FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Budowa dachu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rogera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 454

PostWysłany: Pią Mar 27, 2020 4:25 pm    Temat postu: Budowa dachu Odpowiedz z cytatem

Ja narazie jeszcze nie myślę o wykończeniu bo jestem nawet nie w połowie budowy. Na razie szukam firmy, która wykonuje konstrukcje dachowe. Czytałam sporo o technologii płytek kolczastych. Takie konstrukcje oferuje firma WPW Invest
https://wpwinvest.pl/oferta/generalne-wykonawstwo. To bardzo dobre rozwiązanie dla budynków mieszkalnych. Dzięki zastosowaniu tej technologii można zyskac duże poddasze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
asia525
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 20 Lip 2018
Posty: 34

PostWysłany: Czw Sty 14, 2021 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przed rozpoczeciem budowy dachu może pomyśl o fotowoltaice? bardzo fajne, ekologiczne i przede wszystkim przynoszące zyski rozwiązanie. Odsyłam do firmy https://pvprojekt.com/oferta/ która u mnie zajęła się wszelkimi formalnościami i montażem, mogę szczerze polecić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 802

PostWysłany: Czw Lut 04, 2021 8:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak wybraliście już odpowiednie rozwiazania dla siebie, czy nadal nie możecie trafić ciekawych ofert?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
donaldrastow
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 28 Gru 2020
Posty: 14

PostWysłany: Wto Lut 09, 2021 6:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bukit Timah Expressway(BKE) and Bukit Timah Road. As the separation to the two freeways passageways are amazingly close, in an insignificant 20 minutes drivers can get to Orchard Shopping Belt by means of PIE leaving Stevens Road, the Central Business District(CDB)/Marina Bay territory by means of Ayer Rajah Expressway(AYE) leaving Marina South Keppel Road and Holland region through Dunearn Road and Farrer Road.
avenue south residences
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy