FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
bol kregosłupa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robb56
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Sty 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sty 13, 2021 8:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto zastanowić się na fizjoterapią, może to być naprawdę pomocne przy takich bólach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
chacman14
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Mar 2019
Posty: 552

PostWysłany: Czw Sty 14, 2021 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry sprzęt do masażu i treningu można znaleźć na stronie https://elektrostymulatory.net/produkty/biohacking/airbands/ takie opaski do treningu okluzyjnego to system rzepów, który zapewnia najwyższy komfort, dopasowanie i trwałość. Sprawdźcie poczytajcie i zamawiajcie. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alutka_52
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Sty 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw Sty 14, 2021 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ból kręgosłupa bardzo pomagał mi basen ale teraz baseny są pozamykane więc polecam iść do dobrego fizjoterapeuty. Ja chodzę regularnie, do tego lekarz zalecił mi kilka prostych ćwiczeń na kręgosłup, które wykonuję codziennie i jest lepiej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
salad
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Sty 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pią Sty 15, 2021 7:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto na pewno spradzić sobie to u lekarza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grazynatyk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Wrz 2020
Posty: 75

PostWysłany: Czw Sty 21, 2021 8:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj koniecznie trzeba wybrać się do specjalisty, bo być może potrzebne będzie wdrożenie leczenia bądź odpowiednich ćwiczeń. CM Gamma w Warszawie zatrudnia w swojej placówce świetnych specjalistów, którzy z pewnością za pomocą zastosowania pełnej diagnostyki znajdą problem i wdrożą postępowanie. Znajdują się na ulicy Broniewskiego na Żoliborzu. Mają naprawdę indywidualne podejście do każdego przypadku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 707

PostWysłany: Sro Sty 27, 2021 6:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie, gdzie możecie znaleźć dobrych specjalistów od kręgosłupa? Oczywiście w Centrum Medycznym Gamma w Warszawie, tam nawet wykonują specjalne długie zdjęcia, które pozwalają dokładnie zdiagnozować jaki jest problem? Poza tym warto tutaj zaznaczyć, że jest to prywatna placówka, która specjalizuje się w ortopedii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oip
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 98

PostWysłany: Sob Lut 13, 2021 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama miałam ogromne bóle kręgosłupa. Wiem, że to kwestia tego, że przez całe życie mam złą posturę, siedzę non stop przy komputerze i nie dbałam wystarczająco o to, by się prostować. Na leczeniu byłam w Klinice Schorzeń Kręgosłupa i Stawów Tomasz Stengert (“McKenzie Clinic”) w Poznaniu https://www.mckenzie.pl/metoda-mckenziego . Ich oferta jest kompleksowa, posiadają świetnych specjalistów i innowacyjne metody leczenia, które są skuteczne, polecam gorąco.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Shadow5
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 17 Lis 2020
Posty: 29

PostWysłany: Sob Lut 27, 2021 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

proszę poczytać o produktach konopnych, u nas się sprawdziły. Tu zostawiam link do artykułu https://konopna-farmacja.com/pl/n/Olej-CBD-i-skuteczna-masc-na-bol-kregoslupa-i-neuropatie/41 tylko o dawkowanie trzeba dopytać
_________________
Shadow5
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jajcarz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lis 2015
Posty: 76

PostWysłany: Nie Lut 28, 2021 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym krzesłem to jest dobry trop, bo siedzenie długo źle zabija po prostu plecy. Niestety baseny i tego typu sprawy na razie odpadają. Może spróbuj http://akupunkturapokrywka.pl/gabinet-akupunktury/ a rozluźnienie? dobra fizjoterapia też by się przydała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Melaska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 90

PostWysłany: Czw Mar 25, 2021 6:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak widać pomocy jest dużo, można szukać różnych sposobów na takie problemy. Ja postawiłam na masaż, oczywiście specjalny masaż leczniczy i to dosyć fajnie się sprawdza. Można też i założyć pas lędźwiowy, ten również jest dobrym rozwiązaniem przy problemach z kręgosłupem. Poczytajcie sobie na stronce https://www.brandvital.eu/ortopedia/pas-ledzwiowy-czym-jest-i-w-jakim-celu-sie-go-stosuje/ o tym wgl czym jest taki pas i jak dokładnie go stosować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dalak
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Mar 2021
Posty: 1

PostWysłany: Czw Mar 25, 2021 7:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie warto postawić na plastry rozgrzewające na kręgosłup

___
https://www.lofty-home.pl/246-parawany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
000kamil000
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Mar 2021
Posty: 1

PostWysłany: Czw Mar 25, 2021 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc to teraz chyba większość z nas cierpi na bóle kręgosłupa. Ogólnie to wszystko jest zależne od naszej pracy ciągle przed komputerem.
_________________
internetowy sklep muzyczny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
avocaden
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sty 2017
Posty: 878

PostWysłany: Czw Mar 25, 2021 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chiński masaż również pomaga, ale warto tez zainwestować w dobrą i solidną rehabilitację http://www.rehabilitacje.org/ mają dobre zabiegi i konkretne ceny tych zabiegów. Bardzo dobrze leczą i do tego mają najlepsze metody rehabilitacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kilof12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 586

PostWysłany: Wto Maj 04, 2021 6:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy ból kręgosłupa to poważna sprawa. Niezależnie od tego czy jest to ból kręgosłupa między łopatkami, ból kręgosłupa piersiowego, ból kręgosłupa lędźwiowego czy ból kręgosłupa szyjnego konieczna jest wizyta u lekarza. Takie bóle kręgosłupa mają różny przebieg. Czasami ból kręgosłupa promieniujący do pośladka czy ból kręgosłupa promieniujący do brzucha może skutecznie unieruchomić na długie dni. Podstawa to dobry specjalista. więc jeśli pojawia się ból kręgosłupa do jakiego lekarza iść? w pierwszej kolejności do chirurga, ortopedy lub neurologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lunka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 922

PostWysłany: Wto Maj 25, 2021 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesują was ćwiczenia na prosty kręgosłup to warto zasięgnąć opinii oraz poczytać artykuły na stronie internetowej od formgl.pl, gdzie znajdziecie mnóstwo informacji w tej materii. Zdecydowanie polecam każdemu, kto jest zainteresowany tego typu rehabilitacją kręgosłupa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy