FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
budowa domu
Idź do strony 1, 2, 3 ... 80, 81, 82  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 373

PostWysłany: Pon Kwi 28, 2014 5:41 pm    Temat postu: budowa domu Odpowiedz z cytatem

Jestem mieszkańcem Katowic ,planujemy wybudować dom energooszczędny, proszę o informacje gdzie szukać firmy która podejmie się budowy czy ta inwestycja się opłaca ,proszę o coś sprawdzonego .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
daga
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 28 Kwi 2014
Posty: 22

PostWysłany: Pon Kwi 28, 2014 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka inwestycja jest na pewno opłacalna ,sam widzę jak moi znajomi na tym wygrali ,wiadomo najpierw musieli trochę kasy zainwestować a teraz mają tylko zyski .Co do znalezienia to poszperaj na necie ostatnio natknąłem się na firmę która chwalą znajomi http://scandiahomes.eu/blog/2013/12/13/oferujemy/ być może Ciebie też zainteresują ich oferty .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1689

PostWysłany: Pon Maj 26, 2014 11:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tej stronie http://www.mgprojekt.com.pl/konkurs-fotograficzny-iii-edycja, właśnie trwa konkurs przez co można sobie porównać projekty z realistycznymi zdjęciami. A tak swoją drogą to fajne nagrody można tam wygrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patty
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Maj 2014
Posty: 7
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto Maj 27, 2014 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lepiej zapoznać się z ofertą deweloperów niż budować samemu dom. Możesz poszukać tu http://www.pbg-erigo.pl/oferta/mieszkania-i-apartamenty.html. Generalnie myślę, że budowa własnego domu nie jest obecnie najlepszym rozwiązaniem. Budujesz dom, musisz potem dbać o niego a tak się wszystkim zarządca zajmuje. Typu naprawa dachu itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
sylwiana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 913

PostWysłany: Wto Maj 27, 2014 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi znajomi zamówili gotowy projekt domu i sobie chwalą. Od razu dodam, że też zależało im na ekologicznych i energooszczędnych rozwiązaniach. Jak coś podaję namiary na pracownię architektoniczną, z której usług korzystali: gotowe projekty domów nowoczesnych, może coś z ich oferty Cię zainteresuje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
patty
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Maj 2014
Posty: 7
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto Maj 27, 2014 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie, w sumie myślałem tylko nad ofertami deweloperów, ale może faktycznie warto się rozejrzeć za ofertą takich projektów. Może akurat, któryś trafi w moje gusta i będę mógł się w tę stronę skierować Smile Każda porada jest w cenie i mam nadzieję, że w końcu podejmę właściwą decyzję Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
gema83
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 25 Sty 2014
Posty: 10

PostWysłany: Nie Cze 08, 2014 7:42 pm    Temat postu: MG Projekt Odpowiedz z cytatem

Witam,
My swoja domową oazę spokoju zawdzięczamy MG Projket. Polecam zerknij na ich stronę różnorodność projektów oferowana przez nich naprawdę jest olbrzymia. Dodam ponadto, że współpraca z nimi to czysta przyjemność. To prawdziwi otwarci na klienta profesjonaliści!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zurgart
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Cze 2014
Posty: 1

PostWysłany: Sro Cze 18, 2014 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi z kolei zaś dom budowała prywatna firma budowlana. Polecam taki firmy ponieważ są porządne i zrobią to lepiej niż jakaś zwykła firma. Aczkolwiek słyszałem o firmie MG Projekt i muszę przyznać, że też robią porządnie... Projektów mają całe mnóstwo.
_________________
pustaki stropowe murotherm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sertiio
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Cze 2014
Posty: 1

PostWysłany: Sro Cze 18, 2014 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej poszukać w google czegoś jak firma nie ma strony w internecie to nie warto zatrudniać. Bo mało profesjonalni będą przynajmniej tak wynika z mojego doświadczenia !
_________________
domy z bali[/color]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balxer
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Cze 2014
Posty: 1

PostWysłany: Pią Cze 20, 2014 8:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozpoczynając budowę domu energooszczędnego należy wziąć pod uwagę usytuowanie działki, charakterystyczne cechy projektu takiego budynku oraz dostępne technologie i rodzaj materiałów budowlanych.
- Wybór działki pod budowę domu energooszczędnego
- Odpowiedni projekt domu energooszczędnego
Przede wszystkim od tego
_________________
iniekcja krystaliczna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dychus
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 04 Lip 2014
Posty: 12

PostWysłany: Pią Lip 04, 2014 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Google nie masz ?
_________________
Meble RTV
Meble Poznań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martaadaa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Sie 2014
Posty: 1

PostWysłany: Czw Sie 21, 2014 1:10 pm    Temat postu: Projekt domu Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście polecam http://domopole.pl/projekty-energooszczedne.html . Mają ciekawe propozycje projektów i są bardzo rzetelni, jeżeli chodzi o wykonywanie swojej pracy.
Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
halina22
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Wrz 2014
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Wrz 28, 2014 6:40 pm    Temat postu: Witam- informacje znajdziesz, gdzie, co i jak Odpowiedz z cytatem

Smile Studiuję w Warszawie, studiowałam rok w Krakowie. Przeniosłam się....Mieszkam w Bielsku i Katowice znam bardzo dobrze. Exclamation W obecnych czasach możesz kupić domek jednorodzinny Exclamation , mieszkanie i zamieszkać. Wybór jest wielki mieszkań, domów zarówno do kupna jak i do wynajmu. Question
Pozdrawiam wszystkich serdecznie....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wirrys
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Wrz 2014
Posty: 5

PostWysłany: Pon Wrz 29, 2014 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zdecydowałbym się na wynajem domu, bardzo kosztowny. Na zakup gotowego owszem. Ale nie z rynku wtórnego. Takie domy dość często mają niedociągnięcia. I nie mam na myśli tego, ze okna i drzwi wymagają natychmiastowej wymiany.
_________________
http://fixokna.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
halina22
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Wrz 2014
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Wrz 30, 2014 7:53 am    Temat postu: Dom nowy Odpowiedz z cytatem

Smile Witam. Moja myśl jest identyczna. Wolałabym kupić dom gotowy, a nie rynku wtórnego. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 80, 81, 82  Następny
Strona 1 z 82

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy