FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Biuro rachunkowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Pośrednik w obrocie nieruchomościami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
beata45
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2021
Posty: 154

PostWysłany: Czw Gru 30, 2021 12:27 pm    Temat postu: Biuro rachunkowe Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry, szukam sprawdzonego biuro rachunkowe gocław. Jestem pośrednikiem w obrotach nieruchomościami i chciałabym aby ktoś zajął się rozliczaniem moich usług. Wiele dobrych opinii słyszałam o https://aptax24.pl/. Ktoś z Państwa korzystał z ich usług? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Norek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 210

PostWysłany: Czw Lut 17, 2022 5:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My w tym względzie korzystamy z usług biura podatkowego TAX ze Słupska - https://biuropodatkowe.slupsk.pl/. Bardzo profesjonalnie i rzetelnie prowadzą wszystkie rozliczenia skarbo-płacowe (zus, urząd skarbowy, wypłaty dla pracowników). Dodatkowo zawsze można u nich skorzystać z rzetelnej porady w zakresie prawa podatkowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiejkos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 504

PostWysłany: Pią Lut 18, 2022 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego rodzaju namiary zawsze się przydadzą. W Górze Kalwarii spodoba wam się biuro rachunkowe Barbara Marcin Piotrowscy. Możecie u nich liczyć na obsługę na najwyższym poziomie, rozsądne stawki i oprócz usług księgowych i obsługi kadrowo - płacowej także doradztwo podatkowe. Biuro solidnie i kompleksowo działa, jest terminowe i po całości dobrze pilnuje naszych spraw, także jestem o to spokojny. Zdecydowanie mogę wam ich usługi doradzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lila06
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 23

PostWysłany: Wto Mar 01, 2022 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz pomocy ze strony księgowego czy tak jak ja prowadzisz własną działalność gospodarczą to pomoc takiego biura rachunkowego jest konieczna. Jestem w stanie polecić Ci https://kglegeartis.pl , bo ich działania są naprawdę profesjonalne i po prostu możesz zgłosić się z każdym pytaniem.
Powrót do góry
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pawełek79
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sty 2022
Posty: 396

PostWysłany: Pon Mar 07, 2022 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ma się problem z rozliczaniem faktur to warto mieć kogoś takiego. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Pośrednik w obrocie nieruchomościami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy