FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
broda
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
darek95
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Gru 2015
Posty: 86

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2016 11:46 am    Temat postu: broda Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jesteście zwolennikami zarostu to polecam wam sklep internetowy Beard Man. Asortyment, który tam znajdziemy jest naprawdę szeroki. Zaopatrując się tam zadbamy o naszą brodę należycie, ponieważ jest tam wszystko co trzeba. Pamiętajcie kobiety nie lubią, nie zadbanej brody! W razie czego ostrzegałem. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Sob Kwi 30, 2016 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No proszę, nie wiedziałam, że powstają takie sklepy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trrumanter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sie 2016
Posty: 176

PostWysłany: Wto Mar 28, 2017 7:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu masz fajny artykuł jak sobie zrobić brodę idealnie żeby kobietą się podobało : http://www.forhim.pl/blog/2017/03/24/sezon-drwala-dbac-o-meska-brode-by-budzila-kobiece-pozadanie/ teraz jest taki sezon na drwala i warto się tak zrobić bo to na prawdę dobrze działa na kobiety. Mi się u siebie ten styl bardzo podoba i jestem zadowolony z tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 508

PostWysłany: Czw Maj 18, 2017 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

By mieć ładną brodę trzeba o nią dbać i do tego są potrzebne odpowiednie kosmetyki. Takie znajdziesz np u nich https://afterbarber.pl/kategoria-produktu/szampony-i-odzywki/ i to w bardzo przystępnych cenach. Teraz wielu panów stawia na zarost bo jest bardzo modny jednak całkowicie zapominają o tym by go odpowiednio pielęgnować, a jest to bardzo istotne Smile Więc Panowie jeżeli chcecie mieć już zarost dbajcie o niego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MacieX822
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2017
Posty: 101

PostWysłany: Pią Maj 19, 2017 8:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na szczescie zawsze gole sie na zero Very Happy Jakos wlosy na brodzie laskocza mnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wriwu
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Maj 2017
Posty: 4
Skąd: Pleszew

PostWysłany: Pią Maj 19, 2017 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bródka musi być, jak na faceta przystało Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Sob Sie 19, 2017 6:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, bródka jest fajna ale pod warunkiem że porządnie wystylizowana a nie jakieś przypadkowe chaszcze Laughing . Na pewno przyda się każdemu facetowi taki trymer https://www.philips.pl/c-m-pe/twarz-trymery-stylizacja-meska , z nim łatwo pielęgnować każdy zarost.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diamond_princess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 611

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2018 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem zwolenniczką zarostu u mężczyzn. Ostatnio swojemu chłopakowi, który chodzi do barbera kupiłam różne produkty do brody, żeby mógł o nią dbać. Między innymi znalazł się tam olejek do brody, który ją zmiękcza https://dlagentlemana.pl/olejki-do-brody.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Sob Paź 20, 2018 11:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze że brody modne, sam mam i doceniam u innych. polecam olejowanie brody np. olejem migdałowym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Czw Mar 14, 2019 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, potwierdzam to co piszesz, mój facet też używa przeróżnych kosmetyków do pielęgnacji brody w tym także olejków, wyczytał na tym blogu https://www.gentleman-store.pl/Blog/dlaczego-warto-uzywac-olejek-do-brody/ dlaczego warto to robić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymon
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Lis 2019
Posty: 93

PostWysłany: Sro Sty 22, 2020 4:19 pm    Temat postu: Re: broda Odpowiedz z cytatem

darek95 napisał:
Jeżeli jesteście zwolennikami zarostu to polecam wam sklep internetowy Beard Man. Asortyment, który tam znajdziemy jest naprawdę szeroki. Zaopatrując się tam zadbamy o naszą brodę należycie, ponieważ jest tam wszystko co trzeba. Pamiętajcie kobiety nie lubią, nie zadbanej brody! W razie czego ostrzegałem. Smile


Polecam firmę https://lacarter.pl to prężnie rozwijająca się marka kosmetyczna, oferują cały zestaw naturalnych kosmetyków przeznaczonych dla mężczyzn z brodą. Stawiają na jakość i naturalne pochodzenie składników, dlatego tez nie znajdziecie w nich parabenów, barwników syntetycznych, wzmacniaczy zapachowych czy innych szkodliwych substancji. Można ich używać do każdego rodzaju skóry. Polecam na prezent walentynkowy! Będą idealne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hohome
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 287

PostWysłany: Nie Sty 26, 2020 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co jeżeli szukasz akcesoriów do brody i włosów to zerknij sobie tu http://barbersupply.pl/product-pol-428-Barber-Supply-Szczotka-Kartacz-do-Brody.html i zobacz jaki masz wybór wśród tego typu rzeczy.
Ja uważam, że warto kupować to w internecie bo jest dużo większy wybór i naprawdę fajnie to cenowo wychodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zrodlo55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 323

PostWysłany: Pon Sty 27, 2020 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zadbana broda to skarb dla każdego mężczyzny. Stąd też warto postawić na kosmetyki, które sprawią, że ów pielęgnacja będzie prostsza i zdecydowanie bardziej odpowiednia. Może na początek szampon do brody aby zadbać o jej odpowiednie umycie i przygotowanie? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klara28
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2015
Posty: 144

PostWysłany: Wto Mar 03, 2020 7:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój mąż jakiś czas temu zapuścił brodę, dlatego też z okazji walentynek umówiłam go do profesjonalnego barbera, wybrałam salon Akademia Perfect Hair - to salon fryzjerski dla kobiet i mężczyzn, usług barbera świadczą na naprawdę wysokim poziomie, myślałam, że mój mąż będzie zniesmaczony, ponieważ za bardzo nie lubi o siebie dbać sie stroić itd... ale ku mojemu zdziwieniu był bardzo zadowolony i oczywiście wygląda pięknie i bardzooooo przystojnie Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nicpoń
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 211

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2020 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz częściej można spotkać faceta z brodą. Zastanawiam się tylko jak bardzo muszą o nią dbać, by prezentowała się ona całkiem nieźle. Skoro mój mąż także zapuszcza brodę to postanowiłam dowiedzieć się czegoś więcej na temat jej pielęgnacji. I tak trafiłam na ten artykuł https://jego-styl.pl/jak-dbac-o-brode w którym bardzo fajnie opisali jak zadbać o brodę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy