytulna drewniana podłoga i kryształowy żyrandol.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2013
Posty: 72

PostWysłany: Pon Lip 22, 2013 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że bezpieczniej było by zrobić łazienkę przy sypialni ale jako osobne pomieszczenie, ale też w takim stylu aby łazienka nie była taka zimna tylko bardziej przytulna i nawiązywała do sypialni. Jeżeli chodzi o relaks to kojarzy mi się taka wanna na zdobionych nóżkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JulciaZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 240

PostWysłany: Sro Sie 21, 2013 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zamówiłam sobie parkiet do salonu prosto od producenta. Na parkiet dostałam 35 lat gwaranci. Zobacz - http://www.finishparkiet.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
briana
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 6

PostWysłany: Wto Sie 27, 2013 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i wygląda fajnie, ale jak dla mnie to totalnie niepraktyczne...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wielkopolanin
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Maj 2013
Posty: 60

PostWysłany: Sro Sie 28, 2013 7:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie jest to zbyt dobre rozwiązanie, już lepiej właśnie zrobić łazienkę, do której można wejść bezpośrednio z sypialni, ale niech to będą osobne pomieszczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pupil
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 24

PostWysłany: Sro Paź 16, 2013 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W łazience ważne jest również oświetlenie do łazienki. Potrzebujemy tutaj kilku źródeł światła. Jako główne proponuje plafony lub oprawy wbudowywane na żarówki ledowe. Nad lustra listwy lub kinkiety. No i oczywiście paski ledowe, które nastrojowo podświetlą nam prysznic, wanny lub wnęki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vartoz
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 26 Wrz 2013
Posty: 49

PostWysłany: Pon Lis 18, 2013 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To trend w projektowaniu wnętrz w ostatnim czasie. Nie każdy ma do tego przekonanie ze względu na różny stopień intymności w tych sprawach. To co ja osobiście proponuję to całkowite wydzielenie toalety w takim rozwiązaniu, chodzi mi zapachy. Mi się to podoba takie rozwiązanie ale bardziej jako pokój kąpielowy fajna wanna i oaza relaksu po pracy przed snem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2013
Posty: 72

PostWysłany: Sro Sty 08, 2014 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W nowoczesnych domach coraz częściej można spotkać sypialnię połączoną z łazienką, które stają się standardem. Połączenie łazienki z sypialnią ułatwia nam poranne i wieczorne korzystanie z wanny czy umywalki, ponieważ nie musimy wówczas korzystać ze wspólnej rodzinnej łazienki i czekać w kolejce na swoją kolej do porannej toalety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol_557
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 13 Sie 2013
Posty: 27

PostWysłany: Czw Sty 09, 2014 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że jak wybierzesz odpowiednią aranżację to może być dobry pomysł. Zobacz na tą stronę http://www.urzadzamy.pl/lazienka/lazienka-aranzacje/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaryDeKaWa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2014
Posty: 92

PostWysłany: Czw Sty 30, 2014 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sypialnia z osobną łazienką tak ,ale łazienka otwarta na sypialnię - stanowcze nie Embarassed Łazienka musi gwarantować intymność, a taki układ "pachnie" ekshibicjonizmem trochę...

__________________________________
http://osmo-polska.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jaro30
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 27

PostWysłany: Pią Sty 31, 2014 6:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie rozwiązanie może być ciekawe, ale tylko, jeśli jest to dodatkowa łazienka, przeznaczona typowo do relaksu i spraw intymnych Wink
_________________
Mieszkanie dla Młodych - aktualności o programie Mieszkanie dla Młodych, limity cenowe, progi, banki, zasady programu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mejk
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Sty 2014
Posty: 6

PostWysłany: Pią Sty 31, 2014 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak uważasz, siedzisz na kibelku w łazience i każdy z sypialni Cię widzi... nie pomyślałeś o tym? W łazience powinno być trochę prywatności...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Byczku_S
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 15 Lip 2013
Posty: 31

PostWysłany: Pon Lut 03, 2014 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

smiale i oryginalne rozwiazanie, nie powiem, ale chyba dla mnie zbyt smiale i nie zdecydowal bym sie na cos takiego, w sumie po co mi taka lazienka? wole klasyczne rozwiazania i nowoczesny design, na przyklad tak jak tu: http://www.aranzacjekuchni.com.pl/event/3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agas-z
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Mar 2014
Posty: 8

PostWysłany: Pon Mar 31, 2014 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że może i wygląda to naprawdę dobrze, bardzo oryginalnie. Ale osobiście nie chciałabym takiego rozwiązania u siebie... Zgadzam się z tym, że łazienka to taki kącik prywatności, chciałabym żeby tak zostało. Chyba, że miałabym dużo wolnej przestrzeni w sypialni, wtedy umieściłabym tam ozdobną wannę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy