FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Brama garażowa jaką wybrać ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Pon Lip 02, 2018 5:27 pm    Temat postu: Brama garażowa jaką wybrać ? Odpowiedz z cytatem

Witam! Jestem na etapie poszukiwań bramy garażowej , i nie bardzo wiem jaką firmę wybrać. Szukam firmy godnej polecenia , sprawdzonej . Wiele dobrego słyszałem na temat firmy nice , sprawdzałem ich ofertę https://www.nice.pl/kategoria/bramy-garazowe i muszę przyznac że mają Duzy wybór . Co mi radzicie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Funky88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 81

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zainteresuj się Hormannem http://www.hormann.pl. Dużo większy producent, dużo lepsze produkty i na pewno lepszy serwis (o ile będzie potrzebny). Warunki gwarancyjne też lepsze niż w tej firmie o której piszesz. Maja kilka rozwiązań których nie znajdziesz nigdzie indziej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pełni się zgadzam co do wyboru bramy od Hormann, ponieważ pod względem wykonania, ceny i dostepnych wersji kolorystycznych jest naprawdę ciekawym rozwiązaniem na długie lata czego w przypadku Renomatic Light jest aż 10 letnia gwarancja oraz nawet 5 letnia na automatykę. Powierzchnia zewnętrzna oczywiście została odpowiednio zabezpieczona przed narażeniem na atmoferyczne czynniki zewnętrzne i do tego wyróżnia się odpowiednią grubością segmentów która wynosi aż 42mm. Ja nie mam jej na ten moment nic do zarzucenia i mam nadziejję, że tak zostanie na lata Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arthur80
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Sie 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam analogiczne zdanie do mojego poprzednika. Nic dodać i nic ująć.
_________________
Niedaleko pada jabłko od jabłoni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ustysia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 121

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2018 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam się zgłosić do tej firmy - http://www.lestor.pl/ Na pewno doradzą w zakresie bramy, jaka najlepsza itd. Nam bardzo pomogli. Poza tym zajmują się też montażem i dobrą gwarancję dają
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy