FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
budowa domu
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorota
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Kwi 28, 2014 5:41 pm    Temat postu: budowa domu Odpowiedz z cytatem

Jestem mieszkańcem Katowic ,planujemy wybudować dom energooszczędny, proszę o informacje gdzie szukać firmy która podejmie się budowy czy ta inwestycja się opłaca ,proszę o coś sprawdzonego .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
daga
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik

PostWysłany: Pon Kwi 28, 2014 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka inwestycja jest na pewno opłacalna ,sam widzę jak moi znajomi na tym wygrali ,wiadomo najpierw musieli trochę kasy zainwestować a teraz mają tylko zyski .Co do znalezienia to poszperaj na necie ostatnio natknąłem się na firmę która chwalą znajomi http://scandiahomes.eu/blog/2013/12/13/oferujemy/ być może Ciebie też zainteresują ich oferty .
Powrót do góry
gutek
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Maj 26, 2014 11:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tej stronie http://www.mgprojekt.com.pl/konkurs-fotograficzny-iii-edycja, właśnie trwa konkurs przez co można sobie porównać projekty z realistycznymi zdjęciami. A tak swoją drogą to fajne nagrody można tam wygrać.
Powrót do góry
patty
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Wto Maj 27, 2014 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lepiej zapoznać się z ofertą deweloperów niż budować samemu dom. Możesz poszukać tu http://www.pbg-erigo.pl/oferta/mieszkania-i-apartamenty.html. Generalnie myślę, że budowa własnego domu nie jest obecnie najlepszym rozwiązaniem. Budujesz dom, musisz potem dbać o niego a tak się wszystkim zarządca zajmuje. Typu naprawa dachu itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
sylwiana
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Maj 27, 2014 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi znajomi zamówili gotowy projekt domu i sobie chwalą. Od razu dodam, że też zależało im na ekologicznych i energooszczędnych rozwiązaniach. Jak coś podaję namiary na pracownię architektoniczną, z której usług korzystali: gotowe projekty domów nowoczesnych, może coś z ich oferty Cię zainteresuje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
patty
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Wto Maj 27, 2014 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie, w sumie myślałem tylko nad ofertami deweloperów, ale może faktycznie warto się rozejrzeć za ofertą takich projektów. Może akurat, któryś trafi w moje gusta i będę mógł się w tę stronę skierować Smile Każda porada jest w cenie i mam nadzieję, że w końcu podejmę właściwą decyzję Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
gema83
Uczestnik
Uczestnik

PostWysłany: Nie Cze 08, 2014 7:42 pm    Temat postu: MG Projekt Odpowiedz z cytatem

Witam,
My swoja domową oazę spokoju zawdzięczamy MG Projket. Polecam zerknij na ich stronę różnorodność projektów oferowana przez nich naprawdę jest olbrzymia. Dodam ponadto, że współpraca z nimi to czysta przyjemność. To prawdziwi otwarci na klienta profesjonaliści!!
Powrót do góry
zurgart
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Sro Cze 18, 2014 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi z kolei zaś dom budowała prywatna firma budowlana. Polecam taki firmy ponieważ są porządne i zrobią to lepiej niż jakaś zwykła firma. Aczkolwiek słyszałem o firmie MG Projekt i muszę przyznać, że też robią porządnie... Projektów mają całe mnóstwo.
Sertiio
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Sro Cze 18, 2014 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej poszukać w google czegoś jak firma nie ma strony w internecie to nie warto zatrudniać. Bo mało profesjonalni będą przynajmniej tak wynika z mojego doświadczenia !
Balxer
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Pią Cze 20, 2014 8:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozpoczynając budowę domu energooszczędnego należy wziąć pod uwagę usytuowanie działki, charakterystyczne cechy projektu takiego budynku oraz dostępne technologie i rodzaj materiałów budowlanych.
- Wybór działki pod budowę domu energooszczędnego
- Odpowiedni projekt domu energooszczędnego
Przede wszystkim od tego
Dychus
Uczestnik
Uczestnik

PostWysłany: Pią Lip 04, 2014 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Google nie masz ?
martaadaa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Czw Sie 21, 2014 1:10 pm    Temat postu: Projekt domu Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście polecam http://domopole.pl/projekty-energooszczedne.html . Mają ciekawe propozycje projektów i są bardzo rzetelni, jeżeli chodzi o wykonywanie swojej pracy.
Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
halina22
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Nie Wrz 28, 2014 6:40 pm    Temat postu: Witam- informacje znajdziesz, gdzie, co i jak Odpowiedz z cytatem

Smile Studiuję w Warszawie, studiowałam rok w Krakowie. Przeniosłam się....Mieszkam w Bielsku i Katowice znam bardzo dobrze. Exclamation W obecnych czasach możesz kupić domek jednorodzinny Exclamation , mieszkanie i zamieszkać. Wybór jest wielki mieszkań, domów zarówno do kupna jak i do wynajmu. Question
Pozdrawiam wszystkich serdecznie....
Powrót do góry
wirrys
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Pon Wrz 29, 2014 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zdecydowałbym się na wynajem domu, bardzo kosztowny. Na zakup gotowego owszem. Ale nie z rynku wtórnego. Takie domy dość często mają niedociągnięcia. I nie mam na myśli tego, ze okna i drzwi wymagają natychmiastowej wymiany.
halina22
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Wto Wrz 30, 2014 7:53 am    Temat postu: Dom nowy Odpowiedz z cytatem

Smile Witam. Moja myśl jest identyczna. Wolałabym kupić dom gotowy, a nie rynku wtórnego. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10

Skocz do: